Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

Ob 31. 5. 2021 ob 9:07, raza pravi:

Sva bila par tednov nazaj v Vipavi, pa je bila v centru taka gužva, da sva opustila postanek in raziskovanje za boljše čase, ko se bo dalo vsaj normalno sprehodit in kaj ovekovečit.

ja, to je res, sploh za vikende, ko se folk, pa celi avtobusi tam ustavljajo. Sladoled, ogledi mestnega jedra pa mali izvir, pa podskalca...itd se splača med tednom narediti ogled.

Ob 31. 5. 2021 ob 9:13, HyperJack pravi:

230 km, pretežno šume. Mraz še kr ne popušča...

20210530_130533.jpg

20210530_115956.jpg

IMG_20210530_173952_297.jpg

Sv trojica pri Pivki, nisi bil?

Jo mam v planu izgleda lep izlet, pa sedaj recimo mimo Petelinskega jezera, dokler je še voda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Andrej P pravi:

Torej bi se z motorjem brez problemov dalo z Bovca preko Predila v Krajnsko goro?

Da.

Citiraj

EXEMPTIONS: any person transiting, by private means, through Italian territory for a period not exceeding 36 hours, with the obligation, at the end of that period, to leave the national territory immediately...

Z današnjim dnem je FVG v beli coni, torej so premiki dovoljeni brez posebnega razloga. Mislim pa, da za tujce ostaja v veljavi  obveznost oddaje Samoizjave

Citiraj

You must fill out a digital Passenger Locator form (or, in case of lack of necessary technology, a self-declaration)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 5. 2021 ob 10:31, MiNa pravi:

Republika Severna Makedonija (moj prevod, se oproščam ža napačnega)

Origimal pa NMK North Makedonija.

Sam hecu sm se ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Whiskey pravi:

Sam hecu sm se ?

Sem ukapiral. Da ne bo kdo trdil, da je na netu prebral in to jemal za "sveto" resnico, sem svojo napako raje popravil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dolenc100 pravi:

Tut jst na Sv. Trojici....Mal me je sicer opral ?. Sem bil pa prvič tu. ?Screenshot_20210603-182427_Gallery.thumb.jpg.6ca4f81e83d4df2fe1d6bbe065b69a76.jpg

sm vedu, da bom še koga najebal da se bo rinu gor. A ni lep razgled, pa kurčevo kamenje pod vrhom :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razgled je res lep ?.... je pa pravo gradbišče zgoraj, a beton vozijo tut z hruško gor? Kamnov sicer res ne manjka, zadnji metri pa so mal bolj zahtevni ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da s hruško, prej na roke mešajo, pa 4x4 mašina aka traktor gor pririne cement in ostalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, linoldi pravi:

Včeraj je bil dan za del TET-a Slovenija :)  skoraj na koncu poti pa so zablokirale prednje zavore?

Photo 03-06-2021, 12 59 53.jpg

Photo 03-06-2021, 13 02 26.jpg

Photo 04-06-2021, 07 12 53.jpg

jebeš bremze :P ne vem kak je pri motorjih, nisem mel tega problema, ampak pri avtih smo odzračili, pa porinili narazen

pred 2 urami, Satao pravi:

@DAMI34 baraba si me hotu potunkat..?? še dobr da nisem gor rinu..

4540E2D9-7CFD-42F4-976E-6C6114C385AE.jpeg

63F466D2-C749-4961-BF26-AB37BEE33242.jpeg

204CE303-BC05-4088-85AC-48D7C1BD50E3.jpeg

zakaj ne, mlad, poln energije, pa BMWja maš..dobitna kombinacija...zarineš pa bo kar bo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Satao pravi:

@DAMI34jaz ti ne verjamem nič.?..!!! tud tisto kar si tam gor napisal..?

sm podabil napisat "in zamižiš" :P

ps. sam po gasu, pa nižji tlak v gumah, pa prideš na vrh. Mal bo ropotal, pa odnašal, pa mal boš v strahu, da presečeš gumo, ampak na vrhu pa je...divota :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

sm podabil napisat "in zamižiš" :P

ps. sam po gasu, pa nižji tlak v gumah, pa prideš na vrh. Mal bo ropotal, pa odnašal, pa mal boš v strahu, da presečeš gumo, ampak na vrhu pa je...divota :D

 

ja pa pozabil si da moram it hitr gor...če ne bo jezero prej presahnilo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, 3nity pravi:

 

San Daniele :DIMG_20210605_121423.thumb.jpg.676bb33ac3708cf857b66f1dc32ce252.jpg

 

Top izbor.... Ali pa tista na desni strani tik pred semaforjem v smeri proti bolnišnici. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!