Skoči na vsebino

Snežnik


greg570

Priporočene objave

Iščem lepo makadamsko turo po gozdovih Snežnika in se mi zdi zanimiva cesta od Zabič preko Gumanaca do Babnega polja. Vidim, da gre cesta deloma povsem ob (po) meji med SLO in Hrvaško... So tu kakšne kontrole oziroma je to lahko problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, greg570 pravi:

Iščem lepo makadamsko turo po gozdovih Snežnika in se mi zdi zanimiva cesta od Zabič preko Gumanaca do Babnega polja. Vidim, da gre cesta deloma povsem ob (po) meji med SLO in Hrvaško... So tu kakšne kontrole oziroma je to lahko problem?

jaz sem bil 14 dni nazaj (snežnik gomance žabiče), pa ni bilo nikogar itak je pot po Slo, sicer pa so table, državna meja prepovedano/ni prepovedano. Sej si državljan EU, dokument mej s sabo ostalo je pa problem organov.

20210703_144315_HDR.thumb.jpg.c78bb342ed2f4742c5bc3d14c645866d.jpg

20210703_145049_HDR.thumb.jpg.bd1fb40114a60e6e95d55bde2b9352f2.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem se včer mal zgubil, telefon je crknu...? pol sem pa našel naše vojake in sem jim sledil za Hiluxom....?poln tank obvezno.?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima kdo od pionirjev kak posnet track tistih koncev se priporocam, predvsem zaradi kombinacije lastne zvedavosti in (pre)malega kestla :D;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, dolenc100 pravi:

Sem se včer mal zgubil, telefon je crknu...? pol sem pa našel naše vojake in sem jim sledil za Hiluxom....?poln tank obvezno.?

Zihr so se zgubil tut oni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!