Skoči na vsebino

Paranormalno


Priporočene objave

pred 18 minutami, Spasku pravi:

Dokler ne najdejo bitje iz mesa,koze,dlak  je vse brezveze kasen smisu ima iskat bakterije in potem izjavit da so dobili zivljenje jaz ne vidim smisla.

https://svetkapitala.delo.si/ikonomija/lov-na-nezemljane-se-nadaljuje/

Če te zanima... pogooglaj "operation Prato"- Brazilija.  Če te bo potegnilo si pogooglaj še Barney and Betty Hill.  In ko boš že brskal si poglej kaj pravi Afriško pleme- Dogoni- na to temo. In kako točno poznajo že 600 let zvezdni sistem, ki smo ga odkrili nedavno. Za danes dovolj. :) 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, skalar36 said:

Če te zanima... pogooglaj "operation Prato"- Brazilija.  Če te bo potegnilo si pogooglaj še Barney and Betty Hill.  In ko boš že brskal si poglej kaj pravi Afriško pleme- Dogoni- na to temo. In kako točno poznajo že 600 let zvezdni sistem, ki smo ga odkrili nedavno. Za danes dovolj. :) 

 

Ja vem za te stvari tisto o Betty Hill  in plemenu Dogoni je blo ze veckrat po TV.Bi blo pa lepo vedet ce je se kaksno bolj pametno mislece bitje kot smo ljudje v tem vesolju.

Operação Prato; dobesedno operacijska plošča) je bila preiskava, ki so jo med leti 1977 in 1978 izvedle brazilske zračne sile po domnevnih opažanjih NLP v mestu Colares. Preiskava je bila zaključena, ker niso odkrili nenavadnih pojavov

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Spasku pravi:

Operação Prato; dobesedno operacijska plošča) je bila preiskava, ki so jo med leti 1977 in 1978 izvedle brazilske zračne sile po domnevnih opažanjih NLP v mestu Colares. Preiskava je bila zaključena, ker niso odkrili nenavadnih pojavov

Bomo nardilo novo temo "paranormalno", ker o ne paše sem. Jutri zjutraj pa naj Mod. prestavi.

No "nadaljevanje" si poglej. Niso bila samo opažanja. Je prihajalo do kontaktov. Neprijetnih za ljudi. Slike so tudi https://ufo-blogg.blogspot.com/2012/04/colares-brazil-ufo-invasion-1977.html

Lahko si še pogledaš kaj na to temo pravi bivši Kandadski minister za obrambo Paul Theodore Hellyer

 Pika na i je pa tole: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki vas zanima še kaj več, kot stvari, ki jih zaznavamo s pomočjo fotonov.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Par let spremljam tale kanal na YT, ima zanimive zadeve:

ufo.thumb.jpg.d6479aa030f98f4c332635147334f23c.jpg

a Trump je namensko vmes, al so presodili, da ma podoben izvor kot ostali? :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

a Trump je namensko vmes, al so presodili, da ma podoben izvor kot ostali? :D

Tisti prispevek je v zvezi s Pentagonom...

Je pa Trump (v razmišljanju) svetlobna leta daleč stran, tako da bi ga lahko tut iz kakšne Alfa Centaurije poslali kot skauta.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ste pa cerkvene bogove in angele ter poganske bogove dali pod paranormalno??????

 

Najprej si preberte kakšno knjigo od unega desnega na sliki:

spacer.png

 

pa prve serije unga na levi poglejte:

spacer.png

...pa vam bo marsikaj povem logično in povsem jasno...

...vem, da je mnogim težko razumet, da na TeVeju obstajajo kanali tudi naprej od Nova24 !!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, tiste, ki pa imaste doma sveto pismo, poiščite preroka Ezikela(stara zaveza) in preberi prvo poglavje(videnje stvarstva božjega al neki takega).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Buschi pravi:

Aja, tiste, ki pa imaste doma sveto pismo, poiščite preroka Ezikela(stara zaveza) in preberi prvo poglavje(videnje stvarstva božjega al neki takega).

