Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

pred 27 minutami, jvalant pravi:

In objestno prehitvanje cez polno crto...

ni bilo preko, umaknil se je, kamera pa je montirana na levem ščitniku :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem prebral, da je bil v Kumrovcu zaključek Rally Croatia. Očitno zato takšna gneča proti Zagrebu.

Pa še to: Na prelazu Kapela (888 m) je na severni strani še nekaj snega ob cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Ella pravi:

Fotka pa iz ene meni najljubših lokacij, kjer mi običajno delajo družbo le metuljčki

z metuljčki v trebuhu..? ja pomlad je saj te razumem..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Schultz pravi:

V soboto sem otvoril "celinsko" turo, tako da sem se zapeljal po notranjskem, dolenjskem in Beli krajni. Poslikat sem se šel z Dakoto in potem lepo ob meji na notranjsko domov. Super smejalo se mi je po prazni cesti, ker gužva je bila samo proti primorski. Kar pa sem opazil je to, da lastniki BMW-jev ne pozdravljajo več. V glavi se mi mota več variant ali jih zebe v roke in imajo non-stop vklopljeno gretje ročic, ali so tako nerodni vozniki, da se bojijo odmaknit ene ročke z balance. Pa še smerokazov ne znajo vkljapljat oz. jim ne delajo, ker jim verjetno gretje ročk ves štrom pobere.?

IMG_20210424_111350.jpg

IMG_20210424_134403.jpg

IMG_20210424_143830.jpg

Bmw nateg, kar se žmigavcev tiče, prodajo pa jih ne rabiš...Drugače pa novodobni lastniki BMW hmmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Schultz pravi:

V soboto sem otvoril "celinsko" turo, tako da sem se zapeljal po notranjskem, dolenjskem in Beli krajni. Poslikat sem se šel z Dakoto in potem lepo ob meji na notranjsko domov. Super smejalo se mi je po prazni cesti, ker gužva je bila samo proti primorski. Kar pa sem opazil je to, da lastniki BMW-jev ne pozdravljajo več. V glavi se mi mota več variant ali jih zebe v roke in imajo non-stop vklopljeno gretje ročic, ali so tako nerodni vozniki, da se bojijo odmaknit ene ročke z balance. Pa še smerokazov ne znajo vkljapljat oz. jim ne delajo, ker jim verjetno gretje ročk ves štrom pobere.?

IMG_20210424_111350.jpg

IMG_20210424_134403.jpg

IMG_20210424_143830.jpg

pozdravljen

Motorist sem od leta 2013 in v tem času sem zamenjal 4 motocikle( Kawasaki, Suzuki, honda in zadnje leto BMW rt 1200. Ne glede , s katero znamko sem se vozil, vedno sem pozdravljal nasproti vozeče motoriste.Bil sem deležen tako re-pozdrava, kot nič pozdrava. Pa so nasproti vozili različni motorji, ne samo BMW-j. Tudi lastnikom ostalih znamk je bilo težko dvigniti roko v pozdrav. Ne napadaj samo BMW-jašov, ker tudi ostali ne izstopajo

Pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne smetimo po nepotrebnem, je odprta tema, kjer je povedano veliko in še preveč o pozdravljanju, predlagam, da se tam nadaljuje

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dreja_123 pravi:

V soboto sem imel letošnji prvi izlet, ki se mi bo za vedno v spomin zaradi bližnjega srečanja z medvedom ?

V Novi Vasi sem zavil do Bloškega jezera. Cesta je asfaltirana in prometna. V zadnjem delu gozda pred vasjo Volčje sem na desni strani ceste nenadoma zagledal medveda.

Nato se spomnim pulzirajoče ročice sprednje zavore (abs). Ker nisem divjal sem dokaj hitro ustavil, po oceni cca 15 metrov od medveda. Nato sem dobesedno zmrznil in čakal.

Medved mi ni deloval odrasel in tudi ne zmeden zaradi bližine ljudi - kot da je tega že navajen. Eden ali dva avtomobila v nasprotni smeri sta se tudi ustavila (ne spomnim se ne znamke ne barve avtomobilov). Kasneje sem opazil, da je bil za mano še en avto.

Medved se je ozrl proti meni - mojih prestrašenih oči ni videl, ker sem imel črn vizir. Sekunde so se mi zdele dolge, saj sem se bal, da bo začel teči proti meni.

Nato je (na mojo srečo) medved le prečkal cesto. Ko sem zopet speljal se spomnim, da mi je voznik v nasprotnem avtomobilu nekaj mahal. Jaz pa sem videl medveda, da se še ni pomaknil globlje v gozd, ampak da se še vedno sprehaja - sicer ne ob cesti, ampak sem in tja v notranjosti gozda.

 

Ni panike to je Bloška domača žival :D

Pri jezeru tudi verjetno gužva ?

Popravljeno . Popravil MARE 65
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!