Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Če se bodo šli tako kot lani, lahko počaka tja do sredine sezone. Seveda pod pogojem, da se pa sam ne bo šel tako kot lani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2021 ob 15:08, DAMI34 pravi:

na, ti pa niso taljanov poslušali :P

Markez correra in Quatar...gugl translejt:

 


Markez bo kandidiral v Katarju :D

 

https://www.moto.it/MotoGP/motogp-2021-marc-marquez-non-correra-in-qatar.html?fbclid=IwAR0yod0KZrvDcxKTE2IyHye5bLzzA8zh5MTcrmmUtdmuNRMEEPOAyg82dvU

MotoGP 2021, Marc Marquez non correrà in Qatar

 

Ekola in prevod:

Markez NEbo kandidiral v Katarju :D 

No, za več nasvetov in učenje Italijanščine, guglajte moje recepte :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za učenje tvoje slovenščine pa pobiramo po 5€ za tečaj... Ne bo se piše narazen x). 

Očitno res še ni ok, kar je zelo hecno slišat, po tem ko vidiš kake fuke špila v fitnesu pa med treniranjem. Tega jst ne zmorem niti z nikoli zlomljeno roko. 

Ampak ja... Ni rečeno, da roka ne zmore 100%. Lahko da le za celo dolžino dirke ni ready, ali pa je nevarnost obnovitve poškodbe in se jim ne splača ali pa samo nočejo tvegat. 

Bi rekel, da si MM misli, da bo tudi brez teh dveh dirk lahko prvak, sploh ker mu Qatar ne leži ravno najbolj. 

Prav tako bi me tudi presenetilo, če bi kdo od dirkačev na prvih dveh dirkah pobral več kot 35 pik...

Pravkar, KennyJR pravi:

 

 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sporedu Kanala A bo dirka 28.03.2021 - ob 17.00 - 20.00.

Na katerem vi gledate dirko?

Popravljeno . Popravil Erikcslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Za učenje tvoje slovenščine pa pobiramo po 5€ za tečaj... Ne bo se piše narazen x). 

Očitno res še ni ok, kar je zelo hecno slišat, po tem ko vidiš kake fuke špila v fitnesu pa med treniranjem. Tega jst ne zmorem niti z nikoli zlomljeno roko. 

Ampak ja... Ni rečeno, da roka ne zmore 100%. Lahko da le za celo dolžino dirke ni ready, ali pa je nevarnost obnovitve poškodbe in se jim ne splača ali pa samo nočejo tvegat. 

Bi rekel, da si MM misli, da bo tudi brez teh dveh dirk lahko prvak, sploh ker mu Qatar ne leži ravno najbolj. 

Prav tako bi me tudi presenetilo, če bi kdo od dirkačev na prvih dveh dirkah pobral več kot 35 pik...

 

Mislim da on bi, pa mu ne pustijo. So moral fino zajebat, kaj je pa še okužba dodala nihče ne ve. Vem pa to, da so okužbe kosti hudičevo dolgotrajne.

pred 3 urami, Erikcslo pravi:

Po sporedu Kanala A bo dirka 28.03.2021 - ob 17.00 - 20.00.

Na katerem vi gledate dirko?

A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je le začelo. Prvi trening je dobil Morbidelli. Je pa tako, da ta trening po 5-6 dneh testiranj 14 dni nazaj čisto nič ne pove. 

Kaj pravte, kdo bo letos? Na vseh anketah, ki se po raznih spletnih straneh odvijajo je Miller prvi favorit, ali pa vsaj eden bolje kotiranih... Pa ajde, grem z rajo, pa rečem tudi jaz, da letos bo pa Milller! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, KennyJR pravi:

Kaj pravte, kdo bo letos? Na vseh anketah, ki se po raznih spletnih straneh odvijajo je Miller prvi favorit, ali pa vsaj eden bolje kotiranih... Pa ajde, grem z rajo, pa rečem tudi jaz, da letos bo pa Milller! 

Ni favorita...če bodo tako balincali z gumami in drugim kot lani, jih je lahko tudi 10 ali več v igri. Pomembno bo neizpadanje

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

image.png.83475dd4d491e3c1dbf572bbda0debe7.png

Tako pa stavnice.

Kvote drugačne brez MM, potem imajo Miller, Mir, Rins, Quartararo in Morbidelli enake možnosti s 5,50 , potem pa je Vinales s 7,5.

Popravljeno . Popravil GeeSXer
.
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprou še zmer ne štekam, kje so lih Millerja našli za prvega favorita no.... Če bi mu res ratalo bi bil res presenečen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

In je že 2. ta vikend na tleh... Dobr je začel borbo za prvaka ja.. Hehe. 

 Odlicno je zacel... Tud Marquez je skoz na tleh...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo MM zacel, bo verjetno manj na tleh kot v preteklosti, ker se bo bal poskodb in posledicno bo manj riskiral in verjetno nekoliko pocasnejsi...

Popravljeno . Popravil Endlich
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja no... Rossi se je pošlepal za svojim vajencem. Naj vam neha prhajat na to no... Ker ni dost vredno. 

Poleg tega je imel Jack slave kvalifikacije, Zarco tudi ni naredil optimalnega kroga. Ne vem kaj je bilo z Morbidellijem.. 

Pecco je naredil kar malo razlike do ostalih, suveren pole. Nebi rekel, da nisem presenečen. 

Danes bodo po prvem ovinku trije Ducatiji na prvih treh mestih, potem pa vprašanje kdo jih bo lahko dohajal.

Morbidelli se mi zdi še najbolj verjeten, mogoče Fabio. 

Zanima me ali lahko Suzukija tudi letos vozita po lanskem receptu in jih na koncu nabijeta. 

Večina bo šla z mehkimi gumami danes not in vprašanje, če bo Ducatiju zdržala celo dirko ob visokem tempu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta prvim se vsi samo šlepajo, a ne :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny ze svoje standardne prbija, svojga Stonerja ne more vn prvlect, ker ga nikjer ni, Rossi pa se kar uziva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morbidelli mi je nekje merilo, kako stoji satelit Yamahe. In očitno po včeraj gledanem, so bolj švoh. Suza in KTM prav tako. Kljub temu so pa prekleto izenačeni po časih, tako, da zna biti zanimiva dirka.

  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!