Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

pred 5 urami, Snečer pravi:

te ni blo nič strah?

enmau :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Quest pravi:

He.

image.thumb.png.e9a701514f63e5a963c87a409292fca7.png

Izkoristil dopust najboljše kar je možno.

 Če že kaj delaš delaj dobro. Jp kar dobro sem se izgubil. Zanalašč.b0225.gif

  Hehe. Ko si na motorju se ne moreš izgubit. Le iščeš nove nepoznane poti.

Kakor po slikah vidim veliko nisi skrenil s poti. Pomoje edino v Idrijski Beli verjetno nisi šel pravilno za Vojsko?

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Joker pravi:

Tudi mi nekajkrat nismo šli pravilno, ampak po dveh dneh tavanja po nekih bosanskih hribih smo le prišli domov... :lol1:

 

20210527_122256.jpg

 

tale "bosanski" hrib mi je znan-sm včasih smučal po njem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, MiNa pravi:

287km tri države RSM-AL-MNE.

A je RSM - Repubblica di San Marino ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Whiskey pravi:

A je RSM - Repubblica di San Marino ?

Na modrem delu tablice kjer imamo mi oznako SLO in krog zvezdic imajo njihove tablice omenjeno oznako, zdej kaj pomeni pa lahko ugibam.

So jih Grki dolgo jebal zaradi imena Makedonija. (FYROM) So moral dodat še Severna.

Ja, še to, imajo tudi tablice, ki izgledajo drugače (najbrž stare)...

Pa tudi brez tablic vozijo (nekateri) :naughty:

 

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clipboard01.jpg.021cc749b2b0ef84637db9dbe75dfee5.jpg

Republika Severna Makedonija (moj prevod, se oproščam ža napačnega)

Origimal pa NMK North Makedonija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, MiNa pravi:

Na modrem delu tablice kjer imamo mi oznako SLO in krog zvezdic imajo njihove tablice omenjeno oznako, zdej kaj pomeni pa lahko ugibam.

So jih Grki dolgo jebal zaradi imena Makedonija. (FYROM) So moral dodat še Severna.

Ja, še to, imajo tudi tablice, ki izgledajo drugače (najbrž stare)...

Pa tudi brez tablic vozijo (nekateri) :naughty:

 

 ta tabla na kateri piše Ljubljana 969 km v Skadru, a mam prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 5. 2021 ob 15:33, 3nity pravi:

Ni več kontrol in posebnega urnika, za vstop v Italijo in tranzit (magična beseda, če ne se ti obesijo za vrat) veljajo italijanski ukrepi (autodichiarazione itd.)

Rekonstrukcija predora Predel na italijanski strani pri Rabeljskem jezeru: zapore bodo ob delavnikih med 18.00 in 6.00, v preostalih urah, ob nedeljah in praznikih, pa bo urejen izmenični enosmerni promet s semaforsko ureditvijo.

Te je to zanimalo?

Torej bi se z motorjem brez problemov dalo z Bovca preko Predila v Krajnsko goro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Satao pravi:

kaj si prepočasn ratal za @Ella pa se noče več furat poleg tebe..??

 

960BDF66-4E25-4FCA-9657-82AE736B22B4.jpeg

ja :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Satao pravi:

kje je tole..??

 

izvir Hublja. Ajdovščina. Impozantno se splača videt. Prav tako izvir Vipave (2 izvira) in Lantierijev dvorec. Pa sladoled pri Marjanci ubost..na trgu v Vipavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

izvir Hublja. Ajdovščina. Impozantno se splača videt. Prav tako izvir Vipave (2 izvira) in Lantierijev dvorec. Pa sladoled pri Marjanci ubost..na trgu v Vipavi.

evo opet moram v tiste konce..pa ravnokar dam pršu..?? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

izvir Hublja. Ajdovščina. Impozantno se splača videt. Prav tako izvir Vipave (2 izvira) in Lantierijev dvorec. Pa sladoled pri Marjanci ubost..na trgu v Vipavi.

Sva bila par tednov nazaj v Vipavi, pa je bila v centru taka gužva, da sva opustila postanek in raziskovanje za boljše čase, ko se bo dalo vsaj normalno sprehodit in kaj ovekovečit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek v Linz (Ottensheim). Krenil ob pol desetih, po stari cesti čez Plač (kontrola cepljenja) in Gradec (gužva skozi mesto) in proti Brucku na Muri in Leobnu. Startal z letnimi rokavicami, pred prelazom Präbichl nataknil zimske rokavice in dežno opremo (malce zaradi pršenja pa tudi zaradi mraza). Do Steyerja rahlo vlažno (pa noben resen dež), dalje suho in delno sončno. Skozi Linz malce cik cak (imajo samo en most čez Donavo (Nibelungenbrücke), delajo pa drugega, ki bo šel potem v steno.

V nedeljo nazaj čez Phyrinpass (iz Linza sem potreboval navigacijo), potem po cesti 140 (zelo lepa) in 138 do Liezna. Vreme suho a hladno, oblekev vse kar sem imel pa me je zeblo v roke in podplate. Dalje Trieben, Visoke Ture, Judenburg, Volšperk in Dravograd. Na meji nikogar, in ob desetih bol že doma (cca 5 ur in pol s postanki vred). Za konec maja izredno hladno.

Sem pa izvedel za lepo cesto med Triebnom in Admontom L713 čez Kaiserau. Moram enkrat preverit.

Slike na Googlu, moj motor pa poznate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!