Skoči na vsebino

WSBK 2021


maus

Priporočene objave

Na zahodu nič novega.........škoda, da ni privatnik  7  nabov fabrškega 45......  celo 19. skoraj knočala dirko....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea je bil suveren, ampak v drugo, ko bo Tetrapak štartal bližje bo pa tesnejša... Ostali nekako niso konkurenčni. Amapak se pa znajo moči spreminjat iz dneva v dan, tudi lani so se.

Zelo fajn se mi zdi prenos na Voyo, sem Evrošportovce kr skenslu :O.

Komentartorski trio je bil poslušljiv, sploh Gustinčič.

Zmaga pa mi njegova izjava v prvem krogu prve dirke, ko ga je Gaber povprašal o štartu brez padcev: "Pa to je krasno, čeprav so motorji strašno hitri in so vsi nabasani". :lol1::lol1::lol1:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redding nabil vse v drugo, potem, ko je bil na slick gumah, ostali so pa jajcali z intermidiate.

Dobro je peljal Gerloff, ampak žal napravil napako, zaviral prepozno in končal na tleh.

Rea se je spet pokazal za bedaka v glavi. Normalno bi lahko pustil Gerloffa naprej v pesek in sam lepo odpeljal, ampak mu je zapiral linijo, tam kjer že tako ni prostora. Škoda, ker ga ni karma usekala in ni šel še on po tleh.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Redding nabil vse v drugo, potem, ko je bil na slick gumah, ostali so pa jajcali z intermidiate.

Dobro je peljal Gerloff, ampak žal napravil napako, zaviral prepozno in končal na tleh.

Rea se je spet pokazal za bedaka v glavi. Normalno bi lahko pustil Gerloffa naprej v pesek in sam lepo odpeljal, ampak mu je zapiral linijo, tam kjer že tako ni prostora. Škoda, ker ga ni karma usekala in ni šel še on po tleh.

 

A jebiga,  so le navadni ljudje tile dirkaci, brez oci na zadnji strani glave... Pa tud naprej v ovinek gledajo, amaterji! Jebiga, na Playstationu je lazje, k mas kamero v vrha, ali od zadaj.... Vsec mi je pa tudi, da komerkoli celo privoscis padec.  Ampak, ni isto kot na PS, hitro kaka post lahko poci...  Bumbar!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo ... sem sumil, da so BMW hudi letos ... Kawa huda kot po navadi ... Ducati sreča z izbiro pnevmatik, ... ni kaj ... čestitam za zmago ...

Honda malo razočaranje s temi 3R ... yamaha se bo pa vozila za 4-5 mesto ;) 

glaun da kawa vodi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, KennyJR said:

Redding nabil vse v drugo, potem, ko je bil na slick gumah, ostali so pa jajcali z intermidiate.

Dobro je peljal Gerloff, ampak žal napravil napako, zaviral prepozno in končal na tleh.

Rea se je spet pokazal za bedaka v glavi. Normalno bi lahko pustil Gerloffa naprej v pesek in sam lepo odpeljal, ampak mu je zapiral linijo, tam kjer že tako ni prostora. Škoda, ker ga ni karma usekala in ni šel še on po tleh.

 

Se mi zdi, da si ti v tej situaciji z to izjavo izpadel bedak ....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če ga vidiš, da je poravnal šele po trku... Prej je vedno bolj in bolj podiral motor... V času trka sta bila vzporedno... Že zdavnaj ga je videl. Garrett je tukaj definitivno naredil napako. Verjetno niti ni želel prehitet, ampak ni drugega ostalo, ker je bil prepozen na zaviranju... 

Ampak Đoni mu je šel na vsak način še dodatno zapirat linijo čist za brezveze, ker je bil tako ali tako namenjen naravnost v pesek... Sej ni prvič, da je odreagiral nepremišljeno... Vedno isto... Rine brez glave... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere KennyJR, ampak a si kdaj mogoče pelov kakšno dirko?

Ni popuščanja pri teh dirkačih, sploh pa ga Rea ni videl... 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, KennyJR said:

Pa če ga vidiš, da je poravnal šele po trku... Prej je vedno bolj in bolj podiral motor... V času trka sta bila vzporedno... Že zdavnaj ga je videl. Garrett je tukaj definitivno naredil napako. Verjetno niti ni želel prehitet, ampak ni drugega ostalo, ker je bil prepozen na zaviranju... 

Ampak Đoni mu je šel na vsak način še dodatno zapirat linijo čist za brezveze, ker je bil tako ali tako namenjen naravnost v pesek... Sej ni prvič, da je odreagiral nepremišljeno... Vedno isto... Rine brez glave... 

