Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

pred 1 uro, TakeALookAround pravi:

Kera kamikaza je Augura, zakaj pa nebi bil kaznovan, ce skusa torpedirar model? 

Ker je samo padel... Če nebi bilo nobenega na zunanji in bi padel na enak način, bi tudi moral biti kaznovan?! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka zmagovalcev in poražencev. Slednjih je bilo veliko več... 

Bastianini je neverjetn. Ne vem a je tukaj nekaj, kar klapa v zvezi z motorjem, gumami in njim, ali pa je res stopničko boljši od ostalih. Ampak tako kot je zaključil tole dirko, bo letos še precej od njega... In kaj bo Ducati naredil sedaj? Vzel v tovarniško moštvo Bastianinija, ali šel po vrsti in vzel Martina (po moje bi bla to napaka). Kakorkoli bo, Millerju je danes jasno, da je to njegova zadnja sezona pri rdečih. 

Binder je edini od najboljših, ki sem ga tam vsaj malo pričakoval... 

Espargaro je zelo presenetil, je pa, kot je tudi sam povedal, ponovno naredil bedarijo in skuril gume pred koncem. Ne vem no. Pri teh letih bi se pa lahko 1x držal plana, kot da je 5 let star... Že predlani je večkrat po svoji neumnostim izgubil zmago...

Aprilia tudi ni švoh očitno, Espargaro letos lahko letos naredi korak naprej in se več dirk v sezoni bori za sam vrh... Kaj se dogaja z Viñalesom ne vem, ampak se mi zdi, da je počasi konec. Da je šel takrat od Suzukija, se mu v zadnjih letih brutalno maščuje... 

MM je prvi od poražencev... Nobene ostrine? Kje je bil kak ornk poskus napada, pa vožnja na meji? Ni več tega... Očitno je bil res bicikel tisti, ki je to omogočal... Nov bicikel tega ne omogoča in je konec... 

Suzukija nista imela pravega odgovora, načeloma so verjetno vse malo zafrknile mehke gume... Ene bolj, druge manj. 

Fabio tudi brez možnosti, ampak sezona je še dolga in direktni konkurenti niso ravno veliko pridobili, nekateri celo izgubili. 

Kaj je delal Bagnaia? Martin je bilo verjetno kr fino, da je lahko zaključil z dirko malo prej, ker ni blo za nikamor. Hehe. Miller mi je tudi deloval, kot da je obupal od vsega hudega... Res hud polom Ducatija. To, da je zadnji drek v hiši zmagal je samo še dodatna kajla... 

Že zelo dolgo pa niso novinci bili tako odločno zadaj. Kot da bi bili na 4 leta starejših mopedih... 

Moto2 je bil tudi kar presenetljiv. Ribič Pepe očitno ni lih neki na nivoju, ko gre zares... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bajkr88 pravi:

bravo kenny tocn tko kot si napovedu  je blo, si majstr 😆 

 

Vse narobe... Pa reč, da ni čudno? Da so Bolonjci tkole počepnil že v prvem ovinku praktično? 

Mir se je sicer odlično prebil naprej, kasneje tudi rins, ampak potem verjetno ni bilo več gum... Fabio pa v takih situacijah tako ali tako raje živčnari, namesto da bi borbal... 

Dejstvo je, da je prvenstvo odprto kot je bilo pred dirko in da so glavni favoriti še vedno zelo skupaj. Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, KennyJR said:

Vse narobe... Pa reč, da ni čudno? Da so Bolonjci tkole počepnil že v prvem ovinku praktično? 

Mir se je sicer odlično prebil naprej, kasneje tudi rins, ampak potem verjetno ni bilo več gum... Fabio pa v takih situacijah tako ali tako raje živčnari, namesto da bi borbal... 

Dejstvo je, da je prvenstvo odprto kot je bilo pred dirko in da so glavni favoriti še vedno zelo skupaj. Hehe

A res? Favoriti so po prvi dirki od 21 v sezoni še vedno zelo skupaj, pravi majster si ti z temi napovedmi in komentarji. Sem že parkrat rekel pa se bom ponovil, zelo me čudi da te še vedno ni zaposlila nobena firma na gp gridu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je prvi od poražencev... Nobene ostrine? Kje je bil kak ornk poskus napada, pa vožnja na meji? Ni več tega... Očitno je bil res bicikel tisti, ki je to omogočal... Nov bicikel tega ne omogoča in je konec... 

 

Konjezobi je zaradi poškodb in manjka prevoženih krogov izgubil filing za občutke.....brez tega ni poskusov napada, ni ostrine vožnje na meji....nov bicikel s tem nima veze.....če bo sreča,bo mogoče počas ta manjko nadomestil, čez noč pač nea gre ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bla pa dirka dobra, precej taktična, fino ker so novi obrazi na vrhu. Mislim, da je MM kot FQ odpeljal tisto najbolje kar je moč bilo v dani situaciji in pobral, kar se je točk pobrati dalo. Točke se seštevajo na koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Shillien pravi:

A res? Favoriti so po prvi dirki od 21 v sezoni še vedno zelo skupaj, pravi majster si ti z temi napovedmi in komentarji. Sem že parkrat rekel pa se bom ponovil, zelo me čudi da te še vedno ni zaposlila nobena firma na gp gridu... 

