Skoči na vsebino

Motor ne vžge


syxk

Priporočene objave

Pozdravljeni, jaz imam problem z mojim skuterjom gilera stalker ki ima kit 70, in vse deluje kot mora ampak danes ko sem se šel peljat in nato ugasnil motor ter ga hotel nazaj prižgati na štarter ni hotel vžgati saj ko dam kontakt se mi pokaže lučka za olje in nato ugasne kot more in vidim da baterija dela ampak ko stisnem zadnjo ali sprednjo zavoro da bom užgal motor se mi lučka za olje ugasne in tisti števec od bencina mi gre nazaj dol kot da bi vzel kontakt in takoj ko spustim zavoro se spet uzge in potem sama ugasne, ter zagori mi tudi kadar se vozim in zažlajfam.

A morda kdo ve zakaj in kako se da popravit.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baterija ima 12v napetost samo nima moči za vžig. Lučke gorijo, ko pa obremeniš baterijo z štarterjem se sesede.

Baterijo stestiraj pri električarju (najceneje) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu bom probal.

ali je tudi to s tem povezano da ko se vozis in žlajfaš in takoj ko spustis zavoro se uzge lucka za olje pac zasveti za par sekund in nato se ugasne kot da bi normalo uzgau motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, syxk pravi:

Pozdravljeni, jaz imam problem z mojim skuterjom gilera stalker ki ima kit 70, in vse deluje kot mora ampak danes ko sem se šel peljat in nato ugasnil motor ter ga hotel nazaj prižgati na štarter ni hotel vžgati saj ko dam kontakt se mi pokaže lučka za olje in nato ugasne kot more in vidim da baterija dela ampak ko stisnem zadnjo ali sprednjo zavoro da bom užgal motor se mi lučka za olje ugasne in tisti števec od bencina mi gre nazaj dol kot da bi vzel kontakt in takoj ko spustim zavoro se spet uzge in potem sama ugasne, ter zagori mi tudi kadar se vozim in zažlajfam.

A morda kdo ve zakaj in kako se da popravit.

 

tule v sklopu skuterji in mopedi je pravo mesto za tako vprašanje.

Lahko pa tudi uporabiš iskalnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po opisanem ti "manjka" električne moči. Zelo verjetno je slab akumulator, lahko pa tudi štarter(potegne preveč toka). Treba bo vzeti inštrument v roke in premeriti.

 

  

Popravljeno . Popravil Kaldu
Dodatek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!