Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34

Priporočene objave

Ob 24. 10. 2022 ob 14:07, Ragezor pravi:

mam pa eno vprasanje, ce imas kaksen tak "navit" motocikel kot je npr KTM 890. kako se to odreze v takih odrocnih krajih, kjer je kvaliteta bencina vprasljiva? 

za ktm dobiš dongle (91 oktanov) ostalo pa filtriranje preden nalivaš, vsaj jutuba tak pokaže

pred 19 minutami, MiNa pravi:

Peršinga za po host ne rabiš, ali pač?

 

rabiš rabiš, js skos rabim peršing :P

kaj rabiš po hosti itak nimam pojma, za po makedamu in za cestice kot so v naslovu teme paše mal več poskočnosti, pa čeprav bi najbrž tudi na 300ccm in 25 konjičih užival

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 10. 2022 ob 18:00, DAMI34 pravi:

zanimivo

 

Hvala :D, kr naenkrat mi je zrasla cena 701 :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Hvala :D, kr naenkrat mi je zrasla cena 701 :P

Cene rastejo 😁itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, urke710 pravi:

Jz sem pravkar zaključil hrvaški TET. Ker je s tehnične plati mal dolgočasen, je potrebno mal zavit s trase, pa poiskat zanimive/zahtevne/razgledne točke. 

 

Zdele pa sedim v Kninu in gruntam kam naprej. V bosno ne grem, to je za drugo leto. Ima kdo gpx od dinaric rallya?

 

IMG_20221030_131742.jpg

ne rabiš gpxa..užgi na Dinaro, gor do tankov in naprej. Gugl jih vidi.

2 dni sem se lani klatil tam okrog Knina: 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, urke710 pravi:

A veš da sem jo najdu preden si jo predlagal. Muvahaha. Cesta je super. Lih tolk razjebana, da sem ga do konca odpiral. Ene 2x sem mislu da sta šli obe feltni v večna lovišča, ene 2x sem se pa že v malinah vidu. Skratka, zabava da ne morem prehvalt. 😀

Sem se pa predolgo zadržal kod Tri Lovca na kosilu in me je potem noč. Me je potem dolgrede na smrt prestrašu en divji konj. Črn.  Ponoč! Je neki časa tekel ob cesti. Kuj k sem ga vidu sem se usral, da ne vem če ni šlo čist skoz gate. Haha. Pol je pa že zgledalo, da bo skoču na mene, pa se je zadnji čas premislu. Fijuu. 

Bom za jutr pregledu kaj imaš na linku. Hvala. 

DSC02550.JPG

DSC02547.JPG

super...hotel sem povedat, da je vse golo, pa lahko vidiš cestice, kje vse je šel Dinarič pojma nimam, bi @HyperJackznal povedat, pa na jutubi so posnetki.

Tam so sicer bolj opasni psi ovčarji, ki so veliki kot konji skoraj :D, sta me 2 uočila ravno pri tankih, pa prot meni....sm kar prpo stisnu :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Satao pravi:

jaz sem cel dan pod oljko ležal…💪😆

865032ED-8533-49AB-AA23-0376073E7937.jpeg

crnogoski advenčr turizam se to imenuje :P

v stilu:

Šta radiš Mujo?

Pa zar ne vidiš, obiram šljive.

Pa kako obiraš šljive, ako ležiš ispod drveta?

Pa kako kako, možda če biti koji vjetrič :P

I ako ne bude vjetriča?

 

U bogami, biče slaba ljetina :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

lepote BIH

redko pogledam 15-20 minut posnetka do konca, ampak tole sem kr gledal. :D Dobro narejen ponetek, od glasbe, do vedut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Satao pravi:

@DAMI34...lepo...Je kr nekaj lokacij, ki si jih nisi navedel...recimo Zelen goro, itd...Jaz sem že expert za Bosno....💪

 

nisem, ker sem že pisal v tej temi :P V glavnem zadeve, ki sem jih že omenjal, sem spustil, od jadranke, pa en kup Slovenije, po primorski, notranjski, pa zelengoro in kar je tule

 

 

 

 

 

Drugače pa se absolutno strinjam, cest je še ohoho, čeprav me zadnje čase najbolj skrbi Črna gora, asfaltirajo ko zmešani vse :(

za BIH še ni panike sicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je letos najbolj v spomin vtisnilo Jezero Spodnje Bare..pa recimo Pečina Ledenica....Pa iz Martin Broda v Drvar čez planino...Slapovi Kozice...Veliki Vitorog....je pa to vse BiH in makedam....Naslednji trip je Velika Klekovača... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem objavil izi/light variante.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

Jaz sem objavil izi/light variante.

moje so tudi izi…Hard so recimo iz Mostarja na Brasin…Pa Dinaric ruta v okolici Livnega…🚀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Satao pravi:

moje so tudi izi…Hard so recimo iz Mostarja na Brasin…Pa Dinaric ruta v okolici Livnega…🚀

marsikatera izi je lahko hitro hard po kakem obilnem deževju :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

marsikatera izi je lahko hitro hard po kakem obilnem deževju :P

 

to je sam v glav….To sam zarineš v govna…Potem je pa veselje, smeh, preklinjanje, molitve…ni da ni..…💪😝

Santa Maria della Salute..🙏

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Satao pravi:

to je sam v glav….To sam zarineš v govna…Potem je pa veselje, smeh, preklinjanje, molitve…ni da ni..…💪😝

Santa Maria della Salute..🙏

vejm, ma se izogibam "zarivanju" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

vejm, ma se izogibam "zarivanju" :P

 

boga žena s takim decm…se boji “zarint”…😆😝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!