Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Na moj motor se ne da montirati stojala, pa tudi ne bi ga dajal gor. Niti ne bi dajal gor nekih namakalnih sistemov, GPSov, kovčkov ipd.,na tak motor pač taka krama ne paše. 

Za ture bi si kupil GSa in o tem motorju je tudi tema v kateri debatiramo. Zame je to optimalen motor za ture, najbrž nisem edini glede na to, da je največji odstotek videnih motorjev v Aplah prav GS. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vozil 170kkm Bmw in bi te nazaj posedel na Varadero, me zanima, če bi ti sedel Varadero :grim

 

eni nabijate v tri PM, kot sm jaz včasih, zato vas razumem :kva2:

Saj te razumemo sedaj kot prej :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še dobro, da ni vsem všeč, ker jih je že tako preveč na cestah  :smoke:

 

na njem me najbolj motijo stikala za smerokaze, so kar 3 in nikoli ne vem ali sem izklopil smerokaz ali vklopil desnega, ker sta eden nad drugim.

Na novem menda ni več toliko teh stikal... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na njem me najbolj motijo stikala za smerokaze, so kar 3

 

Meni je to všeč in ne bi nikoli menjal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ni bil všeč dolg hod ročice plina, ampak smo rešili - sedaj je za cca 1/4 krajši.

 

 

Kako si rešil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še dobro, da ni vsem všeč, ker jih je že tako preveč na cestah  :smoke:

ali vklopil desnega, ker sta eden nad drugim.

Na novem menda ni več toliko teh stikal... :slap:

če ti sam ugasne kaj se imaš za spraševat   :slap: koliko imate vi problemov, ko vozite motorje...  :eek:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti sam ugasne kaj se imaš za spraševat   :slap: koliko imate vi problemov, ko vozite motorje...  :eek:  

ampak to je bila očitno pomanjkljivost-nerodnost, katero so z novim modelom odpravili-popravili.  :hmm:

 

Nič se ne ugasne in sam nimam problemov, bolj drugi, ko gledajo kaj se ta tip vozi z utripalko brez veze, ker sam sem bil parkrat prepričan, da sem izklopil, pa sem pritisnil napačno "ušesce"  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak to je bila očitno pomanjkljivost-nerodnost, katero so z novim modelom odpravili-popravili.  :hmm:

 

Nič se ne ugasne in sam nimam problemov, bolj drugi, ko gledajo kaj se ta tip vozi z utripalko brez veze, ker sam sem bil parkrat prepričan, da sem izklopil, pa sem pritisnil napačno "ušesce"  :wallbash:

že letnik 2005 je imel, da so sami ugasnili.... jaz imam L. 2007 in tudi nimam teh problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še dobro, da ni vsem všeč, ker jih je že tako preveč na cestah  :smoke:

 

na njem me najbolj motijo stikala za smerokaze, so kar 3 in nikoli ne vem ali sem izklopil smerokaz ali vklopil desnega, ker sta eden nad drugim.

Na novem menda ni več toliko teh stikal... :slap:

Nov ima enaka stikala, kot vsi ostali motorji. Meni so stara všeč in takoj se jih privadiš. Če imap već motorjev, je na začetku vožnje treba malo pomisliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta str je res grd....nov model je pa hud!

Drž se ti rajši svoje prelepe TDM-jke,vidš da se tuki veliki fantje pogovarjajo kaj se mešaš smrkovc....... :P  :lol: uživaj rajši ko jih snecer pali ko šibico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta str je res grd....nov model je pa hud!

 

 

... ne me žalt ...  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

PS: Ta str, nism hotu, da se najdes v objavi.... :P

 

 

... stari, pa jest se itak zmer znajdem glih tam, k ne bi blo treba ....   :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, pa jest se itak zmer znajdem glih tam, k ne bi blo treba ....   :(

jp...sam če sm jest zraun...no, niti kardan ne odpade :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp...sam če sm jest zraun...no, niti kardan ne odpade :P

 

Jest bom svojga reklamiral.  Kardan noce stan past tud ce te ni zraven.  :smoke:

 

PS: skart roba™

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom svojga reklamiral.  Kardan noce stan past tud ce te ni zraven.  :smoke:

 

PS: skart roba™

točno to sm ti hotu povedat, najbrž je neki narobe z njim. Vpraš Snečija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se se jaz prikljucim k temi. Ne bom pisal o GSu ker starejsih nisem vozil, mi je pa res zanimiv podatek o porabi Vare 4,4L. To je tudi po mojih izkusnjah nemogoce. Pod 5,5L enostavno ne gre pa ce se ne vem kako pazis kako peljes. Mislim da bo najbolj realna poraba 6L/100km.

Popravljeno . Popravil gradbenik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se se jaz prikljucim k temi. Ne bom pisal o GSu ker starejsih nisem vozil, mi je pa res zanimiv podatek o porabi Vare 4,4L. To je tudi po mojih izkusnjah nemogoce. Pod 5,5L enostavno ne gre pa ce se ne vem kako pazis kako peljes. Mislim da bo najbolj realna poraba 6L/100km.

Predhodni lastnik mojega GS-a je imel povprecno porabo 4,7L od vsega zacetka...jaz imam nekje med 5,2 in 5,6...a je on imel zelo umirjeno voznjo, jaz sem pa z njim naredil sele 2500km tako da mogoce se ga morem se navadit...ali pa se ga nikol ne bom in bo poraba taka kot je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!