 

Prebral 3x sveto pismo stare zaveze. Velikani, vesoljci večkrat omenjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že @Buschi zgoraj omenil.... Na History-ju se najdejo (oz. redno vrtijo) stare in malo manj stare serije (sezone) Ancient Aliens.

Tule je en skrajšan prispevek "o Bogovih"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zaradi Sv. Pisma so me začele zanimati teme v zvezi s to tematiko. Ker sem odraščal v zelo verni družini, sem veliko časa "preživel" po sili v cerkvi in njenih krogih. Ker se mi je veliko stvari zdelo nelogičnih, nesmiselnih, bedastihsem začel malo raziskovati. Prebirai sem začel Sv. pismo stare zaveze. V njej sem se srečal z zapisi:

"Bog se je v obalku ognja in dima prikazal preroku"

"Bog je z žveplenim dimom in ognjem pobil Kanansko ljudstvo, kar je ostalo so pobili Judje"... itd.

Sveto pismo stare zaveze z krščani nima nič skupnega. Je potopis Judovskega ljudstva, ter kako jih je nek"bog" izbral za svoje ljudstvo in popeljal v razne vojne, kjer so pobijali po ozemljih živeča ljudstva in si jih vzeli za svoje. Omenjeni so velikani in vesoljci.

 

Histori meni ni zanimiv. Predolgo je razpotegnjeno. To kar prikažejo v 10 oddajah, bi lahko bilo v 1 uri.

Zanimivo je to kar imajo Severno Ameriški indijanci Hope, za povedati na to temo. 

 

Njegov kanal je vreden ogleda!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če obstajajo bolj bolj napredni vesoljci, zakaj se bojijo priti na našo zemljo in nas kaj naučiti? Če se nas bojijo so slabši od nas?

Drugo so duhovne dimenzije, katerih pa človek bolj malo razume in zaznava...česar se ne vidi in otipa verjetno ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

Če obstajajo bolj bolj napredni vesoljci, zakaj se bojijo priti na našo zemljo in nas kaj naučiti? Če se nas bojijo so slabši od nas?

Drugo so duhovne dimenzije, katerih pa človek bolj malo razume in zaznava...česar se ne vidi in otipa verjetno ni.

Maš zgoraj v unem videu" tales of unity andonnes" veliko stvari razloženih na to temo.

Moje laično mnenje je, da moraš pustiti stvarem, da se same razvijjejo po naravni poti. Če se kakorkoli umešavaš narediš samo večje sranje. To se kaže povsod kamor se je umešal človek in hotel narediti po svoje. Če obstajajo in so razviti, vedo precej več od nas, da se ne smejo umešavat.

Bi pa še dodal, da tehnološki razvoj ni šel v korak z duhovnostjo-pustmo religije- zato pa imamo tako sranje na zemlji, ker duhovno nerazviti ljudje upravljajo z tehnologijami, ki še niso za dati v roke ljudem. Tudi po letu 1947 so se na veliko začeli pojavljati UFO-ji. Ko se je človek spet začel igrati z jedrskim orožjem. Če v brezračnem prostoru razstreliš jedersko explozijo je piz*** za velik krog naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh un del iz Peruja. Nazca lines je fascinanten. Tega na TV ne bomo videli še nekaj časa:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Če obstajajo bolj bolj napredni vesoljci, zakaj se bojijo priti na našo zemljo in nas kaj naučiti? Če se nas bojijo so slabši od nas?

Zdej, sam imam dve teoriji:

-če so bolj duhovni od nas, so nam že pomagali in nam ali pomagajo neopazno ali pa samo opazujejo, kaj bomo storili z ''njihovimi'' idejami

-če pa so tako kot homo sapiens sapiens vrsta, ki uničuje in pobija vse živo in živi po zakonu močnejšega, pa v bistvu samo čakajo, kedaj se bomo sami sebe iztrebili in jim podarili povsem prfekten planet. Če bomo nadaljevali s tem tempon, nas čez 100let ne bo več, ''bogovi'' pa po pričevanju starih civilizacij živijo več tisoč let. Zakaj bi imeli na vesti 8 miljad življenj...če lahko samo počakajo dan ali dva po njihovo...

