Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2021


DAMI34

Priporočene objave

21 hours ago, FrenkH said:

Danes popoldne sem uslišal notranjo potrebo dinamičnega brušenja gum po kraških cestah, začenši skozi Razdrto, Vipavo, Dutovlje, Komen, Miren, Batuje, Predmejo, Godovič in proti domu... 

221km, čista uživancija, od Dutovelj (zaradi popolne zapore prenove ceste, ki pa jo je možno obvoziti z motorjem ;) ) do Opatjega Sela nobenega udeleženca v prometu v obeh smereh, veliko ovinkov, soliden asvalt, predvsem pa nisem srečal niti enega kamperja s tujimi tablicami ki bi oviral dinamiko v slovenski toskani :)

Na Krasu je vedno malo prometa. Dostikrat grem na krog po Krasu. Ne samo zaradi malo prometa in lepih cest. Na splošno mi je Kras lep. Najlepši del Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Buschi said:

Zgleda, da je dons hotelo pol slovenije, pa avstrije, pa nemčije, poljske, češke priti na Vršič. Gor sem se do 15 ovinka lahko prpeljal mormalno, pol pa procesija.  Norišica.

Mi tudi gor, sem pa komentiral, da že dolgo nisem šel gor, pa da nisem imel nobenega za prehitet. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend na Vršič, Predil in v Trento nima nobenega smisla. Bo treba pocakat še ene dva, tri vikende, da ta norija mine. Itak je pa cesta na Vršič....ma sploh nimam komentarja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Vito23 pravi:

Po treh dneh ležanja v Makarski jo imam dost. Kaj to vse vidiš na plaži. Dobesedno se je bakica nekomi vsedla na glavo... ? Folk pleza en čez drugega... Naredila bova malo čez 1000km in danes start od Senja nazaj v mirno istro še za par dni. Seveda čez plominko. ?

IMG-5556a185b7419188b3d6bc46d322fbda-V.jpg

IMG_20210807_180202.jpg

Prav ti je kdo te je pa silil na morje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, hitrii pravi:

pozdrav BMW LUTY-a

bom

a tegale?

Če si kje blizu pakle Uleti na pijačo

232378074_10218178692593913_6943921954812183179_n.jpg.141366173f209a51a80f743a9945876a.jpg

pred 55 minutami, hitrii pravi:

mal panorame

20210806_135556.jpg

20210806_135857.jpg

včeraj pa danes, nori razgledi, nobene vlage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!