Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

Jutri vse odpovedano. Dogajanje se začne v soboto. Razlog, kot že omenjeno en zjeban avion. Po eni strani komaj verjameš, po drugi se sprašuješ, kako se to ne zgodi večkrat... Hm... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakagami pa je out za cel konec tedna, po pozitivnem testu na nek virus, ki je zdej zanimiv samo še v športu 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KennyJR pravi:

No napovedi naj bi bile sedaj dobre.. Heh... Jst še vedno ne verjamem, da bo kej.

Kaj zdej....

...al samo verjameš, da ne bo...al res ne bo...

....da vem, da si naredim plane za vikend...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letalo naj bi zvečer pristalo v Tucumanu, letališču v neposredni bližini dirkališča. Noben pa o tem ni nič konkretnega napisal, kar me ne navdaja z optimizmom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letalo je pristalo slabe 3 ure nazaj. Nekaj čez polnoč po njihovem času. Priprave v polnem teku. Verjetno se bo izšlo. Treningi se začnejo malo nekaj čez 8 po njihovem času, motogp pa šele popoldan... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Miller spel se... Joka dirko za dirko in pol se tkole valja pod nogam... 2x LLP jutri. Hvala, nasvidenje... 

Aprilja pa na pole-u. Še Viñales je hiter... Da vidmo kaj lahko jutri pokažejo. 

Z mene so favoriti za jutri bolj v modrih odtenkih, kot v rdečkastih... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh bi Vinjales eno lepo dirko skupaj zlozil :) al pa Marini. Ducati rejsing pa bluzi do kraja..... Kje so to narobe zavil, tud ne vem.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend sem za aprilio.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, TakeALookAround said:

Loh bi Vinjales eno lepo dirko skupaj zlozil :) al pa Marini. Ducati rejsing pa bluzi do kraja..... Kje so to narobe zavil, tud ne vem.... 

na istem kriziscu kot med sezonami 2008/9 in 2019/20. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Kugelschreiber said:

Kdaj se je pa to zgodilo? 
 

EB2F5814-E2F3-4296-8E1F-ABBA852F1151.jpeg

 Sej se ni! Je Kenny rekel da ne bo nic!  Samo sanjalo se ti je...

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jvalant said:

 Sej se ni! Je Kenny rekel da ne bo nic!  Samo sanjalo se ti je...

 

Zelen okvirček si spregledal. Začudil sem se  dimnikom SC Project. To se je zgodilo z lani na letos 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da bi biu Điđi prej prvak, če bi ostal pri Aprilii, kot pa bo z Ducatijem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

Zelen okvirček si spregledal. Začudil sem se  dimnikom SC Project. To se je zgodilo z lani na letos 

 Pa sem ga res.... ma sem cuden, se bolj posvecam malenkostim, kot je to da majo koncno pole,  takele res pomembe reci mi pa uidejo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, jvalant said:

 Pa sem ga res.... ma sem cuden, se bolj posvecam malenkostim, kot je to da majo koncno pole,  takele res pomembe reci mi pa uidejo! ;)

ko je bil ta printscreen narjen, ga niso še imeli. Jih je pa zelo lepo videt tam. Tud na WUPu je bil prvi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega Viettijevega vračanje na idealno linijo se pa meni nikakor ne zdi sprejemljivo pomesti pod preprogo. Očitno za Rossijevo rajo ne veljajo ista pravila... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno...

Bravo Aprilia.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba Tuono nabavit 🙃🙂  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!