Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

pred eno uro, Grut pravi:

učer sva s frendom bruhnla iz kamnika na kufe v big star,prou orgazmično je blo pu 6 mescih pit kufe uzun na terasi,pol pa prot osilnici,na medvedje ride,gor,dol,gor dol,pol je bla pa že kriza k so bli tm policaji in vojska.... tam srečal MiNa sam da tega še nisem učer vedu,da sta ona dva,sem ju pa pozdravu ... pol pa nazaj u center evrope - kamnk ...

20210326_121831.jpg

20210326_134005.jpg

Zgleda da nas je kar nekaj ki smo bili  včeraj pri Medvedovih na obisku ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga slika so noji, slikani v Butajnovi -polhograjsko hribovje.

Tretja slika kjer sem slikal gore je nastala, ko sem se dvigal iz Tržiča, Dolžanove soteske, Jelendola proti neki planini, sm pozabil kako se je imenovala. Itak je samo 1 pot. Tam pri razcepu kjer je pisalo, da je do 
Zg. Jzerskega 18 km, sem šel levo. Ampak je bila vmes sečnja lesa. Naslednjič-ko izgine led, grem po isti poti do Jezerskega, za enduro motor res zanimiva cesta.

Slike pa... škoda da slika ne pokaže realnega stanja. Lepote brez primere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis.

Nova guma. Prejšnja mi je držala krepko več kot leto dni, saj ne morem verjeti. Le koliko dni mi bo držala sedanja. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Druga slika so noji, slikani v Butajnovi -polhograjsko hribovje.

Tretja slika kjer sem slikal gore je nastala, ko sem se dvigal iz Tržiča, Dolžanove soteske, Jelendola proti neki planini, sm pozabil kako se je imenovala. 

Kofce al pa Pungrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tedybear pravi:

Kofce al pa Pungrat.

Ne, še naprej od racepa za Kofce. Precej naprej po makedamski poti. Tam gori nekje v gozdu (naj te ne skrbi, cesta je čist legalno prevozna :P) je pisalo odcep za Kofce 8km v smeri proti Tržiču. Sm bil kar globoko not v globeli. 

Pa vedno si sam pri sebi rečem "sej se bom zapovnu" pol pa zmer pozabim :slap:

Slikam pa full mal, k se mi ne da rokavice gor pa dol. Kar se mi zdi lepo, da delim z vami, ampak kot rečeno škoda da slike ne pokažejo prave pokrajine, ker bi potem več poslikal.

Rad grem malo z motorjem raziskat, ker radi obiskujemo takele hribe z družino, pa grem z motorjem gledat kakšna je cesta, ker ženo skrbi za nov avto. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Današnji vtis.

Nova guma. Prejšnja mi je držala krepko več kot leto dni, saj ne morem verjeti. Le koliko dni mi bo držala sedanja. :lol1:

najmanj 2 do 3 korona zapore :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi že delati ne pustijo. Grem vtisniti nekaj spominov po Savinjski regiji. Upam, da bo kakšna gostilna kje odprta. :) Lahko pa se kdo javi in povabi. Na njam oddelku so slastne dobrote. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!