Skoči na vsebino

Suzuki GSX-S 1000GT 2022


Hytech

Priporočene objave

pred 45 minutami, maus pravi:

Tega podatka, pri modelu 2022 ni, da je nižji sedež .. itak se ga da predelat in gel notri dati, in je še vedno nižje, če pri 810 daš gel in peno s strani pobereš, kot na 835 ... preverjeno, ker to delam na vseh motorjih.... 

ni pomembno za do Kala pa nazaj, ampak nekje v vukojebini, ko se zaplezaš in je treba obrtnt .. tudi to je preverjeno ;) 

2019 ali 2020 je enak sedež. Se da zamenjat. Pri 2020 so dodal samo 2cm pene. Podobno so spremenili tudi obliko sopotnikovega. Sicer smo v napačni temi. A vprasaj @GoBobi. Najbrž bo podobno tudi pri suzi čez kako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

Tega podatka, pri modelu 2022 ni, da je nižji sedež .. itak se ga da predelat in gel notri dati, in je še vedno nižje, če pri 810 daš gel in peno s strani pobereš, kot na 835 ... preverjeno, ker to delam na vseh motorjih.... 

ni pomembno za do Kala pa nazaj, ampak nekje v vukojebini, ko se zaplezaš in je treba obrtnt .. tudi to je preverjeno ;) 

... zdej ne vem, kak je sedež na tem tanovem GT, al pa na Ninđi GT.... ampak na mojemu GSXR1000-GT je sedež zelo ozek... ozek je cel motor...in sedež ZELO udoben. ZELO!. ... v bistvu NEVERJETNO ZELO za sportaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

Absolutno zamerim suzi, da nima rolerja za prilagajanje prednapetosti zadaj. 

Glede na to, da že večina proizvajalcev na svoje izdelke iz višjega cenovnega razreda, daje elektronsko vzmetenje, tukaj pa niti koleščka za prilagajanje, je to vrhunski zajeb.

Še vedno mi je motor všečen in cenovno sprejemljiv. In ker sem v fazi iskanja nekega sport potovaljnika, raje izberem tega suzuka, kot pa TRA 9 GT.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ST motorjev je malo. Sprejemljivih za 2 osebi še manj. Večina bolj meji na cestne SUVje (tracer in podobno), tako da verjamem da bo suzaGT šla v promet. Da ne govorim o ciklistiki, ali pa občutku vožnje športnika, kar na SUVjih več ni.

2023 bo dobila roler :P tako kot je kava delala, vsake 2 leti malce več. Sicer je SX mel roler že pri drugi generaciji 2014

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se mi zdi, da je moto SUVov kar dosti. Samo so preveč ladje. FJR 1300, GTR 1400, (Goldwing ?)BMWjev je kar nekaj modelov. Ampak tist je res bolj potovalno za 2. Takih malo špotrno huliganskih pa res ni veliko.

Men res veliko pomeni, da ima motor cevno belanco. Sicer ne smemo klicat Njegovega imena po nepotrebnem, ampak @Snečer bo navdušen nad izjavo, da je Versys odličen v tem segmentu, sam kaj ko je tanov model grd. 

Tale GT je pa zeloo lep in se mu lahko kakšna napakica "spregleda".

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod SUVe je mislil, podobno kot pri avtih, na terence, ki to v bistvu niso - versys 1000, v-strom 1000, tracer 9 GT, XRja, multistrado,... So ratali priljubljeni potovalniki in so drugačni od potovalnikov tipa FJR 1300, ZZR 1200, ZXR 1400, GTR 1400,... old school variante potovalnika pač.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest pa še nikoli nisem pri sebi štelal fedrov.

Pravzaprav sem ga naštelal zase, za solo vožnjo, optimalno mehko, pa da ni premehko....oz. sag kot je treba za moje kile in stil vožnje (še vedno govorim za solo) .... kompresijo in povratek tako, kot je treba... in to-je-to.

