Skoči na vsebino

Piaggio MP3 pri dodajanju plina ne štarta, ko so vilice zaklenjene


Priporočene objave

Pozdravljeni,

ali morda kdo ve, kaj bi bilo lahko narobe, namreč MP3 400 ccm 2009 pri zaklepu sprednjih vilic pri dodajanju plina ne odklene vilic avtomatsko in se odpelje naprej, temveč moram vedno na semaforju s tipko odkleniti vilice (držijo da motor stoji na mestu) in šele nato plin prime in se lahko odpeljem.

Hvala za odgovore in lep pozdrav, I.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, IgorM pravi:

Pozdravljeni,

ali morda kdo ve, kaj bi bilo lahko narobe, namreč MP3 400 ccm 2009 pri zaklepu sprednjih vilic pri dodajanju plina ne odklene vilic avtomatsko in se odpelje naprej, temveč moram vedno na semaforju s tipko odkleniti vilice (držijo da motor stoji na mestu) in šele nato plin prime in se lahko odpeljem.

Hvala za odgovore in lep pozdrav, I.

Pozdravljen,

poskusi očistit senzorje za zaklep sprednje obese. Senzorji se nahajajo malo nad zavorno čeljustjo na obeh sprednjih kolesih. Zna se zgodit, da se gor naberejo saje od zaviranja. No pri meni je bilo tako, da se obesa ni hotela zaklent in ko sem to spucu, je delal normlno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lahko je tudi senzor v sedežu kriv za tovrstno težavo, pri meni je bilo to krivo ravno tako letnik 2009.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!