Skoči na vsebino

puscica na batu airsal kit


jhribar1

Priporočene objave

imam airsal kit 70cc zracno hlajen za minarelli horizontal.

je pravilno da je puscica na batu obrnjena navzdol proti izpusnem kanalu,tako da gre sticisce obrockov cez izpusni kanal? 

 

20210903_165453.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

       Če nisi siguren kam mora gledat puščica glej da stičišče obroćkov ne gre čez noben kanal,tam ti ga sigurno odtrga Problem je v tem ker so kar naenkrat začeli proizvajalci obračat pšuščice po svoje.včasih je blo pravilo puščica v avspuh zdaj pa to ne drži vedno . Dobro preglej pa veliko sreče   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj pa s temi varovalkami za sornik bata, dostikrat se mi je ze zgodilo, da je varovalka odletela, ker je bila rabljena, je treba dati na obeh straneh , ker na levi imam dobro na desni pa ne bom dal rabljene nazaj in me zanima, ce jih je smiselno dat, ce je ne dam mi vsaj ne more odletet pa zaribat v cilindru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, jhribar1 pravi:

ce jih je smiselno dat, ce je ne dam mi vsaj ne more odletet pa zaribat v cilindru

Varovalka je namenjena, da se sornik ne premakne levo-desno. Če ni varovalke se premakne do stene cilindra in naredi katastrofo. Levo ali desno.

Varovalke obvezno levo in desno. Pravilne velikosti in pravilno vgrajeno. Slabe varovalke zamenjati z novimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!