Skoči na vsebino

Aprilia servisi in splošno


Gori

Priporočene objave

Zanima me,kateri pooblaščeni servis za Aprilia motorje v SLO priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler sem jo še imel, sem bil zadovoljen z Vomberger v Kranju. Brat jo vozi tja, pa je tud zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na forumu sem prebral mislim, da je sneki napisal že par let nazaj pa ne najdem, da pri novem motorju nič ne vpliva na garancijo če ne voziš na pooblaščeni servis. Da mora biti samo nekdo, ki ima registrirano dejavnost za servisiranje motorjev, čeprav ne specifično prav za Aprilijo ali katero drugo znamko... Sprašujem, ker ne bi vozil k pooblaščencu, ampak človeku,ki mu zaupam, ima pa s.p. za servisiranje motorjev... A lahko kdo potrdi če je temu tako, kakšne so kaj vaše izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Hytech pravi:

Nekje na forumu sem prebral mislim, da je sneki napisal že par let nazaj pa ne najdem, da pri novem motorju nič ne vpliva na garancijo če ne voziš na pooblaščeni servis. Da mora biti samo nekdo, ki ima registrirano dejavnost za servisiranje motorjev, čeprav ne specifično prav za Aprilijo ali katero drugo znamko... Sprašujem, ker ne bi vozil k pooblaščencu, ampak človeku,ki mu zaupam, ima pa s.p. za servisiranje motorjev... A lahko kdo potrdi če je temu tako, kakšne so kaj vaše izkušnje?

realnost je mal drugačna, pa čeprav ima Sneki prav.

Mam kurčev Opel kombi...problemov 100 in en maljon. Vse skupaj je kopija, nauš verjel Masterja..ja ticga od Renoja. Kličem Reno in pravijo, ni panike (vse zrihtamo), ma vam predlagam, dejte servis in garancije urediti preko jembemtimater OPLA. Evo..to je to...ps. še vedno se jebem z debili, ki nimajo za burek, dab šraufali opla..niko nam nije dao dvigalku da dvignemo kombi.

 

Pravljice TEORETIKOV se hitro razbilinijo ob REALNIH problemih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js do zdejle nisem vedel, da pri nas obstaja pooblasceni servis za aprilio. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Gori pravi:

Zanima me,kateri pooblaščeni servis za Aprilia motorje v SLO priporočate?

Uuuu.... Stara ljubav....srečno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

Ma js do zdejle nisem vedel, da pri nas obstaja pooblasceni servis za aprilio. :lol1:

A to več ne velja, da ti mora (uradni)?  prodajalec zagotoviti tudi garancijo in servis????  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma, men prodajalec se  realnih kilometrov ni zagotovil..:lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

A to več ne velja, da ti mora (uradni)?  prodajalec zagotoviti tudi garancijo in servis????  

Res je! Iz prodajalčeve strani vse OK. Ampak mene zanimajo vaše izkušnje in zadovoljstvo na naših obstoječih servisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis je tudi pri nas na Goriškem..Hrovatin Marčelo pod Merkurjem v Novi Gorici.Baje se mož razume v šraufanje vseh Italijanskih motorjev....

Spoiler

 

Je pa pooblaščen serviser za Aprilio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, siks pravi:

Uuuu.... Stara ljubav....srečno 

Siks,res je! Stara-nova ljubav...

Sm ni moj,je od sina...?

Hvala vseeno! Bo rajtam dal za kak krog...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Dr_Jakob pravi:

Moto Mario, Velenje  tudi pooblaščen za Aprilio in ostale Piaggio pošasti, npr Guzzije itd.

Sploh nisem vedel,da še obratuje...?

Mi je servisiral RSV 1000 V2 pred 10+leti...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Eno vprašanje  - doma v garaži imam Aprilio Atlantic 500, kjer stoji že 12 let.  Mislim, da je drugače letnik 2005. Imela je 25tis kilometrov, leta 2010 pa mi jo je zalila voda, ker smo imeli poplavo. 

