Skoči na vsebino

chopper 125


sanda2

Priporočene objave

Zanima me - kupila bi chopper, 125, za poleti občasno kakšno nedeljo lagane vožnje - ko bi pač zdravje in vreme dopuščalo. Brez divjanja,  - za dušo. Imam možnost kupiti registriranega, lepega, a sem žal brez A izpita. Imam AM, imam skoraj 40 let B izpit, torej se tukaj res gre samo za kakšno vožnjo po predpisih - glede hitrosti in varnosti ter vsega - razen pač A izpit uraden :( . Sedaj imam 3 kolesnik, a mi pretežno stoji, za kar mi je škoda motorja, kajti je preveč drag bil, da stoji. Zaradi zdravja pa  vsakodnevno vožnjo ter daljše ture ne morem. Zato bi 125 bila preko dovolj, ampak chopper, druga me ne zanima. Kaj sledi, če me eventuelno ustavijo, pa je vse po predpisih - oprema, registracija, hitrost....vse brezhibno, razen tista stvarca v izpitu je vprašljiva. Sicer pogovori tečejo že nekaj časa o omogočanju vožnje 125 za B voznike, a vse je samo pri besedah že ves čas.

Sem bila že lastnik chopperja, 2 leti, brez enega ustavljanja, pa so bile ture celodnevne, plus vsak dan v službo, a takrat si lahko tudi registriral na svoje ime. Danes mislim da ga niti registrirat ne moreš v svojem imenu brez izpita?

Hvala za odgovore, tiste poštene, ostala moralizacija ter vzbujanje krivde ne potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kaj noso sedaj sprejeli da lahko z samo 7 urami greš na A1? 

Jaz imam tako nesrečo s policaji, da se tresem če je avto 3 dni čez potek registracije tako da ti vožnje brez izpita zagotovo nebi svetoval. 

Rabljen virago 125, tudi ni neka strašna investicija. Kawasaki 125cc čoper je tudi zelo lep, če nimaš želje po domačem šraufanju se izogibaj kitajskih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 8. 2021 ob 18:46, smasher pravi:

Torej kaj noso sedaj sprejeli da lahko z samo 7 urami greš na A1? 

Jaz imam tako nesrečo s policaji, da se tresem če je avto 3 dni čez potek registracije tako da ti vožnje brez izpita zagotovo nebi svetoval. 

Rabljen virago 125, tudi ni neka strašna investicija. Kawasaki 125cc čoper je tudi zelo lep, če nimaš želje po domačem šraufanju se izogibaj kitajskih. 

....če kaj vem, je ponovno padlo v vodo vse :( - kot vsakič za ta predlog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba naredit A izpit. Poleg tega, zakaj z B-trikolesnikon me moreš narediti krajših tur oz istih, kot bi jih naredila z čoperjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!