Skoči na vsebino

Kawasaki VN


StormBringer

Priporočene objave

Manjkajo ti LED diode!!! Kdaj pa bo to :grrr

 

To bo pa projekt za čez zimo... letos pridejo še samo nosilci za 2 zastavice in kromirana dežna zaščita gležnjev - izpod sprednjega kolesa namreč v dežju fajn šprica pod noge....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa smo mu dodali še piko na i... in to kar glasno...

 

http://youtu.be/9qnYSNGFsPY

Kaj se pa tam zadaj eni mali otroci na glas smejejo...? Ja, res je lep glas, čudovit. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa projekt za čez zimo... letos pridejo še samo nosilci za 2 zastavice in kromirana dežna zaščita gležnjev - izpod sprednjega kolesa namreč v dežju fajn šprica pod noge....

 

Štima je dobra.  :music4:

Zvočniki so kot iz Star Wars epizoda Islamabad - Kabul.  :notworthy:

Pogrešam še , 4 usb priključka, vibro sedež, gps, kamero, fluo neonke, 25 kil dodatnega kroma, projektor na šajbi, merilec srčnega utripa in mikser za smoothie. 

Sem kaj pozabil?  :kva2: 

 

 

post-11340-0-14155500-1400493591_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je všeč ta zvok: 

Globok in ne preglasen.

 

Oblika izpuha na VN900 pa nekaj takega:

BLV4218Bimage.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo ga... najavljene dodelave končane...

post-16856-0-66285000-1401984576_thumb.jpg

 

Armaturka - Sharkovo ozvočenje 250 w, nosilec za garmina...

post-16856-0-10784100-1401984591_thumb.jpg

 

Ščitnik nog rostfraj 3 mm, zrisal sem ga sam, potem pa laserski izrez "po kolegih"...

post-16856-0-58540200-1401984607_thumb.jpg

 

Cobrini rori so dobili "homemade DB kilerje" za na dolge ture, ko se naveličaš "rompompoma"

post-16856-0-67832300-1401984628_thumb.jpg

 

Pakettreger, podobno kot ščitnik nog in "antence" za zastavice, vse "homemade"

post-16856-0-22221100-1401984645_thumb.jpg

 

Stroški vsega skupaj morda 70 €, ker svojega časa ne štejem, je blo pa treba kakemu kolegu za gajbo pira dat, da je kaj odrezal, pa material je nekaj malega koštal...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni! Nekaj brskam okoli čoperjev in sem opazil da Ferek prodaja pred 2.letoma kupljeno kravo VN   1700 in Me matra firbec čemu je vzrok?! Pretežko,preleno,pokvarljivo,neuporabno,utrujajoče??? Ali je kaj drugega!? Pred leti sem probal VN1700 in sem dobil občutek,da je motor podhranjen-len,težek ,neokreten tako nekako za siilo uporaben. Naj povem ,da sem vozil tudi Goldwingo in tam je popolnoma druga pesem,prava simfonija,eleganca....Ker je bil test VN-ja zelo kratek vas vprašam ali so moji občutki pravi ali pa sem le dobil tak filing. Ker bi v svoji Moto karieri probal-kupil rabljenega VN-ja  in ga uporabljal tudi za daljša potovanja in glede na sedeže in vse tri kovčke ,ki bi bili seveda polni bi tako v dvoje prepotoval Yugo in okolico v dvoje ob zvokih bobnenja dvovaljnika . L.p.

hnc0v2w3.cjz.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!