Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

Koncno, in to zasluzeno.

 

Kaj pa vsi ostali soferji? Ajd suzukija spustim. Miller, Pecco, Fabio, Morbideli? Nevem kaj se dogaja z Morbidelijem, ampak  s takimi voznjami nevem ce je za tovarniski motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, ukica said:

Koncno, in to zasluzeno.

 

Kaj pa vsi ostali soferji? Ajd suzukija spustim. Miller, Pecco, Fabio, Morbideli? Nevem kaj se dogaja z Morbidelijem, ampak  s takimi voznjami nevem ce je za tovarniski motor..

Tud quartararo je porazen... totalno nekonstanten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, Shillien said:

Tud quartararo je porazen... totalno nekonstanten

No danes je bil porazen, ja. Ne pa lih tok da bi se moral tresti za sedez. 
pa se ena stvar - kdaj bodo MV znizal placo, pa dal ta del AE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Shillien pravi:

Tud quartararo je porazen... totalno nekonstanten

Najbolj konstanten je Marquez... Prejšnjo dirko enak rezultat kot tokrat 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia in Aleix 💚🤍❤️

Đamahe v penzijo. 

Pa nevem ali je tako huda konkurenca ali iz teh dirkačev nebo nobenega pravega šampiona. To se že dve leti "vleče" 

Olivera DNF, 1, 13

Peco DNF, 15, 5,

Fabio 9, 2, 8

Bastianini 1, 11, 10

Binder 2, 8, 6

Aleix 4, 9, 1

itd. ... na koncu bo pa Mir prvak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, KennyJR said:

Najbolj konstanten je Marquez... Prejšnjo dirko enak rezultat kot tokrat 😂

pa ti, bedarija za bedarijo v tej temi, nisi nas še razsvetlil kako bi morali včeraj dirkati da nebi bli vsi totalni luzerji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mladench pravi:

 

Itd. ... na koncu bo pa Mir prvak :)

Zato sem pa jaz rekel, da bo Ducati letos, ker ima največ solidnih dirkačev in konkurenčen motor. No ja, lahko bo pa tudi kakšen Mir na koncu z najmanj izpadi, ker nekega favorita med vozniki ni. Yamaha pa le potrjuje tisto, kar je že par let znano...kaže, da so japonski motocikli v zaostanku pri razvoju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... torej... kukr vas berem nekatere tule, bi morali biti vsi prvi, da bi si zaslužili vozit GP...

 

.... ampak je to nemogoče... v bistvu je to ravno toliko mogoče, kot da si misliš, da boš danes zvečer prvi, ki je tvojo babo kresnu...   :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Zivnorc pravi:

... torej... kukr vas berem nekatere tule, bi morali biti vsi prvi, da bi si zaslužili vozit GP...

 

.... ampak je to nemogoče... v bistvu je to ravno toliko mogoče, kot da si misliš, da boš danes zvečer prvi, ki je tvojo babo kresnu...   :P 

Sej dons zvečer si lahko prvi, če je bla cel večer doma.  🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Zivnorc said:

... torej... kukr vas berem nekatere tule, bi morali biti vsi prvi, da bi si zaslužili vozit GP...

 

.... ampak je to nemogoče... v bistvu je to ravno toliko mogoče, kot da si misliš, da boš danes zvečer prvi, ki je tvojo babo kresnu...   :P 

Jah dejansko si zmagovalec, k si to babo oženu :D čeprav nisi nikoli prvi pri akciji :) (popravlaš za ostalimi :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je zanimivo, da imajo Španci, ki nimajo nobene proizvodnje motorjev, daleč največ dirkačev, Japonci pa komaj enega. Kaj nimajo doma kakšnih državnih prvenstev in tovarniških pokalov?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Darko3g pravi:

Meni pa je zanimivo, da imajo Španci, ki nimajo nobene proizvodnje motorjev, daleč največ dirkačev, Japonci pa komaj enega. Kaj nimajo doma kakšnih državnih prvenstev in tovarniških pokalov?

... ampak dajo veliko na "izobrazbo" mladih. 

"neomejeno" dirkaških šol,.... poligonov..... zanimanja....

...pravzaprav imajo tam toliko poligonov za dirkat, kot v Prekmurju fuzbal placov...   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Zivnorc said:

... ampak dajo veliko na "izobrazbo" mladih. 

"neomejeno" dirkaških šol,.... poligonov..... zanimanja....

...pravzaprav imajo tam toliko poligonov za dirkat, kot v Prekmurju fuzbal placov...   :D 

in pa seveda vreme/podnebje.. si kdaj videl spanca da je dominiral na smucanju/zismkih sportih? Pustmo film Sanka you dead - Ya man :D 

Ali pa zakaj tekaci afriskihbdrzav dominirajo v teku? Ker celo zivljenje trenirajo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

bravo Aprillia :worship:

... ti's zaosto...

...to je blo že včeri...   :P 

pred 17 minutami, ukica pravi:

Ali pa zakaj tekaci afriskihbdrzav dominirajo v teku? Ker celo zivljenje trenirajo :P 

... pa ker imajo daljše vse okončnine, kot ostali folk na (zaenkrat še modrem) planetu...   :D 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... torej... kukr vas berem nekatere tule, bi morali biti vsi prvi, da bi si zaslužili vozit GP...