Ker so otroci zrasli sem spet dobil željo po vetru v laseh.  Vaše mnenje - ali se splača motor popravljati ali naj ga prodam za kose? Bi jo rad zrihtal, a ne vem, če je računica - ker ne vem, kaj je pustila voda za sabo. Enih 40 cm je bila v vodi. Hvala za mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če popravljaš sam se računica komaj izide.

Sem popravljal skuter, ki je stal devet let zunaj. Skoraj vse je bilo treba raztavit in popravit.

Npr.: nov cdi, nove gumice v bremzah, pakne, vilice so spustile, sedež je razpadel, acu, hidravlična napeljava bremz je skupaj padla, doktorska dizertacija iz uplinjača, ...

Dobra stran je da se naučiš popravljati dotični skuter in se potem voziš :)

 

Stroški: skuter 100 eur

Novi deli za skuter približno 250 eur.

! Za 400 eur že dobiš enak ispraven skuter brez vijačenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kaj je "ostalo" .

V tem času se je verjetno že posušila. Če ti je ni zalilo morje, verjetno ni neke resne škode.

Jaz bi naredil "osnovni servis" (olje, filtri) , "podmazal" cilinder in če se "obrača" ali celo vžge, bi se odločal naprej.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 11. 2022 ob 14:24, peneaprilia pravi:

Eno vprašanje  - doma v garaži imam Aprilio Atlantic 500, kjer stoji že 12 let.  Mislim, da je drugače letnik 2005. Imela je 25tis kilometrov, leta 2010 pa mi jo je zalila voda, ker smo imeli poplavo. 

Ker so otroci zrasli sem spet dobil željo po vetru v laseh.  Vaše mnenje - ali se splača motor popravljati ali naj ga prodam za kose? Bi jo rad zrihtal, a ne vem, če je računica - ker ne vem, kaj je pustila voda za sabo. Enih 40 cm je bila v vodi. Hvala za mnenje

Če pozna kdo kakega dobrega in ugodnega serviserja, ki bi mi pogledal, koliko škode je, bi bil vesel kontakta - lahko na ZS. Seveda bi diagnostiko plačal, za popravilo pa bi se odločil glede na oceno stroška. Hvala, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, peneaprilia pravi:

Če pozna kdo kakega dobrega in ugodnega serviserja, ki bi mi pogledal, koliko škode je, bi bil vesel kontakta - lahko na ZS. Seveda bi diagnostiko plačal, za popravilo pa bi se odločil glede na oceno stroška. Hvala, P

mogoče bi @Kugelschreibervedu, kdo so stručkoti za aprilia probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, peneaprilia pravi:

Če pozna kdo kakega dobrega in ugodnega serviserja, ki bi mi pogledal, koliko škode je, bi bil vesel kontakta - lahko na ZS. Seveda bi diagnostiko plačal, za popravilo pa bi se odločil glede na oceno stroška. Hvala, P

Urbančič, Tomačevo... 👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva pooblascenca v treh mescih nista nasla  prilike de bi motor sploh pogledala.  Langus in Hervatin.  En je diagnozo postavil skoz okno....za cca1500€ kosov. Tisti problem se je s casom sam razresil, s popolno odpovedjo tuljave. Tako de.... ne bi znal predlagat.  Kar je za menjat dlje od olja in zavornih oblog, gre k Marincu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Brezovici imaš Pleško cars, sam nimam nikakršnih izkušenj z njimi, je pa pooblaščenec. Včasih je bil na viču še Čepon. Tako, da se pridružujem Kugelschreiberju in priporočam Marinča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 11. 2022 ob 9:24, peneaprilia pravi:

Če pozna kdo kakega dobrega in ugodnega serviserja, ki bi mi pogledal, koliko škode je, bi bil vesel kontakta - lahko na ZS. Seveda bi diagnostiko plačal, za popravilo pa bi se odločil glede na oceno stroška. Hvala, P

Dober je. :)

https://www.motomario.si/servis/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 11. 2022 ob 0:02, bugy2004 pravi:

Urbančiča toplo NE priporočam. Olje menjati zna , za kaj več pa pozabi. 

Men je mts 1200 lepo pedenal... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, moto mario.

Mislim da bil nekoč celo pooblaščen za aprilio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!