Skoči na vsebino

MAMUTOVANJE 2022 - odpovedano


Dr_Jakob

Priporočene objave

PREDRAGI BAJKERJI !!


 

MAMUTOVANJE 2022
 

 

ODPOVEDANO

 

 

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Odpovedano
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniki svetujejo, da zaradi kolapsa zdr. sistema ne izvajate adrenalinskih športov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Zdravniki svetujejo, da zaradi kolapsa zdr. sistema ne izvajate adrenalinskih športov :P

 

Trenutno... Februarja bo že čisto drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, SF pravi:

Trenutno... Februarja bo že čisto drugače...

a bo kak drug kolaps? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 12. 2021 ob 14:39, DAMI34 pravi:

a bo kak drug kolaps? :P

 

Šnopca lahko zmanjka, sneg nam ukradejo, najde se heroj, ki bi kuhal veganski golaž... Še kej hujšega? ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, SF pravi:

veganski golaž... 

Sam naj proba... 

No, čeprav... lepo rejen vegan, pa velik čebulce.. ajde, recimo da bomo sprobal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dr_Jakob pravi:

Sam naj proba... 

No, čeprav... lepo rejen vegan, pa velik čebulce.. ajde, recimo da bomo sprobal.

Ni čebule, da bi smrad krfjole iz veganovih podplatu zakrila... ?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dragi Mamutovalci.

 

Novice iz Nemčije so slabe, bratje Elefanti so odpovedali druženje.

 

ZA ZDAJ zgleda, da razen obveznega in običajnega pogoja PCT ni posebnih ovir za izvedbo MAMUTOVANJE 2022 .

 

V kratkem bomo začeli pobirat prijave,

IME-PRIIMEK-DATUM ROJSTVA-NASLOV.

 

PCT bomo vsekakor preverjali ob vstopu, kdor ne bo izpolnjeval pogoja, ga bomo poslali domov BREZ PREGOVARJANJA.

 

Časa za nabavo klobas, šnopca in ostalih zadev je še dovolj.

 

Držite pesti, da ne bo kakšnih dodatnih zaostritev in ostanite zdravi.

 

J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo... Kako misliš, da je časa za nabavo klobas, šnopcain ostalih zadev še dovolj, če je samo še mesec dni do Mamutovanja?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, SF pravi:

A se že kaj ve, koliko bo stala pošiljka snega? 

 

 

Ogromn. Na lizing in fafing bo... sm kr tebe napisal za hipoteko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 1. 2022 ob 19:12, Sahbazz pravi:

Kod bo/bi šla?

Ma neke ideje so za podaljšano vožnjo od Socke čez Paški Kozjak, pa do Vitanja, kjer vi se pridružili standardni skupini. Je pa odvisno od snega, ker lahko za obtežen motor postane  milo rečeno "zabavno"... 

Ob 24. 1. 2022 ob 19:26, smasher pravi:

Ma jaz letos... Se odpovem. 

Pa ja ne boš rekel, da nisi našel nobene kitajske mašine za par evrov??? 

 

 

(al je žena huda?) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SF, ma glih  ta teden je šlo še 6 ljudi na koronski "dopust", in tisti ki smo ostali delamo kot konji. Če bi vzel dopust za mamute bi se doma zavalil pod deko... In veselo smrčal 3 dni skupaj ?.

Sem imel prejšnji vikend imel mini mamute, sem spet "eno staro stvar kupu", pa sem se vozil iz Lj do obale brez gretja kabine. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

@SF, ma glih  ta teden je šlo še 6 ljudi na koronski "dopust", in tisti ki smo ostali delamo kot konji. Če bi vzel dopust za mamute bi se doma zavalil pod deko... In veselo smrčal 3 dni skupaj ?.

Sem imel prejšnji vikend imel mini mamute, sem spet "eno staro stvar kupu", pa sem se vozil iz Lj do obale brez gretja kabine. ? 

Dej no, ne bit tak smotanc. Že lani te ni blo videt na Mamutplacu, potem še letos... c c c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Dr_Jakob said:

Dej no, ne bit tak smotanc. Že lani te ni blo videt na Mamutplacu, potem še letos... c c c

kdo pa je bil lani? :D  če se ne motim je blo nazadnje 2020, ko smo meli samo blato...

Kaj lahko pridem s Fiatom? :D  Sem zaaral neki "novega" samo 20 let ima, če bo vse po sreči bo moj ta vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, smasher pravi:

@SF, ma glih  ta teden je šlo še 6 ljudi na koronski "dopust", in tisti ki smo ostali delamo kot konji. Če bi vzel dopust za mamute bi se doma zavalil pod deko... In veselo smrčal 3 dni skupaj ?.

Sem imel prejšnji vikend imel mini mamute, sem spet "eno staro stvar kupu", pa sem se vozil iz Lj do obale brez gretja kabine. ? 

Čakaj malo... Če tapravga mamuta zebe, desc zakuri... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/27/2022 at 1:38 PM, SF said:

Ma neke ideje so za podaljšano vožnjo od Socke čez Paški Kozjak, pa do Vitanja, kjer vi se pridružili standardni skupini. Je pa odvisno od snega, ker lahko za obtežen motor postane  milo rečeno "zabavno"... 

Pa ja ne boš rekel, da nisi našel nobene kitajske mašine za par evrov??? 

 

 

(al je žena huda?) ?

Priznam da ne poznam teh koncev. Je to makadamska cesta al so grape? Ajd po zasneženem makadamu bi šel z mojo prasico, sam če je natovorjena za mamute res hitro preide težavnost iz  "zabavno" v "fuck this shit".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamutovanje 2022 je odpovedano.

 

Lp j

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!