Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

prvo fotko lahko pošlješ v revijo: MOJ VRT

članku pa je lahko naslov: vsadil sem svojo prvo jamaho. :P

(kul fotka) pa verjetno kr matranje za vn zvleč

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Loba pravi:

Ta nepričakovan razmočen tampon je veliko težji od peska, in tu je bila situacija takšna, da je dodatno bil razmočen še od snega in se je motor ob zmanjšanju brzine zelo hitro pogrezal spredaj in ko mi je zmanjkovalo kondicije za držanje balansa pri brzini, ki je morala biti dinamična, sem se ob pavzi seveda pogreznil. Bil sem sam in iz tega vakuma ga ne potegneš več, to sem vedel, zato sem ga na horuk dvignil na "zadnjo" in potem sem moral v tem tempu (skoraj po zadnji) naprej brez pavze, problem je bil, da ta na novo nasut tampon še ni bil potlačen in dolžina najbrž cca. 1 km, tako da sem se pri 4 stopinjah lepo našvical, ker sem vedel da se ne smem ustaviti. Ampak zelo presenečen nad T7, pravi dual rally motor in teh 200 kg je najbrž meja, ko se še rešiš iz takšnih situacij sam. No, TKC 80 pa se tudi že dovolj samočistijo, da je negativnega gripa za izpodriv dovolj, s serijskimi Pirelly STR (ki so super na cesti) se ne bi izmazal sam ven in bi zagotovo potreboval pomoč traktorja. 

 

Screenshot 2021-12-17 at 21.00.10.png

 

.... stari, sicer se človeku na trenutke zazdi škoda metat deset enajst jurčkov tkole v blato .... ampak ... TO JE TO ?

... top mopedek ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Loba pravi:

Ta nepričakovan razmočen tampon je veliko težji od peska, in tu je bila situacija takšna, da je dodatno bil razmočen še od snega in se je motor ob zmanjšanju brzine zelo hitro pogrezal spredaj in ko mi je zmanjkovalo kondicije za držanje balansa pri brzini, ki je morala biti dinamična, sem se ob pavzi seveda pogreznil. Bil sem sam in iz tega vakuma ga ne potegneš več, to sem vedel, zato sem ga na horuk dvignil na "zadnjo" in potem sem moral v tem tempu (skoraj po zadnji) naprej brez pavze, problem je bil, da ta na novo nasut tampon še ni bil potlačen in dolžina najbrž cca. 1 km, tako da sem se pri 4 stopinjah lepo našvical, ker sem vedel da se ne smem ustaviti. Ampak zelo presenečen nad T7, pravi dual rally motor in teh 200 kg je najbrž meja, ko se še rešiš iz takšnih situacij sam. No, TKC 80 pa se tudi že dovolj samočistijo, da je negativnega gripa za izpodriv dovolj, s serijskimi Pirelly STR (ki so super na cesti) se ne bi izmazal sam ven in bi zagotovo potreboval pomoč traktorja. 

 

Screenshot 2021-12-17 at 21.00.10.png

Carsko...pozabil si zapisat, kdor zna se reši. Jaz bi verjetno prej zgradil bivak pa tam počakal pomlad, kot ga po zadnji vn sfural :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Bemti primorce?

Pri meni so zatišne lege cel dan v ledu?

Sej je tudi tule vse v soli in slani. Zunaj asfalta pa led...perem moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, notranc pravi:

a nimaš doma nič za počet??

Mam, pa se izogibam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalaprava pravi:

Včeraj po dolgem času spet en kratek krog v družbi mojega starega, delno upokojenega bavarca....lušno sva se imela in nad Vinico je kazalo lepih 14 stopinj ?

 

IMG_20211219_153111.thumb.jpg.3bcdf63efc30fce2bce0d96f8a45b233.jpg

 

 

Meni osebno je tale model zelo lep motor:worship: nepši od novejših pa mraz dobro-odlično prenaša mimo voznika:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, skalaprava pravi:

Včeraj po dolgem času spet en kratek krog v družbi mojega starega, delno upokojenega bavarca....lušno sva se imela in nad Vinico je kazalo lepih 14 stopinj ?

IMG_20211219_153058.thumb.jpg.b6e5dd1700949ca509bf900108a42203.jpg

IMG_20211219_153111.thumb.jpg.3bcdf63efc30fce2bce0d96f8a45b233.jpg

IMG_20211219_153031.thumb.jpg.9d417e143d0a14f0913c7c843ca5ed6c.jpg

IMG_20211219_153136.thumb.jpg.f4058b1a0fce77059fcabec60c0d5608.jpg

in pol jebejo nas primorce, ki niti 10C ne dosežemo :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal umetniških fotk

 

IMG_1986.jpg

IMG_2008.jpg

IMG_2028.jpg

IMG_2043.jpg

IMG_2093.jpg

IMG_2094.jpg

IMG_2105-2.jpg

IMG_2119.jpg

IMG_2051.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!