Jah pač prvi favorit za prvenstvo (na papirju govorijo, nekih smernic tako še nimamo) je bil 5. in je dobil 11 pik... Ostali slabše... Za Bagnaio bi bilo veliko huje, če bi Fabio danes recimo zmagal a se ti ne zdi? 

Mislim, da bi lahko uporabil tudi kakšno možgansko celico, ko bereš komentarje... 

pred 28 minutami, Lipstick pravi:

MM je prvi od poražencev... Nobene ostrine? Kje je bil kak ornk poskus napada, pa vožnja na meji? Ni več tega... Očitno je bil res bicikel tisti, ki je to omogočal... Nov bicikel tega ne omogoča in je konec... 

 

Konjezobi je zaradi poškodb in manjka prevoženih krogov izgubil filing za občutke.....brez tega ni poskusov napada, ni ostrine vožnje na meji....nov bicikel s tem nima veze.....če bo sreča,bo mogoče počas ta manjko nadomestil, čez noč pač nea gre ....

Pa nebi reku, da se to tudi MM lahko zgodi... Nekak je bilo do sedaj vedno tko, fa tud če 2 letni ni vozil je prišel nazaj in je okrog njega že vse leto. Haha. 

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

men je bla pa dirka dobra, precej taktična, fino ker so novi obrazi na vrhu. Mislim, da je MM kot FQ odpeljal tisto najbolje kar je moč bilo v dani situaciji in pobral, kar se je točk pobrati dalo. Točke se seštevajo na koncu.

Mene pa mal moti, ko je prve pol dirke vlakec, ki špara gume, pol pa počasi potegnejo in se oddaljijo.. Pa je konc... Phah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KennyJR pravi:

 

Mene pa mal moti, ko je prve pol dirke vlakec, ki špara gume, pol pa počasi potegnejo in se oddaljijo.. Pa je konc... Phah... 

ker so tako male razlike med njimi..verjetno drugače ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, KennyJR said:

Mene pa mal moti, ko je prve pol dirke vlakec, ki špara gume, pol pa počasi potegnejo in se oddaljijo.. Pa je konc... Phah... 

Espargaro je zelo presenetil, je pa, kot je tudi sam povedal, ponovno naredil bedarijo in skuril gume pred koncem. Ne vem no. Pri teh letih bi se pa lahko 1x držal plana, kot da je 5 let star... Že predlani je večkrat po svoji neumnostim izgubil zmago..

 Kaj zdaj? A nej sparajo gume al ne? Pol je bedak, ke ni sparal gum, obenem ti pa grejo na zivce ker sparajo gume?! Dva stavka si povedal, ki se izkljucujeta. In kot je Pol rekel: se je znasel v vodstvu in ga je presenetilo. Kaj pa naj bi, popustil malo, sparal gume, in bi se mu v guzvi pol en zabil, tako kot se je Bagnaia? Pa oba prva, ste bila ena od redkih z medium gumami.  Tisto o mozganskijh celicah tud sam malo uporabi, ce ze to omenjas drugim...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 3. 2022 ob 22:12, MiNa pravi:

Poševnooki so vedno peglal "staro" in preizkušeno,

Kot sem zapisal....

Nova Honda, kot "star" Ducati..

Bodo moral še mal dodelat jih je Duc vseeno našolal...:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, MiNa pravi:

Bodo moral še mal dodelat jih je Duc vseeno našolal...:P

JP.. ampak samo svetlo modri .. trdeči so pokvarjeni :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kdo bo letos kriv za skromne rezultate sintisajzerjev?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Joker said:

Mene pa zanima, kdo bo letos kriv za skromne rezultate sintisajzerjev?

Rossijev nekonkurencni filing za razvoj hahahaha :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Joker pravi:

Mene pa zanima, kdo bo letos kriv za skromne rezultate sintisajzerjev?

A ni Fakju jokal, da je letošnja mašina še švohnej kot lanska in končna še majnša kot lansko leto !

Yamaha se bo mogla očitno držat izdelave klavirjev, motorje pa naj prepusti Lahim !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

 Kaj zdaj? A nej sparajo gume al ne? Pol je bedak, ke ni sparal gum, obenem ti pa grejo na zivce ker sparajo gume?! Dva stavka si povedal, ki se izkljucujeta. In kot je Pol rekel: se je znasel v vodstvu in ga je presenetilo. Kaj pa naj bi, popustil malo, sparal gume, in bi se mu v guzvi pol en zabil, tako kot se je Bagnaia? Pa oba prva, ste bila ena od redkih z medium gumami.  Tisto o mozganskijh celicah tud sam malo uporabi, ce ze to omenjas drugim...

Ni mi všeč zaradi tega, ker je dirka manj zanimiva. Je pa to edino logično z dirkačevega vidika, zato je Pol naredil bedarijo, kot je tudi sam povedal. Kaj je tukaj težko razumet?

Se mi pa vseeno zdi, da so tisti, ki so bili lahko hitri z M gumo imeli odločilno prednost... 

pred 8 urami, Joker pravi:

Mene pa zanima, kdo bo letos kriv za skromne rezultate sintisajzerjev?

Zakaj bi bil kdo kriv, če bo Fabio ubranil naslov? 🤷‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Joker pravi:

Mene pa zanima, kdo bo letos kriv za skromne rezultate sintisajzerjev?

Rossijevo moštvo 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kva vam ni jasn...

... tut Jure Košir ja včasih smučal hit, včasih pa pučas.....

 

 

...in če mi slučajno ne uspe, mi vrneš vse stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!