Skoči na vsebino

PROBLEM Z 70ccm kit


vuca77

Priporočene objave

Imam:

70ccm POLINI Corsa

19mm Dell'Orto

ForRace avsouh POLINI

pa jerme npa neke valjčke nove pa teke drobnarije, problem pa je da ne VŽGE.Kaj naj naredim- skuter mi je skup naredo MikMehanik!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam:

70ccm POLINI Corsa

19mm Dell'Orto

ForRace avsouh POLINI

pa jerme npa neke valjčke nove pa teke drobnarije, problem pa je da ne VŽGE.Kaj naj naredim- skuter mi je skup naredo MikMehanik!!!!

Svecko mas not? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je noter pa noče vžgat!!!!!!Včeraj smo kurblali ko biki pa dva akomulatora menjali pa ni nič pomagalo :cry: Tak da nevem kaj je narobe.Se juter ga do mene pripela pa boma vidla kaj je narobe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če ti da iskro. Če jo da odvij svečko, nato z nožnim zaganjačem postavi bat v spodnjo lego, nakar z inekcijo vbizgaš mešanico direktno v cilinder. Pol če ne dela pač ne dela in pokličeš mikmekanika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam:

70ccm POLINI Corsa

19mm Dell'Orto

ForRace avsouh POLINI

pa jerme npa neke valjčke nove pa teke drobnarije, problem pa je da ne VŽGE.Kaj naj naredim- skuter mi je skup naredo MikMehanik!!!!

Čudno, da ga ni testiral. Poleg tega mislim, da boš naletel na en problem. Končna bo okol 85km/h-90km/h, ker si pozabu na primarne zobnike. Pa mogoče da tudi svečka ni prava, ker za 70ccm so močnejše. Pa nevem zakaj ga nisi k Tomotu pelal. On ga še sproba pa mora delat. Vbistvu bi ti tudi odsvetoval nakup izpuha, ker je to zadnja faza predelave in ti raje priporoču kako drugo stvar za manjši dnar, ki bi bla bolj efikastna. Poleg tega, jast mam originaln fergazer in sem čist zadovoln. Moraš vedet, da bo poraba dosti večja z 19-ko. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je svecka kriva. Ker tudi ce svecka da isko, se ne pomeni, da ti bo skuter delal. Mas vlki cilinder in fergazer, zato rabis tudi zlo mocno svecko.

zr ti bo pa skuter svinjsko, ampak za corso res rabis malo vecjega kot normalnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če ti je mikmehanik vgradil notr vse to tud ni tk butast da bi pozabu rečt za tako svečko... 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki kar se tiče zobnikov jih bom kupo, samo kljub temu mi gre skuter več!!!!

Mik ga je testiral saj je bil na daynutu, pa sem ga klical pa je rekel da je možnost, ker med prevozom ruka da je zalilo mašino????

Trenutno je skuter spet pri MikMehaniku in upam da se bol že lahko začel vozit.

LP VSEM in hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki kar se tiče zobnikov jih bom kupo, samo kljub temu mi gre skuter več!!!!

Mik ga je testiral saj je bil na daynutu, pa sem ga klical pa je rekel da je možnost, ker med prevozom ruka da je zalilo mašino????

Trenutno je skuter spet pri MikMehaniku in upam da se bol že lahko začel vozit.

LP VSEM in hvala za odgovore :)

Seveda ti gre več, samo prihaja v obrate, kar ni dobro za tvojo mašino. Ko boš menjal zobnike boš šele vido, kaj delajo 70ccm skuterji.

Da bi med prevozom zalilo mašino? S čem? Tebe tudi ruka po cesti pa ovinke polagaš pa ne zaliješ mašine. To je meni malo sumljivo. Pa še ime "Mik" me spominja na kraške pršute "Mip". :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisi slišal za MIKMEHANIK v LJ najboši mehanik v SLO!!!!!!!

Kaj mi dajo primarni in kaj sekundarni???

LP Vsem in posebej tomosakiju :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pusti človeka naj se izprazni, navadno nam je pri slovenščini še primanjkovalo tega. :D Ej ni kaj, tu smo zato, da pomagamo, če vemo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem da ti noce vzgat je lahk tut da mas bat narobe ubrnen...

hehe to se mikmehaniku nebi smelo zgodit :lol:

to bi se zgodlo če bi dobo jas skutera v roke :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, TANKAT PJD!!! :D :D pa izmeri kompresijo, ocisti uplinjac (ce je nov ga pa nastavi), ocisti filter za zrak, menjaj svecko, poglej kaksna je iskra (mora biti modra), itd. vzrokov je lahko celo vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje mu je že vžgal

ja dečkotu je že vžgal njegova igračka :D :D ker jo je spet poslal do mikmehanika in še kar vstavil primarne zobnike

danes pa je že on bil pred našo šolo :D včere ga je dobo nazaj in še je danes malo ajnfaral :D

samo toti forRACE auspuh pa se res dere tak da adijo...... uhe me bolijo :D :D :D :D

sn prišo domu in bil puna prevzet od tega sounda in si iz mojiga leovincija vzel dol dušilec :D :D joooooj to se je le še drlo, sn se pelo po ulicah v naši vasi ki so OZKE :D kar strah me je blo :D pa ne samo policije!!!

takoj sn dušilec dal nazaj gor, pa še niti eniga km/h mi ni dal na končni :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero:)

zakaj bi ti te dal km vec? si pomislil, da ma dusilec ime dusilec, ker dusi zvok, ne pa tudi performans?:)

hmmm... ke midva se poznama?? al kak veš moje ime?

ja newem, tak pač sn mislo da bo šlo ke maliga več :D :D :D

sn mislo: dušileč duši zvok, te pa sn mislo da bo ke maliga tudi več, če se že bolj dere :D :D :D

drl pa se je tak, ko neka 125-tka kros oz. enduro :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pomislil, da bi kvecjemu manj letelo? glej, zakaj: dusilec ma izpuh obrnjen nazaj, tu pa piha naprej in tako naspirtni veter piha direkt v avspuh, kar bi lahko povzrocilo, da vsi izpusni plini ne bi sli tako hitro ven in poslednicno izgubo moci:)

poznama se ja:)

saj sem reden obiskovalec, samo drugi nick:)

SF 1,5?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!