Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

BIL (izpeljanke: Bili, Bilčk, Bilson, verjetno še kakšna, ki pa se je sedaj ne spomnim).

Moj Bil ima tudi težke muhe (?), ker občuti, da ga jaz ne morem več tako obvladovati. Včeraj po kosilu, je sestrin partner, iz sosednjega maminega stanovanja, kjer smo skupaj južnali, prinesel nekaj "priboljškov" za oba kužeta, in ker jih nista takoj dobila, se je Bil od same "ihte" polulal v dnevni sobi in to kar 2 x ... :blush: Z bigli je namreč tako, da če ti ne boš njegov gospodar, bo tvoj gospodar postal on ... :unsure: :surrender: :blush: Je pa prav zanimivo, ker take "ibunge" počne samo v prisotnosti moje drage, kadar sem sam s kužki, sta čudovita, brez kakršnihkoli težav ... Res pa je tudi, da sem pred ... z Bilom veliko, skoraj vsak dan, prehodil po okoliških gričih, kjer je res veeliko, predvsem lovskih poti ... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko, z izdelavo tvojega mucka sem osvojil novo "tehnologijo obdelave" (?), ki naredi moj izdelek še lepši (?). Primerjava vrtnce za Umetnico 51 (?) in včeraj narejene iste vrtnice za tehnologinjo na Soči. Upam, da Umetnica ne bo zamerila, toda "spoznala" sva se že veliko prej (?), lahko pa pripomnem še to, da če bi se spoznala med mojim prvim "bivanjem" na Soči, ji ne bi zmogel, niti znal, narediti nočesar :blush:

...

post-12027-0-10077100-1322067396_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAPO DOL :OK: .

Sem prebral da si sedaj invalidsko upokojen.

Mogoče je napočil čas, da se v svojem življenju posvetiš malim stvarem, ki jih včasih niti opazil nisi. Pripravi si projekte, ki bodo trajali dalj časa in bodo predvsem potrebni preciznih opravil :yes: .

Npr. tisto kar ti preljuba ženka naroči da narediš, dejansko narediš :grim . šalo na stran. Da popraviš kakšne stare mize, modelčke, ki jih nimaš dokončanih, dokončaš... IPD.

Odpri popoldanski s.p. pa boš lahko takšne kreacije prodajal. Se grem stavit da ti vsaj pol Motosveta pokupi tele izdelke.

Ediino ne vem kako je z pravno podlago, mislim če lahko odpreš takšno dejavnost, ali ne.

IME DEJAVNOSTI: RR- Izdelava in renoviranje lesnih izdelkov

Kaj misliš?

P.s.: Kako je biti doma?

P.s. 2: Čestitke še enkrat za tele izdelke! KAPO DOL

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA za pozitivne komentarje. Glede moje natančnosti in preciznosti sem bil pohvaljen že na oceni d.s. na Soči. Modelarstvo je hobi. Ko sem prodajal v modelrski trgovimi v Logatcu, pa je to postalo zame breme !!! Na žalot sem preveč samokritičen in mi ni šlo od rok, za prodajo ponujati nekaj, z kar sem vedel da ni OK !!! Tudi te izdelke, kmi jih izdelujem sedaj delam z velikim veseljem, za darilo ... Če bi bila to obveznost, veselja ne bi bilo več !!!

Invalidsko še nisem upokojen, ker bojo na Soči izdali (?) šele predlog na pokojninski zavod (?), ki ga mora ta tudi še sprejet, tako da kakšne komplikacije še znajo bit !?!?!?

Kako je biti doma? S kolegom, ki je oceno na Soči končal dva tedna pred mano, zaradi bolerijoze, sva istega mnenja, da kaj bi sedaj sploh lahko počela, če ne bi imela tega hobija ... :OK:

Sedaj pa je ura že pol devetih in zadnji čas, da zbudim mamo in nama pripravim fruštik .. Seee you ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko, z izdelavo tvojega mucka sem osvojil novo "tehnologijo obdelave" (?), ki naredi moj izdelek še lepši (?). Primerjava vrtnce za Umetnico 51 (?) in včeraj narejene iste vrtnice za tehnologinjo na Soči. Upam, da Umetnica ne bo zamerila, toda "spoznala" sva se že veliko prej (?), lahko pa pripomnem še to, da če bi se spoznala med mojim prvim "bivanjem" na Soči, ji ne bi zmogel, niti znal, narediti nočesar :blush:

...

ne bodi tako samokritičen, tudi prva vrtnica je lepa in mislim da bo umetnica prav tako zelo vesela darilca :)

le tako naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bodi tako samokritičen ...

To je verjetno že moja stara težava, ki se je še vedno spominja "moja" psihiatrinja ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem "na grobo" konča jadralni model letala, ki sem ga izdelal, seveda razen komponent daljinskega vodenja, povsem iz nule, po načrtu ... Razpon krila je okrog meter osemdeset ...

slika3752.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjeli ali ne, še najbolj ponosen sem na kabino, izdelano iz karbonske tkanine, "odlitI" na pozitivu, ki sem ga "skonstruiral" sam !!!

