Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Če bo kdo v soboto na BMW izletu mu dam za probat MRA in boste lahk se sami prepričali če vam ustreza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa vzel in koliko $$$ ?

Pa je dejansko enaka, ker po spletu so taksne cudne slike, kjer zgleda sipa cela nekaj zaobljena, original ima pa bolj ostre linije.

Vzel sem jo v TC Motorshop, cena pa mislim da 86eur, ceneje kot če gledaš na Ebay. Sedaj pa nameravam kupit še te deflektorje od GSA pa bo zmaga. Aja pa visok sem 186 pa je velika razlika napram originalni, motor pa je let. 2008.

Popravljeno . Popravil fwcabrio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo v soboto na BMW izletu mu dam za probat MRA in boste lahk se sami prepričali če vam ustreza

če se pelješ kaj mimo Celja bi lahko videl kako zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pelješ kaj mimo Celja bi lahko videl kako zgleda...

 

 

Ni problema, sem iz Zasavja, se bova zmenla kadar hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel sem jo v TC Motorshop, cena pa mislim da 86eur, ceneje kot če gledaš na Ebay. Sedaj pa nameravam kupit še te deflektorje od GSA pa bo zmaga. Aja pa visok sem 186 pa je velika razlika napram originalni, motor pa je let. 2008.

Iscem na njihovi strani pa ne najdem, bom jutri poklical ce se imajo, imas mogoce oznako vizirja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iscem na njihovi strani pa ne najdem, bom jutri poklical ce se imajo, imas mogoce oznako vizirja?

Givi art.330DT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je lep samo jaz tega ne bi dajal gor ,ker reduciraš hlajenje oljnega hladilnika........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst iscem/pisem za zeacno hlajeni GS, novi majo bolj futuristicno oblikovane sipe

Jaz mam tole in sem zaenkrat zelo zadovoljen.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link ne deluje ravno najbolje. Javi nek error na Turatechovi strani. Vsaj meni.

Hmmm cudno...tko kot na tej fotki zgleda.

 

01-045-5350-0_2.JPG?size=prodfull

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor na sliki je kot izgleda model 05-07, kolikor se vidi po PL bi moral pasat od ADV modela za iste letnike. Na mojega Baby-ja650 je pasal od 800-tke.

Povprašaj pri najbližjem predstavništvu, ti bodo že znal povedat.

post-7865-0-94078000-1428480698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res nihče ne ve?

Poglej pri Wunderlichu,ta je največji opremljevalec BMW motociklov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rabu eno pomoc oz. nasvet/mnenje za nakup odsevnih nalepk :)...se pravi moj GS je bele barve rad bi pa dal par odsevnih nalepk gor in sicer na feltne pa na kljun. Na feltne bi dal nekaj takega kot na fotki...pa me zanima ce bi to slo na belga GS-a? Razmisljam o tocno taki barvni kombinaciji ali pa obratno napis moder in crte bele. Na kljunu pa bi dal kombinacijo crne in modre nalepke (kot na spodnji fotki)...ali naj raje dam vse v belo/crni kombinaciji...

 

 

 

 

 

$_12.JPG1200GS-beak.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo razbij monotonost belo-črne. Modra naj bo v tonih propelerja na znaku, mogoče črne nebi na kljun, rdeča kot napis?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo razbij monotonost belo-črne. Modra naj bo v tonih propelerja na znaku, mogoče črne nebi na kljun, rdeča kot napis?

Saj ravno to bi rad naredu...nebi rad, da izpade prevec pisano a modro/bela kombinacija mi je kar ok. A rdeco kot napis mislis tudi na feltnah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolesih ne vem kako bi zgledalo, ko se zadeva zavrti, katera bo prevladala.

sej to je za gledat, ko je parkiran, med vožnjo itak noben ne vidi. zgledajo pa meni lepe te nalepke za feltne, tudi za limat ne bo nekega problema in če prav vidim je vse samo izrezano iz folije (brez printanja), tako da bo tudi malo več časa zdržalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je za gledat, ko je parkiran, med vožnjo itak noben ne vidi. zgledajo pa meni lepe te nalepke za feltne, tudi za limat ne bo nekega problema in če prav vidim je vse samo izrezano iz folije (brez printanja), tako da bo tudi malo več časa zdržalo.

Barvna kombinacija me najbolj moti da ne bo prevec vse pisano izpadlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so odsevne, potem je ponoči "sila važno" kako odsevajo, ko te med vožnjo nekdo obsveti z boka :?

 

Za pozerstvo pa itak zažge novoletna jelka.... se vsak obregne in še malo potipa, če ne vidi dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!