Skoči na vsebino

Redbull ring


gasy

Priporočene objave

Zdravo!

Zanima me za MOTOGP - VN Avstrije 15.08.2021, kje je najbolje sedeti, da se največ vidi, se pravi ali na GRANDSTAND SCHONBERG ali na GRANDSTAND T10 ?

Hvala za vsako informacijo!!!

RBR.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Bil sem na RBR 2 keti nazaj s fotrom in sem sedel na start-finish ravnini med dirko. Tam je ok ker vidiš dogajanje v boksih in procesuro starta ipd. Je pa minus, ker ne vidiš airshow-a, ker si pod streho, pa tudi med dirko ne vidiš dosti, ker samo švignejo mimo.

Najboljši zici so na REDBULL, KTM in ROSSI tribuni. Tam vidiš pol dirkališča in je super občutek.

Vse sessione pred dirko lahko sediš kjer hočeš, tako da sva se malo presedala s fotrom.

Od tvojih 2 izbir bi izbral T10, ker boš lahko videl boje v zadnjem ovinku, kakšen padec se tudi rad tam dogaja, pa glede na to da so te tribune precej dvignjene v zrak, boš imel airshow nad glavo.

Tiste tribune na ravnini so podobno kot na startu. Vidiš bolj kot ne samo zoom-zoom in jih že ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

upam, da lahko tule vprasam, ker bolj konkretne teme nisem nasel:

kdo se gre 8. avgusta v Spielberg v zivo pogledat dirko?

ce boste imel  obleceno "tapravo" stevilko (93 +/-0), lahk kaksno recemo ??? ok, tud z "napacnimi" ciframi lahko podebatiramo ?

plan: v suhem po dveh, v mokrem po stirih ? in drzimo pesti za "suso" ?

kaksen poseben napotek tistih, ki ste ze bili? karta ta "siromasna" - trava, ki po ceni ne daje ravno vtisa stojisca v naravi... jbg, sej ne grem vsak dan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
On 6/11/2021 at 7:46 AM, gasy said:

Zdravo!

Zanima me za MOTOGP - VN Avstrije 15.08.2021, kje je najbolje sedeti, da se največ vidi, se pravi ali na GRANDSTAND SCHONBERG ali na GRANDSTAND T10 ?

Hvala za vsako informacijo!!!

RBR.png

https://erasmus-home.com/si/

Manitu herbs

GRANDSTAND T10. Priporočam, full dobr občutek, nepozabno doživetje!

Popravljeno . Popravil Tyler541Max1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
On 6/11/2021 at 7:46 AM, gasy said:

Zdravo!

Zanima me za MOTOGP - VN Avstrije 15.08.2021, kje je najbolje sedeti, da se največ vidi, se pravi ali na GRANDSTAND SCHONBERG ali na GRANDSTAND T10 konopljine kapljice ?

Hvala za vsako informacijo!!!

https://zumbaliciouscrew.com/skupinska-vadba/

 

RBR.png

za prvic bi bolj priporocu schonberg!

Popravljeno . Popravil aceofs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!