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Histori meni ni zanimiv. Predolgo je razpotegnjeno. To kar prikažejo v 10 oddajah, bi lahko bilo v 1 uri.

Ja itak američani vsako filmano zadevo razpotegnejo, in večkrat eno in isto stvar povedo, na malo drugačen način... . Mi je pa vseeno zanimiv ta sklop oddaj, tematike so lepo razdelane, pa zanimivi govorci... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratek odlomek iz daljšega intervijuja. On pravi, da so jim v preteklosti pomagali ljudje iz drugih planetov. Zakaj so odšli je drugo vprašanje.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja teori je, da je zemlja velik laboratorij, Učilnica kjer se druge vrste učijo na nas ali se sami nad seboj. Da se civilizacije razvijejo, dvignejo na določe nivo in propadejo. In stvar se ponavlja v neskončnost. Glede na to koliko različnih vrst človeka je že obstajalo, in da so izginili rez sledu. Zadnjih nekaj deset tisoč let je bil neandertalec bolje prilagojen kot homo sapiens na ta planet. V tem obdobju so živeli tudi Denisiovanci, ki so bili precej večji od nas. Razviti do te mere da so poznali umetnost in delali nakit...itd. Kam, zakja so izginili....

Piramide na Giza platoju ni zgradil človek, kot ga danes poznamo. O tem je precej govoril tudi Nikola Tesla. Kam so zginile te civilizacje nihče ne ve. Je pa morala biti razširjena čez cel planet, glede na to, da so piramide po svetu povezane. Največ jih ima Mehika.

Ali pa da smo mi res "božji otroci" kreacija nekih drugih bitji(genski inžiniring), kar bi razložlo precej drugih stvari, glede sodobnega človeka.

Ridley Scott ustvarjalec filmov 8 potnik, Prometej, Marsovec itd. Pravi za film Prometej, da je dobil iz višjih krogov navodlila za ta film. Zgleda, da  v našem času prihaja do počasnega razkritja. Preko filmografije, glasbe, risank. Bili so posneti dokumentarci z to vsebino že dvanega leta 1970, ampak par dni pred izidom so amerški državni organi preklicali matreijal, ki so ga najprej sami dali v dokumentarec. Za razkritja ponavadi uporabijo ljudi z "napako". O tem zelo dobo pove un stirc na fotelju-video unnity, onnes malo- višje

Lahko pa da nič od naštetega ni. Dejstvo pa ostaja, preveč je dokazov, da lahko z levo roko ovrgli, da nič ni. Pa vesolje je tako veliko, da bi bilo zelo arogantno od nas, da bi rekli, da smo edina inteligentna vrsta v tem vesolju. Leta in leta so znanstveniki mislili, da na dnu Marijanskega brezna ni življenja-ogromno ga je- Sahara- življenje obstaja-Antarktika, Arktika je. 3000 metrov poz zemljo obstajajo mikrobi. 100-1000 svetlobnih let stran od nas... use your imagination.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inteligentna vrsta ??

Mislim, da je vse okoli nas, predvsem pa v vesolju veliko bolj inteligentna energija, ki ne potrebuje fizične oblike.

Če bi mi bili tako inteligentna vrsta, se ne bi sporazumevali z jeziki. 

Še živali imajo višji novo komunikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Moja teori je, da je zemlja velik laboratorij, Učilnica kjer se druge vrste učijo na nas ali se sami nad seboj. Da se civilizacije razvijejo, dvignejo na določe nivo in propadejo. In stvar se ponavlja v neskončnost. Glede na to koliko različnih vrst človeka je že obstajalo, in da so izginili rez sledu. Zadnjih nekaj deset tisoč let je bil neandertalec bolje prilagojen kot homo sapiens na ta planet. V tem obdobju so živeli tudi Denisiovanci, ki so bili precej večji od nas. Razviti do te mere da so poznali umetnost in delali nakit...itd. Kam, zakja so izginili....

Piramide na Giza platoju ni zgradil človek, kot ga danes poznamo. O tem je precej govoril tudi Nikola Tesla. Kam so zginile te civilizacje nihče ne ve. Je pa morala biti razširjena čez cel planet, glede na to, da so piramide po svetu povezane. Največ jih ima Mehika.

