Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Kje dobiti dele za gs 1200a???

Sem mel majhno nesrečo sedaj pa bi rad čimprej popravil, kako pridet do delov kot so (prednje vilce , feltna , križ...)???

Nekaj sem že iskal po e-bayu pa ni lih dost robe pa še ful dolgo bi rabla da pride do tukaj!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tem kar si, da iščeš, tole najbrž ni bilo glih nekaj majhnega

sicer pa, upam da si se pozanimal tudi pri BMW dilerju, kajti včasih original deli, pa magari pri uradnem zastopniku niso toliko dražji kot si marsikdo misli

tele zadeve bodo pa pravgotovo drage, kjerkoli že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kdaj ste menjali prednje zavore pri vašemu???

Sem jih menjal pri 22000 pa se mi zdi da je blo kar mal prehitro!

Na 20.000, je rekel, da bi zdržale še enih 3.000km,to pa dela ABS integral, svečke se menjajo na 40.000km. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek pozdravljen,zanima me koliko si plačal servis , kaj so ti zamenjali in ali še delajo normalno?lp

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek pozdravljen,zanima me koliko si plačal servis , kaj so ti zamenjali in ali še delajo normalno?lp

Delajo še ok. Plačal cca 250€.... Olje, filtre in omenjene ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Berem, da je r1200gs model 2008 nekaj močnejši (105KM, neka predelava/optimizacija delovanja motorja) in hkrtai preberem v neki hrvaški reviji, da ima malenkost slabše rezultate pri pospeševanju z mesta, pospeševanju v najvišji prestavi, ....

Nekako mi to ni logično razen, če so mu podaljšali prestavna razmerja.

Kdo kaj bolj pozna zadevo?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A ima kdo povezavo do kakšnih servisnih navodil za GS 1200 ???

Prijatelj sprašuje za njih, pa ne najdem ničesar :headbang:

(pa ne kak torent ki zahteva plačilo. Takega imam :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A ima kdo za prodat Advenčerjeve kufre z nosilci ??

Vzemi raje tele od SW Motech-a.

Bodo ful cenejsi, pa tudi super zgledajo.

Poklici Jan-a na 031 600 875, ti jih bo za dobro ceno zrihtu.

Prilagam ti se katalog.

trax.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20080723195141_GS002.jpg

20080723195144_GS003.jpg

Naša cela flota. Novi R1200GS od AndiGS, jaz sem prevzel R1100GS :naughty: , mali F650GS pa se prodaja (041/758-816).

Purple-ju hvala za lepe želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po 20k M.Turance namontiral Turance EXP.To je nov tip gume 90%asfalt-10 makadam.Po 3k vse najboljše o gumi

zanima me še samo obraba -poročam lp

A je ta nova EXP guma tako vzdržljiva, ali pa si ti začel delati manj km, da še vedno nobenega poročanja o vzdržljivosti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenoba me daje,guma EXP je za en k... z njimi sem naredil 12000 km nekaj tudi po ac v dvoje in izgleda slabo-kockasto po sredini.Guma predvsem zadnja mi je parkrat zdrsnila,skratka grem nazaj na MT.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo še ok. Plačal cca 250€.... Olje, filtre in omenjene ploščice.

To pa je poceni, kje servisiraš, da priporočam kolegu, da še on tja zapelje ...kolega je toliko plačal za menjavo olja in svečk... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXP po 8500km v dvoje kliče novo.

Guma vredu drži samo kilometrov pa naredi premalo. Naslednje spet navadne tourance ali pa anakee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je poceni, kje servisiraš, da priporočam kolegu, da še on tja zapelje ...kolega je toliko plačal za menjavo olja in svečk... :rolleyes:

BMW-jaše tolk obirajo na servisih da glava peče. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo še ok. Plačal cca 250€.... Olje, filtre in omenjene ploščice.

To pa je poceni, kje servisiraš, da priporočam kolegu, da še on tja zapelje ...kolega je toliko plačal za menjavo olja in svečk... :rolleyes:

Na Avtovalu 3l olja + filter + delo = 81€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20080723195141_GS002.jpg

20080723195144_GS003.jpg

Naša cela flota. Novi R1200GS od AndiGS, jaz sem prevzel R1100GS :naughty: , mali F650GS pa se prodaja (041/758-816).

Purple-ju hvala za lepe želje.

pozdravljen,

vidim da imaš zaščito motorja od hepco-becker, tako kot jaz. pa me zanima, če je tudi pi tebi zaščita nesimetrična levo - desno?. meni se zdi da je na eni strani višja kot na drugi.

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,po 32277km so mi danes v Selmarju Celje preventivno zamenjali diferencial in pregledali še nekatere dele po naročilu proizvajalca (tovarniške akcije).Mehanik za motorje mojster Simon deluje strokovno in skrbno,a o rezultatih njegovega dela vam poročam po povratku iz Livna.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,po 32277km so mi danes v Selmarju Celje preventivno zamenjali diferencial in pregledali še nekatere dele po naročilu proizvajalca (tovarniške akcije).Mehanik za motorje mojster Simon deluje strokovno in skrbno,a o rezultatih njegovega dela vam poročam po povratku iz Livna.lp

To je sicer dobro, samo ne vliva pa nekega zaupanja v naprej, v nedogled verjetno ne bodo radodarni s takimi tovarniškimi akcijami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da imaš zaščito motorja od hepco-becker, tako kot jaz. pa me zanima, če je tudi pi tebi zaščita nesimetrična levo - desno?. meni se zdi da je na eni strani višja kot na drugi.

Da ni to mogoče zato, k je en cilinder mal višje od druzga namontiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,po 32277km so mi danes v Selmarju Celje preventivno zamenjali diferencial in pregledali še nekatere dele po naročilu proizvajalca (tovarniške akcije).Mehanik za motorje mojster Simon deluje strokovno in skrbno,a o rezultatih njegovega dela vam poročam po povratku iz Livna.lp

Kaj si imel kakšne težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen,

vidim da imaš zaščito motorja od hepco-becker, tako kot jaz. pa me zanima, če je tudi pi tebi zaščita nesimetrična levo - desno?. meni se zdi da je na eni strani višja kot na drugi.

lp

5er

Imaš prav... razlog je pa ta, da sta cilindra rahlo zamaknjena glej sliko .)

r68-top.jpg

--

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav... razlog je pa ta, da sta cilindra rahlo zamaknjena glej sliko .)

r68-top.jpg

--

LP

hvala za odgovor. sem pač bolj tiste sorte biker, ki ve samo kje se makina vžge in kje ima tank.

lep dan

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si imel kakšne težave?

Pozdravljen,ker je imel težave Roman J.sem tudi sam odpeljal stroj na pregled, kjer so mi zamenjali diferencial.Svetujem ti preventivni obisk servisa.lp

p.s.Po prevoženih 1200km z novim dif.vse bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!