Skoči na vsebino

Sym Symphony SR50 Euro4 skakanje blokade


Žirafa

Priporočene objave

Zdravo,

Jaz sem trenutno eno leto lastnik omenjenega skuterja ki sem ga kupil novega, in opažam zadnje čase zelo nadležno stvar. Ko dosežem tistih 45 km/h, mi blokada začne bremzat vsake 0.5 sekunde, 0.5 sekunde spusti pa spet bremza, in to se ponavlja konstantno, in me meče naprej in nazaj. Če se vozim 40 ali manj, se mi to ne dogaja. Plus, števec za hitrost, ki je elektronsko kontroliran, obenem začne skakat med 40 in 45. Problem se je pojavil tam nekje pri 1800 km prevoženih (trenutno imam 2300), in nimam pojma zakaj se mi to dogaja. Ampak problem definitivno leži v elektroniki, ker ima dovolj moči da bi še kar precej hitreje šel.

Kakšen koli nasvet bi bil koristen (razen če si mi prišel rečt naj ga prodam, te se pa spelji)

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
On 8/30/2021 at 1:36 AM, Bostjan L said:

Najlažje je če pokličeš uradni servis Špan in vprašaš mojstre kaj je narobe.

2003503570_ScreenShot2021-08-30at01_37_36.png.787924e791159619f10e11b49f5d6ef4.png

hvala ampak kaj je potem sploh point tega foruma če ne bo nikoli noben iti pogledal tega? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ejej, decki, ni to Tomos Colibri iz leta 198x...

Kar opisujes, ni problem. To je funkcija. Ce bi hotel, da deluje kot zelis (koncno hitrost razvil tam, kjer zmanjka moci), bi do teh 45 kmh prisel zeloooo pocaaaaasi... ...ali pa bi za voznjo le tega moral uspesno opraviti kaksno dodatno usposabljanje - recimo kategorijo A1, kajti z AM cez 45 km/h po zakonu ne sme.

Nikar z glavo cez zid, vsi smo bili na tem, vsi smo v tem videli tezavo, nekateri pa smo tudi preziveli.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor, samo prvo kot prvo, mislim da je ta zakon bullshit in bi ga rad kršil zaradi lastne varnosti na cesti (da nisem preveč ovira na magistrali)

kakorkoli bi rad da mi gre vsaj 60-65, nič preveč ne pričakujem, samo da doseže malo višje obrate. Pa pač problem je da nikjer na internetu ne piše kaj dosti o tem specifičnem modelu (evro4), pa sem mislo pač da bi tu blo najbolj pametno vprašat. 

pa vem da je vam z 1000cc motorji popolnoma vseeno za nas, ampak pač rad bi dobil neki pametni nasvet, ki ni samo ''law is the law'' sranje, mislim vozim AM kategorijo že 7 let in imam dovolj izkušenj in kilometrov za sabo, da ne bi mi bil problem iti kakih 20 več.... sori če se ne strinjaš z mojo logiko ampak pač ja tak mislim

16 hours ago, Ciko86 said:

Stakni dol zajlo od števca iz polžka in probaj

te še pa nisem slišal, al je to zajebancija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/22/2022 at 2:30 PM, Ciko86 said:

Nevem točno kjeri sym,če stakneš zajlo dol gre 60 samo lučka motorja se prižge..

katero žičko, kak zgleda pa kak pridem do nje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!