Ali pa da smo mi res "božji otroci" kreacija nekih drugih bitji(genski inžiniring), kar bi razložlo precej drugih stvari, glede sodobnega človeka.

Ridley Scott ustvarjalec filmov 8 potnik, Prometej, Marsovec itd. Pravi za film Prometej, da je dobil iz višjih krogov navodlila za ta film. Zgleda, da  v našem času prihaja do počasnega razkritja. Preko filmografije, glasbe, risank. Bili so posneti dokumentarci z to vsebino že dvanega leta 1970, ampak par dni pred izidom so amerški državni organi preklicali matreijal, ki so ga najprej sami dali v dokumentarec. Za razkritja ponavadi uporabijo ljudi z "napako". O tem zelo dobo pove un stirc na fotelju-video unnity, onnes malo- višje

Lahko pa da nič od naštetega ni. Dejstvo pa ostaja, preveč je dokazov, da lahko z levo roko ovrgli, da nič ni. Pa vesolje je tako veliko, da bi bilo zelo arogantno od nas, da bi rekli, da smo edina inteligentna vrsta v tem vesolju. Leta in leta so znanstveniki mislili, da na dnu Marijanskega brezna ni življenja-ogromno ga je- Sahara- življenje obstaja-Antarktika, Arktika je. 3000 metrov poz zemljo obstajajo mikrobi. 100-1000 svetlobnih let stran od nas... use your imagination.

 

Po moje boš na vsa ta vprašanja našel prej odgovor v SP kot na vseh videih...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Inteligentna vrsta ??

Mislim, da je vse okoli nas, predvsem pa v vesolju veliko bolj inteligentna energija, ki ne potrebuje fizične oblike.

Če bi mi bili tako inteligentna vrsta, se ne bi sporazumevali z jeziki. 

 

Ti govoriš o drugi strani istega kovanca. Duhovni-spiritualni svet. O tem govori Hraham Hankook. Doseže se lahko z določenimi vrstami meditacije, DMT, ayhusasco, ibogo...

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Po moje boš na vsa ta vprašanja našel prej odgovor v SP kot na vseh videih...?

SP?

Pomoje odgovora nikoli ne bom našel, če ga bom se itak porajajo nova vprašanja. Videi so mi samo v pomoč za širitev obzorja. Za večjo širino razmišljanja. Mogoče tudi drugim, zato pač delim. Vsak kamot sam pri sebi razsodi, ali ga ta tema zanima, ali verjame, ali ne. Nikogar ne mislim prepričevati v nič. Pač delim razmišljanja in želim, da najdem sogovornika, ki mi lahko obogati znanje, ali dolkaže da je vse samo larifari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, vandrovec said:

Če obstajajo bolj bolj napredni vesoljci, zakaj se bojijo priti na našo zemljo in nas kaj naučiti?

Po moje nobena civilizacija ne preživi dovolj dolgo da bi se razvila do te mere in bi bila sposobna za potovanja po vesolju samouniči se predno doseže tak razvoj na dobri poti smo mi zemljani.Od kar smo tu se samouničujemo z vojnami bolj smo napredni hujše so posledice sedaj zadostuje že samo en bedak da stisne gumb in tu je konec.

Lep primer je na tej povezavi kaj smo sposobni sedaj zgradit.

http://www.andros.si/vesolje/warp.html

Nam najbližja zvezda Proxima Centauri (V645 Cen) je 4,2 svetlobni let daleč. To je 39.707.810.150.400 kilometrov. Najhitrejše vozilo, ki ga je izdelal človek,je sonda New Horizons, ki potuje 21 km/s oziroma 75600 km/h.Če bi jo tja usmerili bi potrebovala... okrog 62.000 let.

Celotna naša Galaksija ima premer 100.000 svetlobnih let! Samo naša galaksija kje so še druge ki so oddaljene še in še .Najbolj oddaljena je 13,1 milijarde svetlobnih let stran.Niti svetlobna hitrost ni dovolj hitra da bi potovali bljižjim galaksijam

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!