Išče se naslednika penzionistov...Rossija in Marca....tisto, vsako leto drugi prvak ni nič posebnega, ker nekdo enostavno mora biti z največ sreče 😀

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Zivnorc pravi:

... ti's zaosto...

...to je blo že včeri...   :P 

mam še kj druzga za delat, kot pa celo noč viset na internetu :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar je V46 šel v penzijo ni v motoGP nobene resnosti več :P

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pac piloti, k bi bli radi prvaki, pol pa vsakic drugmu rata.... Rossi je pac poharal sceno :)

MM pa sam sebe. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

96599D17-FF62-4551-A7A4-0C690D2A342F.thumb.png.979a1fe5dbcdd2cb3851314cea95bc54.png

 

Tale dec je zadnji s tako kariero. deset let drgne in grize v drugi ligi, zdej je na nivoju. Lecuona je mel 2 sezoni. Rabat ne bi mel nit dveh, ce ne bi mel hudih soldov. Bradl dve korektni, pol pa se dve kalvarije s propadlimi ekipami in skoraj CRT Aprilio. Zmer tezje je za mladce. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Kugelschreiber said:

96599D17-FF62-4551-A7A4-0C690D2A342F.thumb.png.979a1fe5dbcdd2cb3851314cea95bc54.png

 

Tale dec je zadnji s tako kariero. deset let drgne in grize v drugi ligi, zdej je na nivoju. Lecuona je mel 2 sezoni. Rabat ne bi mel nit dveh, ce ne bi mel hudih soldov. Bradl dve korektni, pol pa se dve kalvarije s propadlimi ekipami in skoraj CRT Aprilio. Zmer tezje je za mladce. 

Pa takemu se najbolj privoscim naslov.. Kot vcerajsni komentar Gabra - “Nevem kako bo Dorni tole vsec, da ima privatni telefon prednost pred komentarjem pred dirko” 

Pa Gaber in Dorna moja, dol mu visi za komentar in 30mio gledalcev. Vsi ki gledamo motogp ze dlje casa, nekako razumemo kaj je dosegel in koliko je garal in ne obupal.
 

P.S kdo ve koliko casa je star tisti prispevek o MM s Puigom? Sem dobil vtis, da nevejo koliko ga casa nebo, in da tisto o hitrem recoveryju ni ravno resnicna. Osebno mislim da ce se MM to leto ne pokaze, bo izgubil sedez za naslednjo sezono. Ker tole je Hondo kostal ze vsaj 40,50mio..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, ukica pravi:

Pa takemu se najbolj privoscim naslov.. Kot vcerajsni komentar Gabra - “Nevem kako bo Dorni tole vsec, da ima privatni telefon prednost pred komentarjem pred dirko” 

Pa Gaber in Dorna moja, dol mu visi za komentar in 30mio gledalcev. Vsi ki gledamo motogp ze dlje casa, nekako razumemo kaj je dosegel in koliko je garal in ne obupal.
 

P.S kdo ve koliko casa je star tisti prispevek o MM s Puigom? Sem dobil vtis, da nevejo koliko ga casa nebo, in da tisto o hitrem recoveryju ni ravno resnicna. Osebno mislim da ce se MM to leto ne pokaze, bo izgubil sedez za naslednjo sezono. Ker tole je Hondo kostal ze vsaj 40,50mio..

lajkam vse razn MM...decu še privoščim dirkanje...gre pač preko meje, za mene je car, pa čeprav je jebal 46ko. ampak tako končat kariero, ker je dal vse in še več...mal brezveze.

ps. sem reku da privoščim zmago Aprili? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez mu absolutno prvoscim dirkanje. pa je to kar pocne se dirkanje? Niti Sid Vicious ni bil tako samounicevalen. Tudi ko se vrne, obcutki so slabsi, reakcije so slabse. Pol ga je v Katarju pošteno nabil. Resno hitrih mladih juncev je kar na enkat ful. Mir, Martin, Bagnaia in Quartararo so trdi orehi. Tik  za temi še  Morbidelli, Binder, Rins in Oliveira…..vse je mogoce, se mi pa danes ne zdi zelo verjetno, da bi po naslovih ujel tastarga. Precej bol kaze da bo pri tridesetih škilav invalid. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Jez mu absolutno prvoscim dirkanje. pa je to kar pocne se dirkanje? Niti Sid Vicious ni bil tako samounicevalen. Tudi ko se vrne, obcutki so slabsi, reakcije so slabse. Pol ga je v Katarju pošteno nabil. Resno hitrih mladih juncev je kar na enkat ful. Mir, Martin, Bagnaia in Quartararo so trdi orehi. Tik  za temi še  Morbidelli, Binder, Rins in Oliveira…..vse je mogoce, se mi pa danes ne zdi zelo verjetno, da bi po naslovih ujel tastarga. Precej bol kaze da bo pri tridesetih škilav invalid. 

Vsi so jokal za Simončelijem...sampovem..mogoče se najde kaka vzporednica z MM

Moto Gp gledamo zaradi gladiatorjev, ki vozijo na meji, na pa zarad horhetov ki jokajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!