Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

Svaka jim čast.....dobri so😉

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Shillien pravi:

Potrjena nova dirka za 2023, kazakhstan

No, manjka res še ogromno časa, da bo zares potrjena. Finska je bila potrjena že vsaj 3x, pa ne bomo nikoli videli dirke tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežja pa kar noče in noče bit... V nedeljo bomo pa spet cel dopoldne čakal, da se zlije, da bo mogoče pol polovična dirka v mraku... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna zmeda zaradi par kapelj... To očitno kaže na to, da prvenstvo ni ustrezno zasnovano, če prihaja do takih situacij, kot recimo v Portimau letos, pa sedaj tole... Sploh ne moreš nič narest, če ne veš al bo mokro al ne, maš pa en bicikel. Kakšna neumnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se ta Arenas spet neki usaja... Pa dej pober se že drekač... Neverjetno. Popolnoma nedorasel sedežu, ki ga ima... In pol še cel pametn... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imamo taka amaterja za komentatorja? Spremenili so pravilnik rdeče zastave in ne šteje več krog, ki so ga vsi odpeljali, ampak trenutni vrstni red glede na zadnji sektor... Na internetu je bilo polno videov na to temo. Ampak važno da Gaber vsak dan posebej zna svoje afnarije na instagram popat, da bi bil pa na tekočem s pravili in spremljal spremembe, eh ne to pa ne... 

Ja super so prekinili, namesto da bi pustili še dva kroga, pa bi blo... Salaću naj bo kar prav, da je ostal brez zmage, ker je on sugeriral tole rdečo zastavo 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet se vidi kateri dirkači so največji piščanci na gridu... Pa dej no... Očitno se lahko dirka samo še, ko je steza suha ali pa je mokro brez kapljice vode na stezi.... Pa ne vem no... Ne razumem tega razmišljanja, da ne morejo dirkat, ker ni varno, ker ga ne morejo na polno tiščat... Ja pač a ni to logično, če je mokro... Je pač treba it bolj previdno... Bedaki... 

Sam je res še kr ornk mokro. Haha

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Kr dobr je ščitil rit Bagnai ja.. 

Tebi očitno ni nič jasn....toćno ve od kod je denar za plačo....

Zarco not overtaking Peco was big thank you to Ducati, who saved his career after KTM...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Lipstick said:

Tebi očitno ni nič jasn....toćno ve od kod je denar za plačo....

Zarco not overtaking Peco was big thank you to Ducati, who saved his career after KTM...

Ve da je njegov delodajalec Ducati, in ne Pramac…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Lipstick pravi:

Tebi očitno ni nič jasn....toćno ve od kod je denar za plačo....

Zarco not overtaking Peco was big thank you to Ducati, who saved his career after KTM...

A nismo tm, da dirkamo? Dej no... Gravža se mi ta italijanska horda... 

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, KennyJR said:

A nismo tm, da dirkamo? Dej no... Gravža se mi ta italijanska horda... 

Nared uslugo sebi in nam: nehi gledat in komentirat. Problem resen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!