Skoči na vsebino

Materinski dan...


kekec III

Priporočene objave

Moja mati me je naučila …

1. Moja mati me je naučila spoštovati dobro opravljeno delo: "Če se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar počistila!"

2. Moja mati me je naučila religije: "Zdaj pa moli, da bo to šlo ven iz preproge!"

3. Moja mati me je naučila osnov potovanja v času: "Če ne boš sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo odneslo tri dni daleč!"

4. Moja mati me je naučila logike: "Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"

5. Moja mati me je naučila še več o logiki: "Če boš padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne boš šel z mano v trgovino!"

6. Moja mati me je naučila previdnosti: "Nosi vedno čisto perilo, kaj če se ti zgodi nesreča!"

7. Moja mati me je naučila osnov ironije: "Če se boš še naprej drl, se boš imel zakaj dreti!"

8. Moja mati me je naučila osnov osmoze: " Zapri usta in jej!"

9. Moja mati me je naučila ekstremnega zvijanja telesa: "Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"

10. Moja mati me je naučila potrpljenja: "Tukaj boš sedel, dokler špinača ne bo izginila!"

11. Moja mati me je naučila meteorologoje: "Tvoja soba je takšna, kot bi skoznjo šel tornado!"

12. Moja mati me je naučila hinavščine: "Če sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"

13. Moja mati me je naučila primernega vedenja: "Nehaj se obnašati kot oče!"

14. Moja mati me je naučila zavisti: "Na svetu je na milijone manj srečnih otrok, ki nimajo tako čudovitih staršev kot ti!"

15. Moja mati me je naučila pričakovati: "Samo počakaj, da pridemo domov!"

16. Moja mati me je naučila o sprejemanju stvari: "Dobil jih boš, ko pridemo domov."

17. Moja mati me je naučila osnov medicinskih znanosti: "Če ne boš nehal škiliti, ti bodo oči tako ostale!"

18. Moja mati me je naučila špijonaže: "Obleci si pulover! Mar misliš da ne vem, kdaj ti je hladno?"

19. Moja mati me je naučila humorja: "Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"

20. Moja mati me je naučila kako odrasteš: "Če ne poješ zelenjave, ne boš nikoli zrastel!"

21. Moja mati me je naučila osnov genetike: "Prav tak si, kot oče."

22. Moja mati me je naučila, da se zavedam svojih korenin: "Zapri vrata za sabo! Misliš, da imaš rep?"

23. Moja mati me je naučila modrosti: "Ko boš star toliko kot jaz, boš že razumel."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametna tale tvoja mati....

lepo te je nučila....se vidi takoj, ko te človek pogleda.. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametna tale tvoja mati....

lepo te je nučila....se vidi takoj, ko te človek pogleda.. :wink:

BMW kot bi imela isto mater...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametna tale tvoja mati....

lepo te je nučila....se vidi takoj, ko te človek pogleda.. :wink:

BMW kot bi imela isto mater...

Štirijajčna dvojčka takorekoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec, kako znane besede, ki jih slišim kdaj pa kdaj tudi pri svojih 40 tih.

Kaj hočeš, pač večni otrok. :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja mati me je naučila …

 

...hm prava zakladnica idej  :twisted:  

lp, Ani

Anika,gotovo ti bodo prišle,nekoč,še prav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je materinski dan, da ne boste pozabili...

seveda,

jutri bo,

za kosilo,

moja specialiteta.....

samo povozim jo še.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

OH TE MAME

MAMA MONA LISE:"Po vsem tistem denarju, ki sva ga z očetom zapravila za ortodonta, Mona, bi se lahko malo bolj na široko nasmehnila."

KOLUMBOVA MAMA:"Me ne zanima, kaj si odkril, Krištof. Vseeno bi lahko

pisal."

MICHELANGELOVA MAMA:"Mar ne moreš risati po stenah kot drugi otroci? Se ti sploh sanja, kako težko je to reč spraviti s stropa?"

NAPOLEONOVA MAMA:"Prav, Napoleon. Če v suknjiču ne skrivaš spričevala, daj roko ven in dokaži!"

MAMA ALBERTA EINSTEINA:"Ampak, Albert, to je tvoja maturantska slika.

Zakaj ne narediš nekaj s temi lasmi? Vzemi gel, peno, nekaj......."

MAMA THOMASA EDISONA:"Seveda sem ponosna, da si izumil električno žarnico, Thomas. Sedaj pa ugasni luč in pojdi spat!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je priden tale naš Kekec III in tudi ko vidiš njega in njegovo mamico sta si zelo podobna po videzu in vseh kvalitetah o kuhi, pospravljanju, sesanju, pranju avtomobila, zalivanju rož, pogostitve........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Čestitam si ob materinskem dnevu. :notworthy:

Najboljša mami na svetu sem. :) Pogosto. :OK:

Tudi moji mami čestitam, ker me ima po skoraj 35 letih, še vedno za njeno malo punčko in mi jih vsake toliko časa malo napoje... :P In še vedno mi koristi. B)

p.s.

Sicer pa - od kdaj pa jaz praznujem materinski dan? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črtica o mami

Ko se je mama Angela valjala po postelji s svojim ljubimcem je v navalu naslade svojemu sinčku Tončku zaklicala:

"Tonček, prinesi dve pivi iz hladilnika".

Tonček nemudoma steče v kuhinjo odpre hladilnik in pravi:

.

.

.

.

"SAMO ENA JE MAMA"

.

.

.

.

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!