Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Vinko je dobil FP1 :D 

Sicer se je videlo, da ga je želel dobit, pa tudi malo mu je dež pomagal, ker je takoj po njegovem najhitrejšem času začelo padat :P

Je pa dejstvo, da si je 14 dni nazaj nabral dost kilometrine, da je imel nekaj prednosti pred ostalimi. Bomo videli, kako bo do jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kanal A

Med fileji piščanca je MM izgubil eno mesto, pri hofer ceni je FQ napredoval, pri tednu italijanskih specialitet je zdrsnil Miler za eno mesto nazaj..evo neki takega :(

Jebente čoravog napovedovalca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da ne bo Vinalesa v Austinu... Po prestopu k Aprilii sem začel prav navijat zanjga. V bistvu je to prvič, da za nekoga prav "navijam", do zdaj sem bolj samo gledal MotoGP. Ga je pa za razumet, z glavo itak nebi bil pri stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni brisana debata, le preselila se je.

Moto GP pa naj bo moto GP, lahko pa kdo odpre, če še ni ebike moto..no ne vem točnega naslova.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar je naredil Oncu danes je primerljivo s tistim Fenatijevim bremzanjem na ravnini... Pa kje ima pamet, da takole zapelje v nekoga sredi ravnine je zrelo vsaj za ban do konca sezone.. 

Gardner pa očitno ni zmožen pripeljat prvenstva do konca... Revež... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odziv javnosti pa pričakovan... Spet so priredili pravila v korist Španca, ki je po vrhu vsega še skakal in razbijal po garaži po tem ko je odstopil... 

Skratka bedarija... Naj kar preimenujejo v špansko prvenstvo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/1/2021 at 11:00 PM, KennyJR said:

A to je zato ker so v Teksasu al kva je fora, da je asfalt za rodeo? 

Sramota kaksen je asfalt. Na bremzanju motor kar skace, zabija, vibrira.. boj za prezivetje..

V ovinku pa ja.. k da so na krosu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baletniki v motoGp se samo pritožujejo. radi bi gladko, ravno pisto, če padejo tri, štiri kapljice dežja ne bi vozili....... kot da si lahko izbiraš po kakšnem asfaltu se pelješ na jadranko.. kot da si lahko izbiraš ali bo deževalo, ko se pelješ v Dolomite. Voziš pač koliko dopuščajo razmere.  

Naj gredo baletniki na Otok Man probat, vsaj en krog, odvozit.  Potem se ne bodo pritoževali nad razmerami v motoGP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, GeeSXer said:

Baletniki v motoGp se samo pritožujejo. radi bi gladko, ravno pisto, če padejo tri, štiri kapljice dežja ne bi vozili....... kot da si lahko izbiraš po kakšnem asfaltu se pelješ na jadranko.. kot da si lahko izbiraš ali bo deževalo, ko se pelješ v Dolomite. Voziš pač koliko dopuščajo razmere.  

Naj gredo baletniki na Otok Man probat, vsaj en krog, odvozit.  Potem se ne bodo pritoževali nad razmerami v motoGP.

Me res zanima kolikorat si se vozil po pisti in lovil sekunde..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč sem tule prebral, da je MM odpisan :P

FQ rutinirano. Škoda, ker ni bilo nič borbe. Podlaga je obupna, če me vizuelno moti, kako jih razmetava.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči, da sem kljub temu, da je bila dirka precej dolgočasna, gledal od začetka do konca, celo navijal za Markeza, ki je peljal zelo dobro, mi je bilo pa nerodno za Rossija, ker je prepočasi napredoval z enaindvajsetega na devetnajsto mesto.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!