Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Jah...advenčr kjer lahko komot. Čg še nima problema z vožnjo v naravnem okolju 😁

 

 

20220726_094605.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo na Kapetanovo jezero

 

 

20220728_133858_HDR.jpg

20220728_3897646315866149759.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole na posnetku je že tema "hard enduro", da ne bo kdo zamešal s soft advenčr rajdingom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super svaka čast res dober in gledljiv video ste posneli. Me pa zanima če ni skrivnost če zna kdo povedat kje je ta peskovnik iz videja tes seveda če se ga da kdaj sposodit 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest verjetno..tle okrog mal :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

jest verjetno..tle okrog mal :P 

Boš me odpeljal mal na laganini trening.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HyperJack pravi:

Boš me odpeljal mal na laganini trening.

bom, al pa na pivo... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 8. 2022 ob 14:57, celjan89 pravi:

Super svaka čast res dober in gledljiv video ste posneli. Me pa zanima če ni skrivnost če zna kdo povedat kje je ta peskovnik iz videja tes seveda če se ga da kdaj sposodit 😁

Peskovnik je v Kočevju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

kako že gre: prej in potem :P

 

300070617_615693279917590_4221923931602257499_n.thumb.jpg.bfb389506c125b12896ae6e61c181f6f.jpg

 

 

Big shout out to all the team behind the scenes keeping the bikes going despite everything we are throwing at them. What a crew, thanks all 👊

300171912_615695093250742_5240470642990851185_n.thumb.jpg.00f8912ae574d13e4a20eda424f91de2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34…itak..ko pristane vse plastike stran padejo….pol pa šravfajo pa limajo celo noč…za en skok…🤦🏻😆..

p.s…. in ti potem bentiš, da je pretežka žverca za po šumi…me ti mal hecaš..✌️👏

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Satao pravi:

@DAMI34…itak..ko pristane vse plastike stran padejo….pol pa šravfajo pa limajo celo noč…za en skok…🤦🏻😆..

p.s…. in ti potem bentiš, da je pretežka žverca za po šumi…me ti mal hecaš..✌️👏

Ne jaz..hecajo se promotorji.

Poskitt,

Pol Tarres in ostali.

Mi navadni smrtniki pa nasedemo 🤣

V osnovi pa...lej..kar ti fantje storijo z motorji..bodisi upgrejdanimi al ne..je super stresni test. In kar zdržijo ( mopede mislim) je fenomenalno.

Če pogledam kaj delam 790ki...jaz v lajfu nisem tok zlorabljal mopeda. Husa čist mal zaostaja za tem zlorabljanjem, ampak čakam dobro zaščito, pol pa 790 zamenjam za 250ccm in huso upgrejdam na turistično in varno šodranje. Pozicija drže, agregat, dodatna 2 cm pri vzmetenju so prevelika prednost pri tem kar pač počnem. *dedi na ofroudu* 🤣.

Vi mulci 20 let mlajši tega ne boste razumeli, ker tekmujete sami s sabo. Mi starejši smo ugotovili da moramo pol moči prihraniti še za povratek na poti 😁😁

Ampak js vas razumem...če se kdaj dobiva, ti bom dal eno al drugo kljuse pa ga ubijaj...boš videl kak napredek je ktm in posledično husa naredila na :

ciklistiki

težišču

elektroniki in elektronski podpori.

Na tem mestu dam obem samo kapo dol.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34..jaz imam motor natanko 2 leti..od tega v prvem letu naredil cirka 100km po utrjenem makedamu…nimam nobenih izkušenj z kroskami ali hardenduro motorji…vozil sem pecikl..je pa res, da sem vozu M😆8F5CBF65-326D-48E4-97EC-CA712EB4ADA8.thumb.jpeg.d7c91c2e8cdcb9cbb9606fb30a1556c4.jpeg😆…sem si pa ubodu full mx opremo…varnost na prvem mestu….👍..men tudi ni, da bi dirkal po šumi…mi je pa všeč k tak slon spleza skoraj povsod…💪me bolj pritegnejo tehnične zadeve…klanci polni skal…kake brežine itd…tok, da splezam..

