Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

Ob 23. 9. 2021 ob 21:15, FrenkH pravi:

 Danes sem izkoristil vreme ter hrati preizkusil novo pridobitev na 690-ki in sicer predelan sedež izpod rok Marka iz Hanmar-ja,  mojster je učinkovito ter z občutkom razširil zadnjo polovico sedeža (sedalni del), poleg vložka iz tempur pene je uspel celo obdržati originalno prevleko sedeža ?

20210923_172128.thumb.jpg.e320e2d739903f24b3ef10a2e3018490.jpg

Razlika v udobju je očitna, zahvaljujoč posegu bodo daljši transferji precej manj mučni, znano je da neudoben sedež kaj hitro povzroči domotožje :). Pomaranča bo tako zaradi dodanega "udobja" v bodoče videla veliko več sveta kot samo deželo kranjsko in lipo njihovo, zahvaljujoč dodani potovalni uporabnosti ;)   

...kolk pa stane tak poseg? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, siks pravi:

...kolk pa stane tak poseg? 

Vložek tempur latex 60€, oblikovanje pene sedeža 20€ in pa vgradnja vložka 20€, skupaj torej 100€ kar je 3x ceneje kot kak aftermarket sedež... 

Za XR me je predelava prišla 80€, se pravi 60€ vložek in 20€ vgradnja, sedež po izgleda povsem originalen.

Priporočam, razlika je očitna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Endlich pravi:

Super cesta proti Mostu na Soći, Bovec, Log pod margantom in do Predela, krasen asfalt.

Hvala @Ella za idejo, sicer že pred časom objavljeno tu gor, pa sem si vseeno zapomnil. Bo še za ponovit.

Odlično je iti med tednom, ni.prometa. skoraj nič avtodomov... sem že vmes razmišljal ali sem na motorju, ali pa samo sanjam ?

20210928_134615.jpg

20210928_134647.jpg

20210928_135006.jpg

20210928_135146.jpg

Avtodomarjev mi ne šimfajte preveč. Ko sem za volanom avtodoma spuščam vse mimo. Kdor ne more prehitet počasnega avtodoma z motorjem naj ostane doma.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Qay said:

Avtodomarjev mi ne šimfajte preveč. Ko sem za volanom avtodoma spuščam vse mimo. Kdor ne more prehitet počasnega avtodoma z motorjem naj ostane doma.

No, o tem se pogovori s tvojimi somišljeniki/sovozniki/so-avtodomarji .. pooooool, šele pooooooooool, vas bomo morda kaj rajši imeli .. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Qay pravi:

Avtodomarjev mi ne šimfajte preveč. Ko sem za volanom avtodoma spuščam vse mimo. Kdor ne more prehitet počasnega avtodoma z motorjem naj ostane doma.

Nekateri res spustijo mimo in kapo dol. Sem vesel, da si med njimi in da bo tega čimveč.

Nekateri pa vlečejo za sabo dolge kolone. Res je lažje iti z mopedom mimo, vendar jaz rad pustim vsaj tistim prvim avtom za avtodomom, ko je varna ravnina, da prej prehitijo, ker še tezjo prehitijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Qay pravi:

Avtodomarjev mi ne šimfajte preveč. Ko sem za volanom avtodoma spuščam vse mimo. Kdor ne more prehitet počasnega avtodoma z motorjem naj ostane doma.

Ravno to je problem, kajti za avtodomom se naredi kolona avtomobilov. V avtomobilih za avtodomom se naberejo nedeljski vozniki/strici s klobuki/ženske, ki se ne upajo prehiteti. 

Nisem še doživel, da bi avtodom zapeljal na parkirišče in spustil kolono naprej.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina teh gajbičarjev je rentanih, njihovi upravljalci imajo sami s sabo in gajbo orng dost za opravt, pa še, kao so na dopustu in se jim nkamor ne mudi in še okrog morjo zjt in utise utiskat ........kva je za njim itak ne utegnejo opazt .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poznam 2 šoferja izpred nekih 6 ih let, ki sta z avtodomom tudi avtomobile prehitevala po jadranki. ampak to je bolj izjema :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...jaz sem zadnjič , lahko rečem, nazjal, eno starejšo znanko, ko je izjavila, da ko ONA pride na morje... oz. že ko ONA gre na morje, da je že na dopustu....in pelje tudi  30 na uro, če se ji zdi, da gleda okoli...pa uživa v panorami...itd....

 

a te ni s torbico :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

jaz poznam 2 šoferja izpred nekih 6 ih let, ki sta z avtodomom tudi avtomobile prehitevala po jadranki. ampak to je bolj izjema :P

 

heh, ta sta bla amaterja…jst poznam modela k po jadranki z pocitnisko prikolico folk spiči…tak mi je govoru???

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Satao pravi:

heh, ta sta bla amaterja…jst poznam modela k po jadranki z pocitnisko prikolico folk spiči…tak mi je govoru???

men ni govoru, jaz sem to počel :P (dokler nisem sesul ležajev v osovini)

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!