Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

pred 9 minutami, GeeSXer pravi:

Se je bojeval s svojim motorjem. :)

Takšni so najhujši. Ga dohitiš, potem pa bi se rad dokazal, s hitro vožnjo, ki mu ne gre .  

takih je kar veliko po cesti ... že če ga dohitiš, si hitrejši od njega, ampak on se zbudi in ti prepreči s svojo linijo, da ja ne boš šel mimo njega ... in zaradi tega mi je fajn imeti 200 + KM... kratka ravnina in ni ga ... in pol čudežno neha sekat ovinke in se spet pelje na izi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, a79 pravi:

kter motor to?

ZX10RR ... zdaj imajo vsi novi modeli že v štartu več kot 200 KM ... moj z air box 210 KM .. nekje pa piše 215... uradno po homologaciji pa 147,10 KW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus

... jest ti rečem, da ma tvoj 216 konjev...   :P 

... 215 v mašini + 1 konjujedan...  :P 

.. ampak to, če greš solo...

 

.... če pa pelješ v zavetrju za enim takim... pa pazab na airbox...  :P 

..to je podobno kot MiG 29, ko ima zaprte sprednje lopute motorjev pri vzletu, da ne pozavga svinjarije s piste, ki jo dviga prednje kolo...

.... pri tebi pa je nevarno, če greš za Ducatijem, da ti pozauga kak odpadel šrauf v mašino....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

@maus

... jest ti rečem, da ma tvoj 216 konjev...   :P 

... 215 v mašini + 1 konjujedan...  :P 

.. ampak to, če greš solo...

 

.... če pa pelješ v zavetrju za enim takim... pa pazab na airbox...  :P 

..to je podobno kot MiG 29, ko ima zaprte sprednje lopute motorjev pri vzletu, da ne pozavga svinjarije s piste, ki jo dviga prednje kolo...

.... pri tebi pa je nevarno, če greš za Ducatijem, da ti pozauga kak odpadel šrauf v mašino....

 

jaz grem s tem motorjem vedno solo, saj je homologiran samo za 1 osebo ;)

ko zajamem zrak v air box, občutno potegne in me vedno znova preseneti, kok je to močno ;)

tako da, ne se jebat z ninđo :P  (itak je odvisno od voznika, jaz sem pa bolj umirjen voznik, redko gre preko 300 :P ... zmeram manj pa tudi 200 ... ke se ne sme :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

ZX10RR ... zdaj imajo vsi novi modeli že v štartu več kot 200 KM ... moj z air box 210 KM .. nekje pa piše 215... uradno po homologaciji pa 147,10 KW

to je absolutno premalo za prehitet kak resen motor…aka GS…sam povem…😝

turbino montiraj…da mal žvižga…💪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Satao pravi:

to je absolutno premalo za prehitet kak resen motor…aka GS…sam povem…😝

turbino montiraj…da mal žvižga…💪

sj je smeh pol zdravja .. lepo si me nasmejal :P

ko sem vozil H2 s kompresorjem (turbina se malo uporablja), nisem opazil, da bi bilo kaj hudo močneje od moje niđice :P 

informacija kok to potegne je tale posnetek .. za dnevno vožnjo je kr solidno :P 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2022 ob 18:08, skalar36 pravi:

Staro in mlado se druži po primorskih makedamih. Srecala sva tud sošolce iz 5a. 

IMG_20221024_124823.jpg

IMG_20221024_125811.jpg

IMG_20221024_125821.jpg

IMG_20221024_131214.jpg

IMG_20221024_131953.jpg

IMG_20221024_133027.jpg

IMG_20221024_141522.jpg

IMG_20221024_161722.jpg

un s ta tretje slike se mi zdi..je bil moj sošolc :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

un s ta tretje slike se mi zdi..je bil moj sošolc :P

 

 Zgleda ni zdelu letnika, k je bil moj tud.:D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj krenil iz Stinice proti Umagu, lepa gladka vožnja, v Senju ob pol devetih kup motorjev, v Rijeki sem šel proti tunelu Učka, na koncu pa čez hrib. Na izhodu iz tunela precej delajo in je cesta čisto bela od prahu.
Proti Lupoglavu in Buzetu del nove, del stare razdrapane, kjer sem opazil, da imam mastne vilice. Temperature prijetne, ko pa sem zavil proti Umagu, pa se je precej shladilo in je bilo mrzlo skoraj do Novigrada. Vmes še en kupček megle, sicer pa v Umagu in naprej prav prijetno toplo. Res nas vreme razvaja (če nas že politika razdvaja).

Na meji vrsta za Dragonjo pa sem obrnil proti Sečovljam, kjer sem videl, da je bila nasproti kolona skoraj do Parecaga.

Tankal sem v Bertokih in šele potem opazil, da imajo avtocestno ceno 1,48. Pa je šel še en evro. Pri Vikiburgerju sem spil en kapučino, potem pa se mi je začelo dremat. Gledal pa sem kolone na avtocesti proti morju, kot da so kakšni prazniki.

Malo pred šesto zvečer sem parkiral na dvorišču in bil zadovoljen po cca 550 km danes na 320 podlage včeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!