Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Danes bi lahko bila res dobra dirka, ker morajo vsi zmagat. No razen Fabioja, ki ne rabi čist zares zmagat, ampak bo hotel zmagat po lanskem polomu tukaj. Vsi Ducatiji nujno rabijo zmago za prvenstvo. Izjema tukaj je Martin, ki pa štarta iz pole-a in bo tudi v igri. Viñales mora končno zmagat, za prvenstvo, zase, zato da premaga Fabioja, zato da vseeno podpiše za Yamaho v naslednji sezoni. Zmagat mora tudi Mir, če hoče ohranit upe za obranitev naslova. Lani je bila to Suzukijeva pista, sedaj imajo še sistem, ki spusti motor k tlom in tukaj je sedaj treba pokazat rezultat. Tudi Rins se mora oddolžit za vseh 38 bedarij iz prvega dela sezone. Tako da bi si lahko res obetali izjemne dirke, ampak bo vse zjebal dež in na koncu bomo videli spet eno dolgočasno dirko, ki jo bo verjetno spet dobil MM, ker bo najbolje taktično odvozil prvih nekaj krogov... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi tut mora zmagat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Rozi tut mora zmagat ?

On je bog, on bo vedno prvi...v mislih, besedah, srcih.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

A lahko tega pacienta en bena ene 3 dirke? v parih ovinkih je že 3 vn pometal?

Gledam gp pa ni noben pometal 3 vn, kaj ti gledaš? Sliši se zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Shillien pravi:

Gledam gp pa ni noben pometal 3 vn, kaj ti gledaš? Sliši se zanimivo

Dej ti ne pametuj... svojga tko ne vidš... upam da ti ga benajo za lajf... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KennyJR pravi:

Dej ti ne pametuj... svojga tko ne vidš... upam da ti ga benajo za lajf... 

Ah se mi je zdelo, tvoja objava je spet totalna bedarija, pa saj smo že navajeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Shillien pravi:

Ah se mi je zdelo, tvoja objava je spet totalna bedarija, pa saj smo že navajeni. 

Tolaž se, ker je bil vaš odličen 8... al ker že... Sem Gledal Samo 5 minut po koncu in ne vem kdaj je v cilj prišel... Hahaha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, KennyJR pravi:

Tolaž se, ker je bil vaš odličen 8... al ker že... Sem Gledal Samo 5 minut po koncu in ne vem kdaj je v cilj prišel... Hahaha 

Še vedno čakam da poveš kaj si gledal da vidim kje je nek pacient izločil 3 v parih ridah. Ali pa je to samo v tvoji glavi tako kot večina bedarij izpod tvojih prstov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi dirki espargaroja, v drugi spet espargaroja in pa nakagamija... V tretje ni bilo nikogar na katerega bi lahko naslonil in je še sam podaljšal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, KennyJR pravi:

V prvi dirki espargaroja, v drugi spet espargaroja in pa nakagamija... V tretje ni bilo nikogar na katerega bi lahko naslonil in je še sam podaljšal... 

Aha, torej kot semže rekel, spet samo vtvoji glavi. 

Aja pa da nebo pomote, tisto zaletavanje na startu mi ni vsec. Vseeno je pa to kar ti pises totalno pretiravanje, ubistvo laz, sreca da te nihce ne jemlje resno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo razloži, zakaj je Acosta zmagal v moto3, če je v zadnji kombinaciji ovinkov zapeljal na zeleno polje v zadnjem krogu?! To je avtomatsko eno mesto nazaj... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze... V zadnjem krogu če greš čez je avtomatsko eno mesto... Lani je Martin tako izgubil zmago, pa je samo za par cm povozil zeleni del in ni bilo sploh nobenega prehitevanja v igri... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Joker pravi:

Naj že šuder nasujejo ali pa travo zasejejo pa bo mir!

 

Aja, sem pozabil: Pa nazaj na cvajtakterje in brez elektronskih pomagal pa da vidimo, kdo je kdo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2021 ob 0:14, KennyJR pravi:

A mi lahko kdo razloži, zakaj je Acosta zmagal v moto3, če je v zadnji kombinaciji ovinkov zapeljal na zeleno polje v zadnjem krogu?! To je avtomatsko eno mesto nazaj... 

ker je s sabo pripeljal se 3 kubike peska... ?

no, tolk so za gasenje praha porabli... ??? sicer pa svaka cast vsem pilotom in komplet osebju - take udarne akcije se v filmih ne vidis ???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, boki brm pravi:

??? 

no, kar koli so ze naredil, se mu ni poznalo na rezultatu ?

??? saj ne piše da so kaj naredli... piše da je vinales delal bedarije in so ga suspendirali.

 

Yamaha’s conclusion is that the rider’s actions could have potentially caused significant damage to the engine of his YZR-M1 bike which could have caused serious risks to the rider himself and possibly posed a danger to all other riders in the MotoGP™ race.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee, tega pa nisem prebral - mas prav ?

smo pa ze med dirko malo debelo gledali - se je slisalo kot da vozi v prenizki prestavi (laicne ocene).. al je bil on al tehnika, se pa ni slisalo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!