Če gre pa moja zraven, pa itak mora moped bolj na mehko vozit, da ji ne zruka ritke.... ravno tako moram malo bolj na mehko peljati tudi jaz. Če imam pa še kufer, pa stranske torbe.... mora biti pa itak čist na mehko, da se mi flaše not ne razbijejo, pa pivo speni, pa špeh pa čebula pa kruh ne razsuje po celem kufru....

... tko da, ko enkrat naštelam... naštelam... in to-je-to...

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Zivnorc said:

... jest pa še nikoli nisem pri sebi štelal fedrov.

Pravzaprav sem ga naštelal zase, za solo vožnjo, optimalno mehko, pa da ni premehko....oz. sag kot je treba za moje kile in stil vožnje (še vedno govorim za solo) .... kompresijo in povratek tako, kot je treba... in to-je-to.

Če gre pa moja zraven, pa itak mora moped bolj na mehko vozit, da ji ne zruka ritke.... ravno tako moram malo bolj na mehko peljati tudi jaz. Če imam pa še kufer, pa stranske torbe.... mora biti pa itak čist na mehko, da se mi flaše not ne razbijejo, pa pivo speni, pa špeh pa čebula pa kruh ne razsuje po celem kufru....

... tko da, ko enkrat naštelam... naštelam... in to-je-to...

...

 Centimetri, dekagrami, kljuci, ker gumbi...  pa dej se pejt pelat na test, pa bos kuj vidu al ti pase al ne... TULE sigurno ne bos pametno izbral... ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

... jest pa še nikoli nisem pri sebi štelal fedrov.

Pravzaprav sem ga naštelal zase, za solo vožnjo, optimalno mehko, pa da ni premehko....oz. sag kot je treba za moje kile in stil vožnje (še vedno govorim za solo) .... kompresijo in povratek tako, kot je treba... in to-je-to.

Če gre pa moja zraven, pa itak mora moped bolj na mehko vozit, da ji ne zruka ritke.... ravno tako moram malo bolj na mehko peljati tudi jaz. Če imam pa še kufer, pa stranske torbe.... mora biti pa itak čist na mehko, da se mi flaše not ne razbijejo, pa pivo speni, pa špeh pa čebula pa kruh ne razsuje po celem kufru....

... tko da, ko enkrat naštelam... naštelam... in to-je-to...

...

Pa ti ga ne dvigne spredaj ob vsej tej prtljagi? Pa moped postane nestabilen, če imaš enkrat vse to gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, spartanbp pravi:

Pa ti ga ne dvigne spredaj ob vsej tej prtljagi? Pa moped postane nestabilen, če imaš enkrat vse to gor.

... ka pa vem... po moje da ne...   :D 

... res pa je (in nisem poudaril), da vozim sportaka - cestaka, ki ima precej bolj na trdo vse skupaj, kot kaki drugi motorji, ki so v osnovi mehkejši v fedrih in z daljšim hodom amortizerjev........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Zivnorc pravi:

... ka pa vem... po moje da ne...   :D 

... res pa je (in nisem poudaril), da vozim sportaka - cestaka, ki ima precej bolj na trdo vse skupaj, kot kaki drugi motorji, ki so v osnovi mehkejši v fedrih in z daljšim hodom amortizerjev........

Razumem. Na mojem Tracerju pa se kar pozna, če imam težo zadaj....tako da moramo prilagoditi prednapetost. Drugače je feeling, kot da bi motor "lomilo" na polovici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... moia ima blokado na vagi, pa ji potegne samo dobrih 50 kil....   :lol1:  .... tko da skor ne porajtam, če jo imam gor...

... in razumem za motorje drugega ranga (kor sportak), da se zna "lomit" .... in ravno zato, ko sem navajen na sportaka, na togo šasijo, čvrstejše amortizerje...itd, se bojim iti na kaj bolj sport-touring....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

... moia ima blokado na vagi, pa ji potegne samo dobrih 50 kil....   :lol1:  .... tko da skor ne porajtam, če jo imam gor...

