Skoči na vsebino

Motokros-začetnik/ca


Priporočene objave

Pozdravljeni, zelo mi je vsec motokros in tudi sama bi rada vozila ampak nevem kaj nabavit, kak je z progami itd. Stara sem 15, letos bom 16. Mala sem+ mam prb 52kg

ce ma kdo kak nasvet bi bla zelo hvalezna:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Nevem. pravi:

Pozdravljeni, zelo mi je vsec motokros in tudi sama bi rada vozila ampak nevem kaj nabavit, kak je z progami itd. Stara sem 15, letos bom 16. Mala sem+ mam prb 52kg

ce ma kdo kak nasvet bi bla zelo hvalezna:)

Trenutno ne najdem čisto podobne teme z odgovori. Zato osnovni nasvet:

-iskanje ljudi, ki se s tem ukvarjajo, ter povezovanje z njimi

-iskanje lokacij/prog motokros, kjer se vožnja odvija

-iskanje društev, ki so v tem segmentu

 

potem pa dalje.

Nekaj čisto malega sem zasledil tule:

pa še premikam temo v on the road/offroad sklop, da se ne boš iskala.

Zihr se bo našel kdo, ki bo dal kako bolj natančno informacijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 4. 2021 ob 15:17, Nevem. pravi:

Pozdravljeni, zelo mi je vsec motokros in tudi sama bi rada vozila ampak nevem kaj nabavit, kak je z progami itd. Stara sem 15, letos bom 16. Mala sem+ mam prb 52kg

ce ma kdo kak nasvet bi bla zelo hvalezna:)

Hej,

Težko ti bo kdo svetoval tako na slepo, daj malo več informacij... Imaš že kaj izkušenj, si že vozila motor, moped...

Drugače pri kros motorju, s KTM SXF nimaš zgrešit, kateri model pa seveda primerno izkušnjam. Ker si omenila, da si mala, predlagam, da iščeš znižanega, ker imajo kros motorji precej visoke sedeže, vsaj na začetku, da dobiš malo občutek. Če si popolna začetnica, bi mogoče preizkusila KTM FREERIDE, pa ga prvo malo osvojiš, preden greš na progo, ker ovinki in skoki na progi znajo biti za začetnika precej zahtevni, zaradi kanalov/tirnic, ki se naredijo...

Kar se pa tiče proge, je pa seveda odvisno do lokacije, v Sloveniji je kar nekaj prog, uporaba ni nek strašen strošek (10-20€/dan) Kar pa se tiče režimov pa ima vsaka proga svoja pravila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!