Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

pred 14 urami, Markisan pravi:

Bolj, ko gledam tvoje slike ....bolj mi je enduro blizu :)

ni to pravi enduro, light ofroad smo poimenovali tole vozanje. 

Jaz sem včasih cestake (no ne prav povsod) mučil v take ceste, pa takoj ko je bilo slabše moral obračat, pa rit in vzmetenje sta trpela, z ADV motorjem pa 50:50 gumo se pa lahko igram. In cestic je nebroj, katere lahko prevozam :P

Še dve od včeraj:

Morda je slika naslednjega: drevo, gora in narava

Morda je slika naslednjega: narava, vodno telo in drevo

pred 20 urami, RobiRoberto pravi:

Vipavski grad ???   :hmm:

tako je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ni to pravi enduro, light ofroad smo poimenovali tole vozanje. 

Jaz sem včasih cestake (no ne prav povsod) mučil v take ceste, pa takoj ko je bilo slabše moral obračat, pa rit in vzmetenje sta trpela, z ADV motorjem pa 50:50 gumo se pa lahko igram. In cestic je nebroj, katere lahko prevozam :P

Še dve od včeraj:

Morda je slika naslednjega: drevo, gora in narava

Morda je slika naslednjega: narava, vodno telo in drevo

tako je

Ajde potem pa "enduro"....pač ciljal sem bolj na makadamske cestice itd. Luštno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

takoje

Toliko časa sva se z mojo drago pripravljala, da bova skupaj z "najinim vinskim dobaviteljem" Karlotom iz Vipave peš obiskala ta vipavski grad, da me je moja prometna nesreča prehitela ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, RobiRoberto pravi:

Toliko časa sva se z mojo drago pripravljala, da bova skupaj z "najinim vinskim dobaviteljem" Karlotom iz Vipave peš obiskala ta vipavski grad, da me je moja prometna nesreča prehitela ...   :blush:

Sej ni delč. Po mojem zmoreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

A moram kaj dodat? ?

Sem le mislil, da bom videl slike zadnje vožnje z SX-om.  Pa tudi te so lepe. Edino, kar vam primorcem zavidam, so klimatske razmere, ki vam omogočajo daljšo motoristično sezono, kot drugod po državi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

Sem le mislil, da bom videl slike zadnje vožnje z SX-om.  Pa tudi te so lepe. Edino, kar vam primorcem zavidam, so klimatske razmere, ki vam omogočajo daljšo motoristično sezono, kot drugod po državi. 

zadnja je bila prejšnji teden, nov lastnik je danes testiral, jutri bo pa že domol kolovratil z SXom :d

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, bladerunner pravi:

Sem le mislil, da bom videl slike zadnje vožnje z SX-om.  Pa tudi te so lepe. Edino, kar vam primorcem zavidam, so klimatske razmere, ki vam omogočajo daljšo motoristično sezono, kot drugod po državi. 

Sam nikar ne jamraj, sem gorenc pa nisem nič škrt, k't se tedensko peljem tudi po belih cestah (beri slanih), saj pol se pa itak opere, veselje in abčutki so pa .... (kakor komu)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, skalar36 pravi:

Testiram ce je že pomlad. :naughty:

 

 

IMG_20220204_144809.jpg

Jebala te inverzija ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!