Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še.

Spletna stran: https://www.advspirit.eu/

FB profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

Instagram profil: https://www.instagram.com/advspirit.eu/

 

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav, če je kdo šel, pa če kdo slučajno ve, pa me zanima: cesta Konjic  Lukomir. pravijo, da je ene 200 metrov kar zajebanih za težke endure...

hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, BRANE pravi:

Pozdrav, če je kdo šel, pa če kdo slučajno ve, pa me zanima: cesta Konjic  Lukomir. pravijo, da je ene 200 metrov kar zajebanih za težke endure...

hvala za odgovor.

jop..ogromen šoder (nanos in velikost) in izredno strmo, ni sicer nek dolg odsek, kar sem gledal dobrih 200m je pa že precej proti vrhu. Sva lani kar preklinjala s Pikom. (in obrnila)Baje je nekje okrog obvoz ( @Satao ve). Al pa greš na Lukomir s strani Umoljanov.

Na fotki sicer ni videti strmine in šodra, se pa tule začne: https://motosvet.com/tabla/topic/41110-epska-popotovanja-dua-ex-tria-čelos-potopisi/?do=findComment&comment=2666231

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BRANE pravi:

Hvala. bomo probali. čeprav z gladkimi gumami...

 

sam gas pa douge luči :P jaz običajno, ko grem solo, po dveh treh padcih rečem:

poln qurac mam te težke krave :D in obrnem.

 

Brez šale, saj bo Satao napisal, malce zmedeno je na vrhu s tablami (tut garmin gre tako) in sicer piše Lukomir in te vodi po najslabšem delu, baje je nekje okrog obvoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa mižat zraven. Moja malenkost bo že šla. Afrika je tahujše jebe nardila z gladkimi gumami...za une geese se malo bojim...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BRANE pravi:

...pa mižat zraven. Moja malenkost bo že šla. Afrika je tahujše jebe nardila z gladkimi gumami...za une geese se malo bojim...

.

... po mojem bi Afrika z mal razposajenim mladcem na zicu morala pridet lepo gor, ... starejši občani na tavelikih GS-ih bodo pa po mojem več na tleh kokr pokonc 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je vse odvisno od podlage oziroma kaka je, včasih dež nanese kup šodra in gramoza, drugič spere in greš po trdih delih komot čez.

Tule na mojih koncih, kjer se redno fijakam nisem 2x naletel na enako podlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, kp-kp pravi:

Brane, prevrti na 29 minuto. Brez čobana bi bil še zdaj tam 😅

 

Mirko, hvala. Mislim, da bi moglo jet brez kosti. Tudi ses teraforce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 6. 2023 ob 11:07, BRANE pravi:

Pozdrav, če je kdo šel, pa če kdo slučajno ve, pa me zanima: cesta Konjic  Lukomir. pravijo, da je ene 200 metrov kar zajebanih za težke endure...

hvala za odgovor.

Šlo je, ravno gor z mitas terafors. Brez kosti. Samo gasa

IMG_20230624_103830.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, BRANE pravi:

Šlo je, ravno gor z mitas terafors. Brez kosti. Samo gasa

IMG_20230624_103830.jpg

kul, je voda sprala šoder? Je kaj boljša podlaga al se vse udira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 6. 2023 ob 11:07, BRANE pravi:

Pozdrav, če je kdo šel, pa če kdo slučajno ve, pa me zanima: cesta Konjic  Lukomir. pravijo, da je ene 200 metrov kar zajebanih za težke endure...

hvala za odgovor.

Africi sta šli normalno gor, še celo s kufri. Letos sva kufre pustila doma... Posnetek se začne ravno na najtežjem delu (tam kjer so švaba bosanci reševali...brat se po tem delu ustavi).

 

 

Popravljeno . Popravil motom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 6. 2023 ob 10:15, DAMI34 pravi:

kul, je voda sprala šoder? Je kaj boljša podlaga al se vse udira?

Dami, nevem kako je blo prej. Kamni so. Ma sem kar hitro počil gor. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BRANE pravi:

Dami, nevem kako je blo prej. Kamni so. Ma sem kar hitro počil gor. 

sem videl na posnetku od @motomda je mnogo bolje kot lani. super. Je vsaj določen del dovolj trd. Lani avgusta je bilo total razrito in toliko šodra, da so se mi škornji udirali, ko sem šel preverit zadnjih 20m. :P (pa še naprej, ko se ceste združijo je bilo 50m "obupa) Pa ne pretiravam @pik1je priča, ko me je steral u 3PM :D

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!