:010:grupni::010:grupni::010:grupni:

:OK:

slika3756.jpg

slika3757.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delavnica se lahko uporabi tudai za drugo, ne samo za modelarstvo ... V nedeljo popoldne jih je sestrin partner "nabral", kar jih je bilo že po tleh, potem so jih dali sušiti kar na peč od centralne in jutri dopoldne (?) jih bom jaz s tem orodjem pričel treti (?) ... Vse lepo in prav, če ne bi že v naprej vedel, da bom potico okusil samo sladko ... :wacko: :wacko: :wacko:

post-12027-0-54174500-1322153596_thumb.jpg

post-12027-0-04860600-1322153613_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se danes zbudil že okrog četrte ure in nisem mogel več zaspati, bodo orehi še malo počakali, vsaj danes dopoldne ... :blush: Ležim na kavču, seveda za prenosnikom in na mizici zraven kavča se nahajata 2 CD-ja, prvi z naslovom Grosslokner 6.9.08 in drugi Dolomiti 2008.

Že včeraj sem "preiskoval" temo Dolomiti na forumu, vendar iz leta 08 in 09 nisem našel ničesar, razen 1-dnevnega (mojega !!!) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grosslokner 6.9.08 ...

Šele ko sem CD vzel iz čarunalnika sem bolj pogledal datum in ugotovil, da je bilo to, do dneva točno, eno leto pred mojo .............................................. katastrofo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu (?) se nekaterih stvari še vedno spomnim !!! Iz Idrije smo se odpeljali s šestimi mopedi in sedem ljudi in dogovorjeni smo bili, da bomo z Grossglocknerja šli še "na drugo stran" (Kitzbuchel ???), kjer bomo prespali in se naslednji dan vrnili po drugi poti (Italija !!!) domov. Že med pavzo "na" Grosslocknerju so me trije "sopotniki" obvestili, da so si zaradi slabih vremenske napovedi premislili in se boj domov vrnili še iksti dan, Jaz pa sem rezerviral "spanje" za vseh sedem ...

Prva slika je nastala med pavzo nad Mariazell-om (???), vendar bom moral za pravilnost moje trditve, bolj podrobno pogledat v kakšen boljši (?) zemljevid, kakor mje Google Maps ...

Tudi tega se še vedno spomnim, kakšen je bil izid njihove odločitve. Njih je "opralo" še isti dan, nas šele naslednji, že skoraj v SLO ... :OK:

post-12027-0-43632700-1322217446_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nekaj" slik iz čuuudoooviiitiiih krajev. verjetno nikomur ne bodo škodovale ... :OK:

post-12027-0-88363900-1322217577_thumb.jpg

post-12027-0-92281100-1322217593_thumb.jpg

post-12027-0-07185200-1322217610_thumb.jpg

post-12027-0-71331100-1322217623_thumb.jpg

post-12027-0-68744800-1322217636_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem si, razen "vrha", ogledal VSE kar se je dalo, sem moral tudi malo počivati ... :grim

post-12027-0-79551400-1322217991_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenočili smo v ???, pri čemer se še vedno spominjam, da smo spali drugje, kot smo naslednje jutro zajtkovali (hotel !!!). In pravkar sem se celo spomnil, da je bil v hotelu en natakar Hrvat ...

post-12027-0-28049400-1322218538_thumb.jpg

post-12027-0-43435300-1322218550_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zardi "vetrnice" na spodnji sliki sem prepričan, da smo se nazaja vraćali čez Italy, vendar bom takoj sedaj moral pogledati v bivšo pisarbo (potovalna agencija), za kakšen bolj podroben načrt !!! Verjetno bo samo Avstrije kar zadostoval ???

post-12027-0-62302700-1322218774_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem zopet nekaj pozabil. Ogled CD-ja iz Grooslocknerja je bil za danes "u iber" zadosti, ker mi je ..................... preveč hudo ... :blush:

Zato upam, da bo trenje (???) orehov malo odvrnilo moje misli od tega, kar verjetno ne bo več ... :?

Dolomiti naj rajši počakajo, ker je jutri še en dan ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zardi "vetrnice" na spodnji sliki sem prepričan, da smo se nazaja vraćali čez Italy, vendar bom takoj sedaj moral pogledati v bivšo pisarbo (potovalna agencija), za kakšen bolj podroben načrt !!! Verjetno bo samo Avstrije kar zadostoval ???

PlockenPass, pa naprej v Tolmezzo

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PlockenPass, pa naprej v Tolmezzo

Zemljevid Avstrije "z okolico" sem si že prinesel v stanovanje, le pogledati ga še niem utegnil, ker ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem se najprej moral "preselit" na "ta velik" čarunalnik !!! Na njem sem iskal kakšen shranjn filet iz Google Maps in našel NIČ, našel sem pa kar nekaj shranjenih filetov za (ne moj) Garmin, ki pa pogrešajo "očeta", ki bi jih odprl (program), ker so bile va času moje ..... na računalniku kar velike spremembe. Menda je "ta zaštrikal" do konca, vendar ne po moji krivdi, ker takrat ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!