Skoči na vsebino

TRIUMPHatorji (ljubezen do, vse o, čvek o..)


thumper

Priporočene objave

pred 12 urami, Rocky pravi:

 Čeprav sem po dolgem neuspešnem iskanju Trophy-ja SE, (več kot kriv tudi jebeni kovid), presedlal z resnično težkim srcem na njegovega največjega konkurenta.

covid ne more biti izgovor..

ti srca nimaš...

ostal sem brez besed..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

covid ne more biti izgovor..

ti srca nimaš...

ostal sem brez besed..

Jaz, da nimam srca in to angleškega!? Bom jokal! :cry: Saj še mam starega Trophy-ja, pa še vedno željo, da bi imel nekoč starega Mini Cooper-ja in Bonnija, pa Rover 75 mi je še vedno najlepši avto na svetu, da ne omenjam Aston Martina :wub: čeprav vozim Skandinavca. Od kar pomnim sem strasten navijač najboljšega nogometnega kluba na svetu, LIVERPOOL!!! Kaj še ti naj povem, da te prepričam. Ja, pa še ime imam angleško, po legendi najboljšega in najpravičnejšega kralja Anglije. Biografijo Beatles-ov in Stonsov vem na pamet. Williama Shackespeara, sem citiral na trgu v Jelsi na Hvaru. V angleščini!!!!!  Če še kdo v Slo, sem jaz tisti, ki si zasluži častni Kraljevi, Britanski naziv "Sir" :worship:

Jebote Thumper, če kdo potem jaz lahko ostanem brez besed! :eek: Kot, da bi mi kdo lasten meč Excalibur zasadil v angleško srce. Uf,kako boli, zdaj si me pa res prizadel, sem pa 20 let mislil, da si moj velik prijatelj.:slap::kva2::jezik: V življenju me jebe pač to, da nimam niti za burek. No, kot pravi Štajerc pa mam vedno za pir in taboljše izpod vinogradov. Ampak Triumpha bom pa še vedno kakega zahaklau. Bog mi naj da zdravja, ftrgan sem tak dovolj! :yea2: Tak, zdaj pa grem v klet! Na zdravje Triumphator! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Rocky pravi:

Jaz, da nimam srca in to angleškega!? Bom jokal! :cry: Saj še mam starega Trophy-ja, pa še vedno željo, da bi imel nekoč starega Mini Cooper-ja in Bonnija, pa Rover 75 mi je še vedno najlepši avto na svetu, da ne omenjam Aston Martina :wub: čeprav vozim Skandinavca. Od kar pomnim sem strasten navijač najboljšega nogometnega kluba na svetu, LIVERPOOL!!! Kaj še ti naj povem, da te prepričam. Ja, pa še ime imam angleško, po legendi najboljšega in najpravičnejšega kralja Anglije. Biografijo Beatles-ov in Stonsov vem na pamet. Williama Shackespeara, sem citiral na trgu v Jelsi na Hvaru. V angleščini!!!!!  Če še kdo v Slo, sem jaz tisti, ki si zasluži častni Kraljevi, Britanski naziv "Sir" :worship:

Jebote Thumper, če kdo potem jaz lahko ostanem brez besed! :eek: Kot, da bi mi kdo lasten meč Excalibur zasadil v angleško srce. Uf,kako boli, zdaj si me pa res prizadel, sem pa 20 let mislil, da si moj velik prijatelj.:slap::kva2::jezik: V življenju me jebe pač to, da nimam niti za burek. No, kot pravi Štajerc pa mam vedno za pir in taboljše izpod vinogradov. Ampak Triumpha bom pa še vedno kakega zahaklau. Bog mi naj da zdravja, ftrgan sem tak dovolj! :yea2: Tak, zdaj pa grem v klet! Na zdravje Triumphator! :beer2:

kukrkol..če si bmflo prpelal domov si izdajauc.. :P    ..  :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Rocky pravi:

Na zdravje Triumphator! :beer2:

A ti si še žiu prijatu :P 

:beer2:

pred 2 minutami, thumper pravi:

kukrkol..če si bmflo prpelal domov si izdajauc.. :P    ..  :drunk:

ne verjamem. .. skor ne verjamem ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

ne verjamem. .. skor ne verjamem ?

 

pred 22 urami, Rocky pravi:

presedlal z resnično težkim srcem na njegovega največjega konkurenta. Zakaj in kako, o tem nebi, čeprav je to res dober motorin, 

malce ubanja obstaja..sam res tolk ma da.. 

ne ne .. ne morš takih javno izjavljat.. gotof je ..ni mu pomoči .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, thumper pravi:

kukrkol..če si bmflo prpelal domov si izdajauc.. :P    ..  :drunk:

Ok, naj bo. Se močno posujem s pepelom. Žal mi je, zelo mi je žal! Fuck, pa še res je! Izdajalec, niti pod razno!  :nono:Kravo Bemflo pa nisem pripeljal iz De :fredyjecar: ampak iz Močvirja, tam baje rabite samo še bicikle. :whistle: Vedeti moraš nespodbitno dejstvo, da imam poleg angleškega imena, tudi nemški priimek, tako, da je stvar malo uravnovešena. Srčno upam, da samo začasno. Kot sem že dejal, saj imam doma še starega Trophy-ja! 

Upam, da sedaj štekaš in boš bolj prijateljsko nastrojen. :jezik::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

A ti si še žiu prijatu :P 

:beer2:

ne verjamem. .. skor ne verjamem ?

