Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

lahko prosto po Prešernu, al pa na prav označen plac. Pa sej boš videl.

Prosto po Prešernu smo imeli že težave z redarji pa tudi sladoledar naju je že opozoril, da naj jih raje prestaviva na označeno mesto za parkiranje motorjev, ker veselo pišejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Joker pravi:

Prosto po Prešernu smo imeli že težave z redarji pa tudi sladoledar naju je že opozoril, da naj jih raje prestaviva na označeno mesto za parkiranje motorjev, ker veselo pišejo...

ja, mogoče so bolj strogi, jaz grem včasih kar ob obali do slaščičarne, po tistem tlakovanem delu, al pa na pomol, ma je moped vedno zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, MiNa said:

Malo v hribe...

IMG_4145.thumb.JPG.fbedd93cc9139c6436a17eaf4eb430f4.JPG

Rogla, svež gorski zrak.

IMG_4147.thumb.JPG.dcdbf20bfdce0bedbf76e6af097cd651.JPG

ooopsss, sem že mislil, da sem sebe srečal :hmm:

IMG_4151.thumb.JPG.890a861d124152baaaab5e481b9ccf37.JPG

IMG_4154.thumb.JPG.47e282832b8273626225dd1864713ec7.JPG

proti Pesku...

IMG_4158.thumb.JPG.51843d83ff6965f208398dee4fa09fc1.JPG

...potem pa po pesku proti Lovrencu na Pohorju

IMG_4167.thumb.JPG.1850dd02b1fa66fc3f3d6c26c95cbccc.JPG

potem pa ob Dravi, nato do Črne

IMG_4174.thumb.JPG.6353f154d5715281a1fda94bf181253b.JPG

in čez Sleme nazaj v Celje.

Pot110521.thumb.JPG.0d1f6c3e9a3a1fc208b4f9b3f4688f60.JPG

Malo manj kot 200 sem jih nadrgnil, kolega nekaj več.

Mina, ti mas pac verzisa? Ni vec sivckov rdeckotov in ostalih bavarskih bratcev? Kako to? Cakas kej novega, pa je to dokler ne izdobavijo?

Smo sli na dolgo furo. En je bil res na dolgi. Ostali smo sli s postojne. Tale oznacen z AT 1996 je startal v Hohenemsu v Avstriji, cez Svico, pod San bernardino mimo Milana....v Kobaridu je bil pred nami. ? on je picil solo, nas je blo 7 motorjev, 9 ljudi, se je mal zavleklo...

1050CB4E-E535-4FAA-9550-CE78157C760A.thumb.jpeg.416f369c13f55b89a7206dc034d16963.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ja, mogoče so bolj strogi, jaz grem včasih kar ob obali do slaščičarne, po tistem tlakovanem delu, al pa na pomol, ma je moped vedno zraven.

Ogromno časa preživim v Piranu. Še nisem naletel na strogega redarja. POnavadi ko grem po teh tlakovcih čisto zadi za svetilnik in jih srečam, še lepo pozdravijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motozajebant pravi:

Ogromno časa preživim v Piranu. Še nisem naletel na strogega redarja. POnavadi ko grem po teh tlakovcih čisto zadi za svetilnik in jih srečam, še lepo pozdravijo....

za svetilnikom moraš pazit, da kakšni tangici ne zapelješ preko nog, ker znajo tam kake frajlice ležat ... drugač sem pa jaz po navadi pri potapljačih ... proti koncu ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

za svetilnikom moraš pazit, da kakšni tangici ne zapelješ preko nog, ker znajo tam kake frajlice ležat ... drugač sem pa jaz po navadi pri potapljačih ... proti koncu ... 

jaz še malenkost naprej od potapljačev.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Mina, ti mas pac verzisa? Ni vec sivckov rdeckotov in ostalih bavarskih bratcev?

:) :P :? :hmm:bi mu dal ljubkovalno ime Muri? Nikoli nisem bil fan kake znamke, važno da pelje, in da se pri "upravljanju" počutim dobro.

Zadnjič na Jadranki (v nedeljo) je moja :inlove: naredila "testride" od Karlobaga do Barič Drage, tam kjer kunolovci čakajoo tiste z glasnimi rori in prehitre. Prva izjava ko je "razjahala" je bila "Big Fun for Little Money" to pove vse... Trenutno drugače vozi mojega Rdečka.

Bavarci so se prav povampiril, za njih dela poceni delovna sila, oni pa smetano pobirajo od pristašev znamke.

Vse tole je :topic: lahko se prestavi kam drugam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, motozajebant pravi:

Ogromno časa preživim v Piranu. Še nisem naletel na strogega redarja. POnavadi ko grem po teh tlakovcih čisto zadi za svetilnik in jih srečam, še lepo pozdravijo....

saj tako je prav, jaz pa dostavljam te konce in "dostavljače" pustijo pri miru, če ne parkiramo na prehodih, so pa prekleto agresivni na turiste in domačine, ki avte puščajo ko svinja drek. Pišejo takoj listke. Za motorje pa ne vem, ker če ga nekam v kot vtakneš, se ne bo nate spravil.

 

pred 23 minutami, MiNa pravi:

:) :P :? :hmm:bi mu dal ljubkovalno ime Muri? Nikoli nisem bil fan kake znamke, važno da pelje, in da se pri "upravljanju" počutim dobro.

Zadnjič na Jadranki (v nedeljo) je moja :inlove: naredila "testride" od Karlobaga do Barič Drage, tam kjer kunolovci čakajoo tiste z glasnimi rori in prehitre. Prva izjava ko je "razjahala" je bila "Big Fun for Little Money" to pove vse... Trenutno drugače vozi mojega Rdečka.

Bavarci so se prav povampiril, za njih dela poceni delovna sila, oni pa smetano pobirajo od pristašev znamke.

Vse tole je :topic: lahko se prestavi kam drugam...

na, še en okužen z "versis sevom" :D

 

Ma kam čmo prestavljat, saj je vse "vtis" :D

 

pred 44 minutami, motozajebant pravi:

jaz še malenkost naprej od potapljačev.... 

sam povem, ne pa it dalje od malenkosti, ker dve malenkosti, pa si pod vodo, preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa opa ce bi sli vi vsi mal na siht jebemtis... a morm sam jest garbat al kwa ?? ??  ??  ??  ??  ??  ??  ?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Satao pravi:

@DAMI34 zakaj pa vinjeto rabiš????

za avtocesto, za sex nč ne pomaga :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Satao pravi:

@DAMI34 zakaj pa vinjeto rabiš????

da mam za plačo, dodatke, regres, izplačilo uspešnosti in nagrajevanje .. kaj ni jasn :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

da mam za plačo, dodatke, regres, izplačilo uspešnosti in nagrajevanje .. kaj ni jasn :huh: 

a mi lahko kako vinjeto ugodneje zrihtaš..??? sprašujem za sebe....ne bom dilal vinjet...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Satao pravi:

a mi lahko kako vinjeto ugodneje zrihtaš..??? sprašujem za sebe....ne bom dilal vinjet...?

A poznaš kakšnega v banki ... a mi lahko zrihta eure ugodneje  :huh:

Sprašujem za prijatla ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

A poznaš kakšnega v banki ... a mi lahko zrihta eure ugodneje  :huh:

Sprašujem za prijatla ? 

 

poznam eno hudo pupo..?‍♀️? ti dam naslov..??.sam men ni hotla dat eure-dolarje ugodneje...ampak glede na tvojo reputacijo Cassanove.??..nedvomim da bi ti ne uspelo..? to za prijatla pa je itak slepilni manever..?

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!