Skoči na vsebino

MXGP 2019, 2020, 2021, 2022


Sorty

Priporočene objave

  • 6 mesecev pozneje...
pred 26 minutami, mladench pravi:

?

na momente se mi je kr želodec vzdignil .. super posnetki :OK: 

in seveda super vožnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse za zlomt :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Težka dirka, slabši štarti, pa tudi ni bilo tiste prave hitrosti (razen zadnji dve minuti). Obdržal rdečo. Gremoo daljeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 22 minutami, KennyJR pravi:

Zakaj je pripeta 2 leti stara tema, če imamo eno z letnico 2021?

Nisem najdu. ?a si vidu fotko od Tima? ?

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... je res...VRHUNSKI DOSEŽEK ampak je pa zgledalo, kot da so mu dali v roke skisano penino..... Bil je vidno razočaran.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

... je res...VRHUNSKI DOSEŽEK ampak je pa zgledalo, kot da so mu dali v roke skisano penino..... Bil je vidno razočaran.

ko bo prespal, bo zadovoljen .... še ima čas in voljo za kakšen naslov ... mora se sprijaznit, da niso samo zmage, da so tudi porazi .. prej se bo sprijaznil, bolje se bo na novi naslov pripravil :) 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tim se je to sezono dobro boril, žal mu je pohod na naslov preprečila predvsem poškodba ključnice....vsaj tako menim. Navkljub temu je dosegel vse v krosu in to že pri 25-ih letih. Upam na najbolje v prihodnji sezoni, seveda si bom šel pogledat kakšno tekmo in navijal zanj :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, spartanbp pravi:

Tim se je to sezono dobro boril, žal mu je pohod na naslov preprečila predvsem poškodba ključnice....vsaj tako menim. Navkljub temu je dosegel vse v krosu in to že pri 25-ih letih. Upam na najbolje v prihodnji sezoni, seveda si bom šel pogledat kakšno tekmo in navijal zanj :OK:

Pa tudi tista velikanska predpotopna kamera na čeladi mu ni bila v pomoč, prej nasprotno...aerodinamika, teža na glavi...to so mu nasprotniki namontirali :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Tim na podelitvi ni imel pravega razloga za poklapanost.  Febvre pač.

Bodimo pošteni: Herlings ni imel letos prav nič manj težav. Verjetno še kakšno smolo več...

Sicer pa odlična sezona. Tako za Tima, še bolj pa za gledalce. Škoda, da sta bila iz boja predčasno izpadla Prado in Cairoli. Do poškodbe sta bila povsem enakovredna, čeprav sta imela Herlings in Gajser več GP zmag.

Skratka, čez zimo malo potrenira štarte pa bo! Pa malo seruma agresivnosti naj zaužije!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Joker pravi:

Mislim, da Tim na podelitvi ni imel pravega razloga za poklapanost.  Febvre pač.

Bodimo pošteni: Herlings ni imel letos prav nič manj težav. Verjetno še kakšno smolo več...

Sicer pa odlična sezona. Tako za Tima, še bolj pa za gledalce. Škoda, da sta bila iz boja predčasno izpadla Prado in Cairoli. Do poškodbe sta bila povsem enakovredna, čeprav sta imela Herlings in Gajser več GP zmag.

Skratka, čez zimo malo potrenira štarte pa bo! Pa malo seruma agresivnosti naj zaužije!

 

Kako nima? Lih sam si rekel... Herlings mi imel nič manj težav, kot Tim, prej več... Do sedaj ga je Herlings še vsakič nabil, ko je bil vsaj za silo zdrav čez sezono... Torej ima Tim en zelo dober razlog, da je kisel... In sicer to, da je Herlings boljši in da se je letos to se posebej lepo videlo... 

Škoda za Febvra... Res bi mu privoščil... Herlings mi je idiot prve klase kot oseba... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kenny JR.

 

Potrebno je tudi vedeti nekaj....in sicer, da je Herlings imel izdatno pomoc drugih voznikov KTM-a.

Zato je zmagal...eni so ga "pac" pocakali na stezi in spustili predse ter ovirali tekmece. Recimo Carioli in Prado.

Sploh je bila predzadnja dirka za KTM umazana, ko je Prado zadrzeval Febvreja pred sabo, ga celo malo izrinil in takoj naprej spustil Herlingsa.

Osebno mi je KTM "prljav", Herlings pa nic boljsi. Brez pomoci drugih voznikov ne bi postal sv. prvak, dejstvo. Sicer naslov ima, ampak eni si bomo zapomnili tudi, kako ga je dobil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!