... in razumem za motorje drugega ranga (kor sportak), da se zna "lomit" .... in ravno zato, ko sem navajen na sportaka, na togo šasijo, čvrstejše amortizerje...itd, se bojim iti na kaj bolj sport-touring....

Se prilagodi prednapetost amortizerja zadaj, pa gre. Drugače ga "lomi" po sredini, kar čutiš kot voznik, da je teža zadaj :)

Seveda ne bom rekel, da je moja težka....motor je kriv :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep moped... samo mi ni jasno... te male stvari ala štelanje vzmetenja, da ne govorim o elektro vzmetenju in cornering ABS (ajd ni tolk nujen)... a to si pustijo za nov model, drugo leto ali dve?! če jim zmanjka idej kaj nadgradit? Ni to neka nova znanost, ki jo morajo razvit ampak samo dodati?!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, mladench pravi:

Lep moped... samo mi ni jasno... te male stvari ala štelanje vzmetenja, da ne govorim o elektro vzmetenju in cornering ABS (ajd ni tolk nujen)... a to si pustijo za nov model, drugo leto ali dve?! če jim zmanjka idej kaj nadgradit? Ni to neka nova znanost, ki jo morajo razvit ampak samo dodati?!

... je res.... ampak, pol moped ne more biti 1500€ cenejši od drugega mopeda, ki to ima...    :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, mladench pravi:

Lep moped... samo mi ni jasno... te male stvari ala štelanje vzmetenja, da ne govorim o elektro vzmetenju in cornering ABS (ajd ni tolk nujen)... a to si pustijo za nov model, drugo leto ali dve?! če jim zmanjka idej kaj nadgradit? Ni to neka nova znanost, ki jo morajo razvit ampak samo dodati?!

Bolj bi reku, da včas japonci mal zatrokirajo, pa šparajo pri stvareh, ki so pomembne, ali pa vsaj priročne, za uporabnika. Šparajo tam kjer ne bi smeli. Plastik en kup, sem pa tja, bremze pa vzmetenje pa labavo. Vsaj pri vstopnih modelih. Pri tem dotičnem modelu pa morš s sabo vozt mehankarja, da ti vzmetenje naštela. Dočim pri evropejcih klikneš 3 klike, pa maš zrihtan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, skalar36 pravi:

Dočim pri evropejcih klikneš 3 klike, pa maš zrihtan.

... in vsak klik 500€ pa je ... kot pravi prijatelj: "plačaš in pozabiš" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dule79 pravi:

Enega mam jaz rezerviranega za naslednje leto :bike:

... upam, da si tačrnega.... da ga ne bo treba meni kupit...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dule79 pravi:

Enega mam jaz rezerviranega za naslednje leto :bike:

A poveš kaj več. Kdaj dobava, kaj lahko izbereš, koliko si plačal za rezervacijo. ?️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbral sem modrega (Zivnorc tebi črni ostane .....nič bat). Kontaktiral sem skoraj vse zastopnike/salone in imajo skoraj identične pogoje oz. ponudbe, zaenkrat lahko izbiraš med vsemi tremi barvami (če je to neka izbira barv - nevem). Rezervacija oz. ara je od 5-10 % cene odvisno od salona, prva pošiljka motorjev bo nekje v začetku decembra tak pravijo, katera barva pa prva pride pa še sami ne vejo točno.

Do marca naslednje leto bi naj prišli vsi modeli in barve - bomo videli!

 

GSX-S1000GT.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Zivnorc pravi:

... ufff... lahko si oddahneš.... ne bo ti treba Suzukija kupit...

... tale bo boljši zate...  

sem pa dobil informacijo, da je TC motoshop enega črnega naroču :P

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, maus pravi:

sem pa dobil informacijo, da je TC motoshop enega črnega naroču :P

Dobr si se to zmenu :naughty:. Meni je tudi simpatičen. Menjava za osivelega strica, ki vozi GSXR-1000 K8?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!