Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

Za vse ki imate težave z mrazom, še posebno s sklepi, uporabljajte rdeče-oranžna oblačila, podoblačila ! So neprimerno bolj topla kot temna, črna. Tudi "revmo" bolečine-okrelost v sklepih se da odpraviti z rdečimi (elastičnimi ) komolčniki, kolenčniki. In če greste spat v oranžnih, rdečih pižamah, se zna zgodit da vam bo prevroče, seveda če ste vajeni največkrat (za moške) modrih, zelenih barv. Na koži naj bo naraven material, bombaž. Probat ni hreh. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

so velike razlike, al je 5C al -5. Pa v motorjih in obleki. Na sxu me malce zebe, na 790 nič, na Z900 bi zmrznil.

Seveda so razlike. Vendar sem jaz kaliber, ki se usede na motor, ko je zunaj vsaj prijetnih 15°C. Leta naredijo svoje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DAMI34 pravi:

Ful km. Prvič z ropotuljico ?

 

 

20210216_121952_HDR.jpg

20210216_121021_HDR.jpg

20210216_130116_HDR.jpg

20210216_120840_HDR.jpg

20210216_114059_HDR.jpg

upam, da bo kmalu konec korone in te poterajo v šiht, ker počasi mamo dost tvojih vsakodnevnih voženj, mi pa fouš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, notranc pravi:

upam, da bo kmalu konec korone in te poterajo v šiht, ker počasi mamo dost tvojih vsakodnevnih voženj, mi pa fouš?

sem odšihtal svoje, pol pa na moped. Mam drsen urnik, lahko zdrsnem kako nočno, pa ostane čas podnevi :P

no danes sicer mel zlo mal pa kratko furco, načeloma, pa kar cepam ponoči, pa še mir je po cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

sem odšihtal svoje, pol pa na moped. Mam drsen urnik, lahko zdrsnem kako nočno, pa ostane čas podnevi :P

no danes sicer mel zlo mal pa kratko furco, načeloma, pa kar cepam ponoči, pa še mir je po cestah.

Potem pa je oproščeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je suh, ni panike...vsaj z Mitaskami ne...E-07+DAKAR

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 2. 2021 ob 16:12, DAMI34 pravi:

sem odšihtal svoje, pol pa na moped. Mam drsen urnik, lahko zdrsnem kako nočno, pa ostane čas podnevi :P

no danes sicer mel zlo mal pa kratko furco, načeloma, pa kar cepam ponoči, pa še mir je po cestah.

Boš zavil še mal na makadam in v gmajno? Al maš bolj za fun?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

Ko se vozi, nije mrtav ?

 

20210218_121104_HDR.jpg

20210218_121117_HDR.jpg

20210218_121954_HDR.jpg

20210218_132120_HDR.jpg

Čist mal pa ja..za fun itak

glede na to kolko delaš offroada z njim... zakaj nisi vzel z terenskimi gumami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Tim Š. pravi:

glede na to kolko delaš offroada z njim... zakaj nisi vzel z terenskimi gumami?

take so bile gor..kaj pa sem vedel, da bom vozil šodrčka. Sej sem prej podobno počel, a z muko, ponekod pa sploh ne s cestnimi valarji. S tem je pa užitek. Pa povsod lahko grem, kamorkol zavijem, ob AC je makedama, pa ob rekah, takoj ko se pa dvignem po Rebernicah na Nanos (ob AC) je pa še kar leda in snežnih zaplat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, stuhec pravi:

s tem res lahk

zame nov svet, pure fun, nobenga mučenja izven ceste, gre ko traktor :D celo s temi gumami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MARE 65 pravi:

Dami kje je odcep za prit do vetrnice ?

Razdrto, pri spomeniku: tule

Senožeče, pa mal naprej od vstopa na AC: tule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En malo drugačen vtis danes ker je celo dopoldne šlo za tekanje po Ljubljani in pomerjanje novega kombinezina.

 Prvega probam, sem se kar začudil da paše v nulo. Po večini pa ne pašejo. Al so premajhi al preohlapni al predolgi... Pa sem probal marsikaj danes A*, Dainese, Spidi, Ixs, Revit(samo zaradi Revitovih cot sem se prisilil da gem zopet v TC, pa mi je bilo žal)...

Vrnem se v AS in odkartam denar. Cjena...Sitnica :D

20210220_165244.thumb.jpg.d771a4d7a46eacb92f3c8bf00b7d6814.jpg

Popodan ena krajša fura da sprobam konkretno.

Pa je občutek v usnju res odličen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, ChuckNorris pravi:

...se prisilil da gem zopet v TC, pa mi je bilo žal...

Večkrat berem, da mate vsi probleme v TC...ma jest sem do sedaj večino cot pa kufrov kupu pri njih in sem z njimi FULLLLL zadovoljen...kdo je tu sedaj čuden...   :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!