Ne bom prepričeval prepričanega.......

https://www.gpone.com/en/2021/05/23/sbk/gerloff-takes-full-blame-for-third-lap-incident-with-rea.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa udeleženca v tej situaciji sploh vesta .. Kenjo je vse z strokovnim očesom analiziral in podal strokovno oceno in sodbo ... le tako naprej kenji ... le tako ... lahko prideš komu na Grobnik pokazat, kako se tem stvarem streže .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od treh mi je bla najbolj zanimiva dirka #3 oz. #2 če ne štejemo SP Race. Točno zato imam rad SBK, dogaja na polno!

Očitno bom moral nabavit Voyo, ker na Eurosportu al pa ServusTV niso glih ažurni s temi prenosi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tud jaz šaltal na vojo, pa še moja je vesela, da lahko sanjskega moškega predčasno gleda....

Adijo reklame ......??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Lipstick pravi:

Ja no a sem kje rekel, da ni kriv? Sej se mu je zapeljal direkt pod noge.. 

pred 5 urami, maus pravi:

Kaj pa udeleženca v tej situaciji sploh vesta .. Kenjo je vse z strokovnim očesom analiziral in podal strokovno oceno in sodbo ... le tako naprej kenji ... le tako ... lahko prideš komu na Grobnik pokazat, kako se tem stvarem streže .. 

Vsaj znam uporabljat predloga s in z, za razliko od tebe. Q

pred 5 urami, apirko pravi:

Od treh mi je bla najbolj zanimiva dirka #3 oz. #2 če ne štejemo SP Race. Točno zato imam rad SBK, dogaja na polno!

Očitno bom moral nabavit Voyo, ker na Eurosportu al pa ServusTV niso glih ažurni s temi prenosi...

Sej eurosport ima tudi svoj player, kjer lahko gledaš čisto vse... Samo je tako kot Voyo za plačat ja... 

Je pa res, da njihov za eno leto pride 25€ in maš gor vse športe. Hehe. Ampak nimajo pa Sanjskega moškega, Masterchefa in Najinih mostov. To pa ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, KennyJR pravi:

Vsaj znam uporabljat predloga s in z, za razliko od tebe. Q

res sem storil napako in se opravičujem, kar seveda presega tvoje zmožnosti opazovanja in vožnje z motorjem ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, KennyJR said:

Sej eurosport ima tudi svoj player, kjer lahko gledaš čisto vse... Samo je tako kot Voyo za plačat ja... 

Je pa res, da njihov za eno leto pride 25€ in maš gor vse športe. Hehe. Ampak nimajo pa Sanjskega moškega, Masterchefa in Najinih mostov. To pa ne. 

Če bi spremljal vse športe, mogoče ja... tako pa jih ne, tako da to odpade. Voyo bom verjetno vzel pri TV ponudniku in ga bom lahko gledal na vseh napravah. Tudi sanjskega moškega, masterchefa, risanke in še marsikaj ... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, KennyJR said:

Ja no a sem kje rekel, da ni kriv? Sej se mu je zapeljal direkt pod noge.. 

 

Si kje prebral, da sem ti kaj takega očital ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, maus pravi:

res sem storil napako in se opravičujem, kar seveda presega tvoje zmožnosti opazovanja in vožnje z motorjem ?

 

A ni s motorjem? Aja ne :lol1:

pred 31 minutami, apirko pravi:

Če bi spremljal vse športe, mogoče ja... tako pa jih ne, tako da to odpade. Voyo bom verjetno vzel pri TV ponudniku in ga bom lahko gledal na vseh napravah. Tudi sanjskega moškega, masterchefa, risanke in še marsikaj ... ??

Upam, da imaš t2, bo za 1,75€ ?

pred 15 minutami, Lipstick pravi:

Si kje prebral, da sem ti kaj takega očital ??????

Med vrsticami ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, KennyJR pravi:

A ni s motorjem? Aja ne :lol1:

znaš uporabljati s in z, res je (niti ne berem vseh tvojih nebuloz)... o motorjih pa pojma nimaš in se z motorjem niti vozit ne znaš ... sem slišal iz zaupnih virov ;)

že več motosvetovcev te je povabilo, da pokažeš tvojo tehniko, pa nič od tebe ... po moje si samo nakladač in teoretik, pa še to slab  :lol1: 

Da pa označiš 6 x-nega svetovnega prvaka za bedaka u glavi, pa samo nakazuje tvojo "genialnost". Mogoče bi mu ti lahko svetoval, kako mora peljati .... mogoče je bedak v glavi tisti, ki take "genialnosti" piše.

over in out 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, KennyJR said:

 

Med vrsticami ?

Moje objave so dolge komaj pol vrstice, morda kdaj mičkeno daljše..... tako, da je tole zgoraj.......zato ti označujem z rdečo ....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Lipstick pravi:

Moje objave so dolge komaj pol vrstice, morda kdaj mičkeno daljše..... tako, da je tole zgoraj.......zato ti označujem z rdečo ....

Sem ti označil z rdečo vrstice. 

Predlagam pa tudi, da si prebereš pomen besedne zveze "brati med vrsticami". 

Screenshot_20210525-072619_Samsung Internet.jpg

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!