Skoči na vsebino

Piaggio Zip 25 4T 2009 težave z vzigom


Situation

Priporočene objave

Pozdravljeni dragi moto strokovnjaki ?,

Naletel sem na manjši problem in bi lepo prosil za kako mnenje ali pomoc ?

Imam motor Piaggio Zip 4T 2009 letnik, motor je stal kar nekaj časa, na kurblo mi noče vžgati, ko probam startat na gumb pa sem odkril napako v releju in odstranil ohišje.. bi mi znal lepo prosim bilo kdo kaj priporočati,kako vgat to zadevo al je mogoce v akumulatorju problem? Ozemljitev sem preveril in ni nič posebnega da bi do stika prihajalo..

Je pa Motor poleti bil transportiran tako da je ležal v zadnjem delu karavana, olje in gorivo je bilo odstranjeno ampak ne popolnoma, in sem kar nekaj časa čistil mašino filter itd..

Prilagam video kako se obnaša rele za vžig ko probam zastartat motor.

 

Najlepša hvala za pomoč!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Situation pravi:

Pozdravljeni dragi moto strokovnjaki ?,

Naletel sem na manjši problem in bi lepo prosil za kako mnenje ali pomoc ?

Imam motor Piaggio Zip 4T 2009 letnik, motor je stal kar nekaj časa, na kurblo mi noče vžgati, ko probam startat na gumb pa sem odkril napako v releju in odstranil ohišje.. bi mi znal lepo prosim bilo kdo kaj priporočati,kako vgat to zadevo al je mogoce v akumulatorju problem? Ozemljitev sem preveril in ni nič posebnega da bi do stika prihajalo..

Je pa Motor poleti bil transportiran tako da je ležal v zadnjem delu karavana, olje in gorivo je bilo odstranjeno ampak ne popolnoma, in sem kar nekaj časa čistil mašino filter itd..

Prilagam video kako se obnaša rele za vžig ko probam zastartat motor.

 

Najlepša hvala za pomoč!?

 

tule bo prava tema za iskanje rešitev. Žal ti ne znam pomagat, razen da pokličeš piaggio servis.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor samo mi na servisu niso čisto nič pomagali in za moje pojme malo preveč nesramno odgovarjali preko telefona.. sem preveril dobesedno vse kar se da, nazalost nimam naprave za meriti tok kar bi mi prisparalo par ur dela.. danes je vžgal, celega sem ga razstavil spucal sestavil ,menjal svečko, in direktno vbrizgal z injekcijo nekaj bencina v cilinder in je vžgal po tretjem poskusu z kurblo ? dela ko švicarska ura ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!