“790 zamenjam za 250”…a misliš cross al hard enduro…ce cross brezveze….to mas 3x20 min in si gotov za cel teden..

jaz bi raje vzel kak trial moped…

 

Popravljeno . Popravil Satao
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Satao pravi:

@DAMI34..jaz imam motor natanko 2 leti..od tega v prvem letu naredil cirka 100km po utrjenem makedamu…nimam nobenih izkušenj z kroskami ali hardenduro motorji…vozil sem pecikl..je pa res, da sem vozu M😆8F5CBF65-326D-48E4-97EC-CA712EB4ADA8.thumb.jpeg.d7c91c2e8cdcb9cbb9606fb30a1556c4.jpeg😆…sem si pa ubodu full mx opremo…varnost na prvem mestu….👍..men tudi ni, da bi dirkal po šumi…mi je pa všeč k tak slon spleza skoraj povsod…💪me bolj pritegnejo tehnične zadeve…klanci polni skal…kake brežine itd…tok, da splezam..

“790 zamenjam za 250”…a misliš cross al hard enduro…ce cross brezveze….to mas 3x20 min in si gotov za cel teden..

jaz bi raje vzel kak trial moped…

 

 

IMG_8214.MOV 55.01 MB · 0 downloads

med nama...sva zašla...debata je bolje da se seli...na primerno mesto.

Lej, se strinjam, ampak leta niso za odmet. Elastičnost telesa, norost in agilnost sta vedno na strani mlajšega.

Ker sva pa prej debatirala..realnost pravih terenov ki jih snemajo je tule..vsakodnevno vzdrževanje, skoraj kot relli dakar

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ne jaz..hecajo se promotorji.

Poskitt,

Pol Tarres in ostali.

Mi navadni smrtniki pa nasedemo 🤣

V osnovi pa...lej..kar ti fantje storijo z motorji..bodisi upgrejdanimi al ne..je super stresni test. In kar zdržijo ( mopede mislim) je fenomenalno.

Če pogledam kaj delam 790ki...jaz v lajfu nisem tok zlorabljal mopeda. Husa čist mal zaostaja za tem zlorabljanjem, ampak čakam dobro zaščito, pol pa 790 zamenjam za 250ccm in huso upgrejdam na turistično in varno šodranje. Pozicija drže, agregat, dodatna 2 cm pri vzmetenju so prevelika prednost pri tem kar pač počnem. *dedi na ofroudu* 🤣.

Vi mulci 20 let mlajši tega ne boste razumeli, ker tekmujete sami s sabo. Mi starejši smo ugotovili da moramo pol moči prihraniti še za povratek na poti 😁😁

Ampak js vas razumem...če se kdaj dobiva, ti bom dal eno al drugo kljuse pa ga ubijaj...boš videl kak napredek je ktm in posledično husa naredila na :

ciklistiki

težišču

elektroniki in elektronski podpori.

Na tem mestu dam obem samo kapo dol.

 

Jaz tekmujem sam proti sebi, samo to lahko povem. Ko premagaš samega sebe potem napreduješ stopnjo višje, občasno pa tud vlečem moped iz jarka.

Pa škoda vsemu temu marketinškemu nasedanju. Največ je vredno to, da imaš možnost preizkusit vse možne motorje, na vseh možnih podlagah, šele tisto je merodajno za gostilniške debate.

Mene mika samo še da preizkusim 890R in 850GSA in 700Tenere, to so za moje pojme top motorji za kombinirano vožnjo 50:50 in daljša potovanja. 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim pa vse navdušence nad enduraštvom, da pridete do Knina na Dinaric. Bo kaj vidt. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Jaz tekmujem sam proti sebi, samo to lahko povem. Ko premagaš samega sebe potem napreduješ stopnjo višje, občasno pa tud vlečem moped iz jarka.

Pa škoda vsemu temu marketinškemu nasedanju. Največ je vredno to, da imaš možnost preizkusit vse možne motorje, na vseh možnih podlagah, šele tisto je merodajno za gostilniške debate.

Mene mika samo še da preizkusim 890R in 850GSA in 700Tenere, to so za moje pojme top motorji za kombinirano vožnjo 50:50 in daljša potovanja. 

in desert x ne pozabi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Satao pravi:

 

“790 zamenjam za 250”…a misliš cross al hard enduro…ce cross brezveze….to mas 3x20 min in si gotov za cel teden..

 

290179012_551130090007227_6166999838886208634_n.thumb.jpg.5966ba6e20644175aa22c09dc7bbe243.jpg

hard itak (nekaj med 250-701 ) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!