 

Mausi prijatu, žiu, žiu, pa še kako. Bolj sem star, večje kozlarije počnem! No, stem se bo zagotovo strinjali tudi Thumper.

Imam pa še vedno sliko tvojega ukradenega Kavala v velikosti tam nekje, 100 X 60 cm. Upam, da ti jo do penzije še dostavim.:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rocky pravi:

Ok, naj bo. Se močno posujem s pepelom. Žal mi je, zelo mi je žal! Fuck, pa še res je! Izdajalec, niti pod razno!  :nono:Kravo Bemflo pa nisem pripeljal iz De :fredyjecar: ampak iz Močvirja, tam baje rabite samo še bicikle. :whistle: Vedeti moraš nespodbitno dejstvo, da imam poleg angleškega imena, tudi nemški priimek, tako, da je stvar malo uravnovešena. Srčno upam, da samo začasno. Kot sem že dejal, saj imam doma še starega Trophy-ja! 

Upam, da sedaj štekaš in boš bolj prijateljsko nastrojen. :jezik::beer2:

lahko se skremiraš pa ti ne bo pomagal .. prej bi mislu.. :P aja ok sej nimaš s čim mislt smo ugotovil ... 

ne , štekam pa ne.. to da pripelješ v domačo garažo nalezljivo bolezen je nedopustno!! 

ne se zdej s priimkom vn vlečt..tud švabi so mel triumpha pa bi si tistga domov prpelau. :twak:

začasno ima tvoja čast čas do pondelka..

pa upam de si tisto bolazen parkiral 3m od motorja da se ne bo kej nalezel..

srčno??? ne morš če nimaš srca..  :P

ne štekam sorry .. sm mel res dobrga prjatla eno desetletje - pol je mel eno leto (če ne še manj ) bemflo .. pol čez dobr let me je tko ščevljal da nisem dojel... no tega se bojim ..pa nisem edini kar mal okol vpraš.. 

jast sm sam enkrat na anetu dva al pa tri tiste pogledal (namenoma ne omenjam z namenom da ne ostanem še brez glasu) pa sm čez 2 tedna rabil očala.. tko da ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

čvek je tule:

 

to da je pa on začel pa nisi videl ... :lol1:

Ob 14. 1. 2021 ob 17:23, Rocky pravi:

 presedlal z resnično težkim srcem na njegovega največjega konkurenta. 

potemtakem mu deli post na dva dela pa taumazan del prestavi med propelerje.. 

naredi nam to temo zopet angleško ..

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

to da je pa on začel pa nisi videl ... :lol1:

potemtakem mu deli post na dva dela pa taumazan del prestavi med propelerje.. 

naredi nam to temo zopet angleško ..

:whistle:

ne gre se kdo je začel, ampak za to da bo tema počvekana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2021 ob 17:14, Rocky pravi:

Ok, naj bo. Se močno posujem s pepelom. Žal mi je, zelo mi je žal! Fuck, pa še res je! Izdajalec, niti pod razno!  :nono:Kravo Bemflo pa nisem pripeljal iz De :fredyjecar: ampak iz Močvirja, tam baje rabite samo še bicikle. :whistle: Vedeti moraš nespodbitno dejstvo, da imam poleg angleškega imena, tudi nemški priimek, tako, da je stvar malo uravnovešena. Srčno upam, da samo začasno. Kot sem že dejal, saj imam doma še starega Trophy-ja! 

Upam, da sedaj štekaš in boš bolj prijateljsko nastrojen. :jezik::beer2:

zakaj bi kdo trivaljnik menjaval za ... ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trophy 900 je triple..1200 pa foursome..

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

ne gre se kdo je začel, ampak za to da bo tema počvekana. 

ti ne ločiš med čvekom in diverzijo .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

trophy 900 je triple..1200 pa foursome..

ti ne ločiš med čvekom in diverzijo .. :P

ločim, in pravilno je, da se izdajalca znamke popljuva :P

Sploh če je na bmw presedlal :D

Ni mi pa všeč pretirano klobasanje po temi posameznega motorja, zato je odprta posebna tema, kjer se lahko bolj razgovoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

ločim, in pravilno je, da se izdajalca znamke popljuva :P

Sploh če je na bmw presedlal :D

Ni mi pa všeč pretirano klobasanje po temi posameznega motorja, zato je odprta posebna tema, kjer se lahko bolj razgovoriš.

se čist strinjam. sam potem mu zbriši tist ogaben navedek  iz posta.. sm mislu de bruham sam zarad kacota k je ratal sekretar..pa vidm da je več vzrokov.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, thumper pravi:

se čist strinjam. sam potem mu zbriši tist ogaben navedek  iz posta.. sm mislu de bruham sam zarad kacota k je ratal sekretar..pa vidm da je več vzrokov.. :P

ne pa ne bom, trpi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud ti prideš u moja leta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, thumper pravi:

tud ti prideš u moja leta..

tm nekje sm. Sicer ste pa rabil to temo. Zakaj bi sam BMwjašem se daljšal qr.c. 

Mislim, da si prava Angleška Aristokracija zasluži temo, za kako globoko in modro besedo mopeda iz unionĐeka. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
pred 9 urami, Tedybear pravi:

za tako ceno in ohranjenost je super..če bi našel sport-a za tak denar (pod pogojem , da nebi imel doma bonija) bi ga vzel pa če me s šihta vržejo..

ta ima malo preveč čopersko balanco za moj okus.. agregati in ostalo pa ob rednem vzdržeanju po besedah mareta : " ne sprašuj samo vozi" ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!