Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

Lepo, da ste se zbrali, eni smo pač mal scrkljani zgleda, pridemo prihodnje leto :), sem že v klepetu zaželel srečno in varno v novem letu - ne škodi, če se malo ponovim!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem letos v nism nic fous. Prejsne leto sm se zapelu okol Faak am see, letos bi rabu motorne sanke, vrjetn me zarad tega ne gane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa!?? A letos sm te prehitu z prvo vožnjo... :010

Prov na jok mi gre , k vidm pokrajino brez snega. Bolje, da jaz migriram k tebi. Jebeš pokrajino, kjer je tale bela nadloga povsod. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, skalar36 pravi:

Kwa!?? A letos sm te prehitu z prvo vožnjo... :010

Prov na jok mi gre , k vidm pokrajino brez snega. Bolje, da jaz migriram k tebi. Jebeš pokrajino, kjer je tale bela nadloga povsod. 

ej, jaz mam morje in sneg..vse v občini..no faking Vogršček je morje..ajd ne bomo komplicirali. Če bi hotel, bi zaril v Trnovski gozd in bluzil ter bluzil, ma niso gumice prave, ne za blato, ne za led. Tudi sedaj sem obrnil, ko je začelo blato in sneg.

ps....soli ni oujeeee

pss. čestitke vsem, ki so me prehiteli, no običajno 1.januar nisem v stanju vozit (rakia, sarmica pa to) ampak 2.1. sem pa že v sedlu. Letos hudo zamujam :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Prva letos. Mal se zgubljam po pobočju Čavna..

 

20210108_133725_HDR.jpg

20210108_134447_HDR.jpg

20210108_135528_HDR.jpg

20210108_135548_HDR.jpg

Majko mila... tak vreme mi pa v megli!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Vito23 pravi:

Majko mila... tak vreme mi pa v megli!! :(

Ne pravijo zastonj, da je Slovenija cel svet v malem...ne moreš se primerjat s temi, ki živijo v Sredozemlju :) ...mi pa kot Eskimi v snegu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste me tolk zjebal, da sem šel v garažo do motorja. Sem se hotu en krog zapelat. Še dobr da je baterija prazna ker zunaj sneži.....spet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 1. 2021 ob 12:51, gasperX pravi:

Ste me tolk zjebal, da sem šel v garažo do motorja. Sem se hotu en krog zapelat. Še dobr da je baterija prazna ker zunaj sneži.....spet....

tale tvoja, pa moja bivša, 2 bata od 650 in pol ccm rabita ful električnega šusa, da se kar splača met zadevo na vzdrževalcu, al pa močnejšo oz boljšo baterijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, MARE 65 pravi:

A potem opereš doma glede na to, da do šodra greš ziher po soljenem asfaltu ?

Ja vedno (ma v dolini, občina Wajdušna ni soli, na Gorico in  po krasu so pa solili)..mam prav plan, kdaj in kje bom mazal in kdaj pral. V četrtek sem po blatu ril, ustvaril dobro zaščito, v soboto po soli  čez Predmejo in Col (fuj bljak), v nedeljo pa pranje z vapom. :D

Evo vikend izkoriščen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, skalar36 pravi:

Ko nekaj bi, a niti sam ne veš kaj to je. A bi aspirin, ah ne. Pivo... ma tud ne. Psihiatra...pa reče žena, pa pejd že na motor, da navš taka zmrda. Takrat veš, date bolj pozna, kot sam sebe, in da je moj psihiater motor. :naughty:

 

 

IMG_20210124_125020.jpg

IMG_20210124_130022.jpg

IMG_20210124_130034.jpg

IMG_20210124_130315.jpg

IMG_20210124_130347.jpg

Če si že do tu priril, bi pa potegnu še na vrh Pasje ravni. Kako je pa šlo po klancu nazaj? Na srečo je bil sneg samo zgoraj!

Slika: Pogled danes z radarja in moja ljuba pozicija v tem vremenu.

siwc_PASJA-RAV_w.jpg

image2.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, amateur pravi:

Če si že do tu priril, bi pa potegnu še na vrh Pasje ravni. Kako je pa šlo po klancu nazaj? Na srečo je bil sneg samo zgoraj!

Slika: Pogled danes z radarja in moja ljuba pozicija v tem vremenu.

siwc_PASJA-RAV_w.jpg

image2.jpeg

@amateurNogavice so na napačni poziciji... ;)

Slika oziroma pogled zgoraj je pa čudovit!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sem hitro ugotovil je, da dokler ni leda spodaj ni problema, takoj ko si v ledu in blatu si gotov, po par metrih. In naši prepišni kraji so totalna jeba za to.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, amateur pravi:

Če si že do tu priril, bi pa potegnu še na vrh Pasje ravni. Kako je pa šlo po klancu nazaj? Na srečo je bil sneg samo zgoraj!

Ni bilo časa. Sem imel samo  cca 1h na voljo. Po klancu nazaj ni bilo panike. Do Kremenka je bil sneg, tudi po cesti, nižje je šel dež. Imam nekaj izkušenj, in ni mi škoda motorja, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!