Skoči na vsebino

Moto Guzzi V100


thumper

Priporočene objave

pred 23 minutami, skalar36 pravi:

Zeloo lep motor. Čestitke. Dobrodosel v klubu antijaponskih in bavarskih motorjev! :naughty:

Bi samo tebi, Luka na hitro odgovoril, da za andrenalin dvignit je skor vsak motor zadost. Men se je vcer z mojmu CFsmotko-tom, rahlo domov mudilo. Bogih 95 PS je več kot dost, za usrane gate. :D

se pravi bo dovolj povlekel? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno bi bil ta motor tudi moja prva izbira, če bi kupoval, morda še Triumph. Ima neko vsebino, zgodovino. Kitajski delujejo ceneno tudi, če so boljši. GSa sem videl v živo, izgleda tako nizek kot skuter na pogled pa še toliko dražji, da je brezveze

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

 Kitajski delujejo ceneno tudi, če so boljši.

Lepo vljudno vprašam. Si šel kaksnega gledat ali peljat? Jest ti svojga posodim. Pa bova potem kksno rekla...

Drgac pa ja. Tale motor, Moto Guzzi, zgleda top. Pa res je neki posebnega. Ma svojo zgodbo in jo uspesno fura. Vrhunski nakup. To bo lastnik vesel do ušes!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, skalar36 pravi:

Lepo vljudno vprašam. Si šel kaksnega gledat ali peljat? Jest ti svojga posodim. Pa bova potem kksno rekla...

Drgac pa ja. Tale motor, Moto Guzzi, zgleda top. Pa res je neki posebnega. Ma svojo zgodbo in jo uspesno fura. Vrhunski nakup. To bo lastnik vesel do ušes!!

Nisem na tekočem. Kaj voziš sedaj..CF, Kove, ???

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ne vem čej za povedat. Se nav hotu noben več z mano pelat...:naughty:

CF moto 800. Jest sm ga poimenoval Cf smotko.:lol1:

 

Jutr ga pelem na prvi servis. Že cel dan se prepricujem da ne rabm še 450 izvedbe. Upam da bom zdrzu jutr pritisk. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skalar36V bistvu voziš ktm, sam da lepše izgleda :P

pa še bolj je naloudan.

 

@Tedybearkje maš pa servise, ker vem da so pred leti bili problemi s servisiranjem guzzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

@skalar36

 

@Tedybearkje maš pa servise, ker vem da so pred leti bili problemi s servisiranjem guzzija.

Ah Italijan. Mal olivnega olja namažeš po plastikah. Mora da dela. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 5 urami, skalar36 pravi:

Bi samo tebi, Luka na hitro odgovoril, da za andrenalin dvignit je skor vsak motor zadost. Men se je vcer z mojmu CFsmotko-tom, rahlo domov mudilo. Bogih 95 PS je več kot dost, za usrane gate. :D

Je lej skor usrane gate sem imel tudi jaz na kolesu jeseni, ko sem pretiraval po makedamu navzdol, pa je šlo mal čez 40km/h   🤪      Kaj je komu adrenalinsko je povsem subjektivna kategorija, torej je razlika le v tistem "skor", kot si napisal 🙃 ki je lahko velik ali majhen 🤪.....odvisno na kaj si navikao 🙃 in kdaj komu "prime adrenalin", kaj je komu adrenalinsko :) če govorimo o cesti, potem, ko enkrat voziš dalj časa bajke +150KM in se "navadiš" na to moč, navor, pospeške, je vse malo čez in pod 100KM hud dolgčas, človek se razvadi, odvisno pač, kakor kdo....če karikiram, težko presedlaš iz MB Brabusa na VW Golfa R line.....verjemi iz prve roke 😉  ne Hondi  AT 1100 sem skoraj umiral od dolgčasa, ko sem navijal gas, ker ni bilo niti približno primerljivo s KTM 1290SAS....pa, da ne bo narobe razumljeno, tudi s takim "umirjenim" bajkom se lahko pelješ hudo pre-hitro in dinamično, lahko rečemo tudi adrenalinsko, kot tudi s tistim, ki ga razmetava od moči umirjeno, kar je običajno večino časa....moč seveda ni pogoj za užitke v vožnji, potovanja, itd .....  je pa meni povezana z adrenalinom, ker ko zarenči V4, se zavrti in požene vse konje, pa na polno hudoooo pospešuje, to so zame 👑 trenutki, sicer redki za veselje, večina itak "po pameti", kolikor je le mogoče, ker se imam rad, pač vsakemu svoje, če se la da :)   Mi je pa MG Stelvio zelo simpatičen bajk, oblikovno med robatostjo in Ita estetiko, lepi detajli, izgleda solidno sestavljen, z dušo in zgodovino znamke, well done za MG  👍

Popravljeno . Popravil Luka66
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 10 urami, skalar36 pravi:

Zeloo lep motor. Čestitke. Dobrodosel v klubu antijaponskih in bavarskih motorjev! :naughty:

Bi samo tebi, Luka na hitro odgovoril, da za andrenalin dvignit je skor vsak motor zadost. Men se je vcer z mojmu CFsmotko-tom, rahlo domov mudilo. Bogih 95 PS je več kot dost, za usrane gate. :D

CF moto z 95 ks je pri vožnji na polno sigurno polna kapa užitka in adrenalina. Že pri mojem suzukiju je utrip srca na zgornji meji ob povišanih vrtljajih motorja.

Popravljeno . Popravil ankh
dodana vsebina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
5 hours ago, Kugelschreiber said:

@Tedybear, a ga poznas? 
 

 

7E575BB6-F4F5-4734-AF60-64AE227B6D13.jpeg

Če bi bil moj, bi me že obvestili. 

Ne, ne poznam ga....😀

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/12/2024 at 9:18 PM, Kugelschreiber said:

@Tedybear, a ga poznas? 
 

 

7E575BB6-F4F5-4734-AF60-64AE227B6D13.jpeg

Če bi bil moj, bi me že obvestili. 

Ne, ne poznam ga....😀      Ta je testni. Preverjeno.

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!