Skoči na vsebino

PROBLEM Z 70ccm kit


vuca77

Priporočene objave

Manjša kot je tista cev pred dušilcem, večjo moč bo motor imel. Ker je v izpuhu potrebno vzdrževat tlak. Tako da odstranitev dušilca kvečjemu pripomore za padec tlaka v izpuhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj ste me prepričali da nem več nikoli odšraufo dušilca :D :D :D

razen če bom hoto malo sosede vjutro ob 6 zbudit :D :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Am k ste prej o dušilcu, bi jes neki dodal. Js sm meu na motorju vse original in sm dau dol dušilc in mi je šou 10km/h več!? Pol sm dau stran katalizator dušilc pa nazaj gor. Zdj mi je šou komi 65km/h. 14 dni nazaj sm spet dau dol dušilc in mi samo bl vleče pa u izi potegne 65. Ma pa kr zanimiu zvok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, koliko je "normalna" doba za zamenjavo batnih obročkov na polini kitu gus?

odvisno kaj je zate "normalna doba", s pocasno vozjo okoli 6 - 8 000km, s priganjanjem 3 000km. zamenjaj tudi bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ali kdo ve, koliko je "normalna" doba za zamenjavo batnih obročkov na polini kitu gus?

odvisno kaj je zate "normalna doba", s pocasno vozjo okoli 6 - 8 000km, s priganjanjem 3 000km. zamenjaj tudi bat.

Sej boš slišal, kdaj jih bo treba menjat. Ko ti bo začel v štandgasu vgašat boš vedo, da bo treba menjat al batne obročke, v najslabšem primeru pa cilinder. Nočem te strašit, ampak včasih tudi kaj zariba (pa ne zaradi batnih obročkov). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če mu bo začel v štandgasu ugašat je lahko še miljon druzga, kot pa batni obročki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če mu bo začel v štandgasu ugašat je lahko še miljon druzga, kot pa batni obročki.

Ne more bit kaj druga kot 3 stvari. Da ma slabo nastavljen štandgas, da bo mu vsakčas cilinder ribno al pa da bo treba menjat batne obročke. Drugače skuter ne sme crkovat. Aja pa še svečka je možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al je pa kej zamašenga al pa bencina ni...pa mogoč še kej:!:

To kar ti navajaš je verjetnost enaka, kot če bi zadel na loto. Najverjetnejši vzrok, da so batni obročki znucani je to, da motor nima kompresije in crkuje (al pa ena zgoraj navedenih stvari). Če ti bencin odteka se to itak vidi tako po tleh, kot tudi pri končni hitrosti in pospeških. Isto, če maš kaj zamašeno.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) če daš toliko dnarja za motor boš pa še dal za nov kompleten bat,če te skrbi motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!