Skoči na vsebino

Volitve 24.04.2022


Bmflar

Ali boste volili katero izmed levih ali desnih strank  

35 članov je glasovalo

  1. 1. Levo, desno ali nikamor

    • Leve
      24
    • Desne
      7
    • Ne bom šel na volitve
      4

This poll is closed to new votes


Priporočene objave

Nekaj kar sem dobil danes na mejl:

 Dr. Jože P. Damijan, 

*VSO TO BANDO JE POTREBNO RAZGNATI ZA VEČNO !*

Dr. Jože P. Damijan, ekonomist: "Na provladnih protestih Zbora za republiko je predsednik vlade Janez Janša izrekel nekaj krepkih 'bistroumnih nesmislov'. Denimo, da je največja težava Slovenije več milijardna bančna luknja, ki jo sestavlja 16 povezanih konglomeratov, večinoma v lasti članov Foruma 21. (...) Je možno, da je Janša za trenutek izgubil prištevnost? Ta bančna luknja je namreč nastala izključno v državnih bankah in nastala je izključno v času 2005-2008, ko je te državne banke nadzirala vladna koalicija pod vodstvom Janeza Janše...*

*Dejstvo tudi je,da tedanja Janševa vlada ni želela prodati deleža v NLB, s čimer je tedaj izgubila 640.- Mio. EUR, z vsemi dosedanjimi dokapitalizacijami in bodočo 2 milijardno dokapitalizacijo te iste banke, pa bo skupna izguba davkoplačevalcev znašala 3,5 milijarde EUR ! Našega, tvojega in mojega davkoplačevalskega denarja !!!*

*Leta 2005 sta Janša in SDS vlada aktivno pomagala Bavčarju in Šrotu pri prevzemu Merkatorja, pri čemer sta jima državna KAD in SOD še dala posojila za prevzem !!!*

*Kaj nam torej hoče Janša dopovedati ???????????*

*DAJMO SE VSI ZAMISLITI NAD POČETJEM TE KLIKE POKVARJENE !!! *

*NE BOMO SE JIH REŠILI NITI NA LEP NITI NA GRD NAČIN.*


*REŠIMO SE JIH LAHKO SAMO TAKO, DA JIH OD - VOLIMO !!!*

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk, napisano je resnica. Ampak, za oblikovanje javnega mnenja in prepričevanje volilcev, da bi spregledali, pa že prezapleteno. Je potrebno razmišljat, sklepat in iz tega povleči zaključke.

Veliko bolj enostavno je, da pod sliko Goloba in ene v hidžabu zapišeš, da je to zbliževanje z islamizmom. Na to osebe z IQ šolanega zlatega prinašalca " padejo" iz prve.

To, da je Pasićeva v dobrodelnosti svetlobna leta pred kaksnimi desnimi tovrstnimi organizacijami, tule nima smisla izgubljati besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

278196253_10228496215250341_7809748724811662612_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Tedybear pravi:

Frenk, napisano je resnica. Ampak, za oblikovanje javnega mnenja in prepričevanje volilcev, da bi spregledali, pa že prezapleteno. Je potrebno razmišljat, sklepat in iz tega povleči zaključke.

Veliko bolj enostavno 

To, da je Pasićeva v dobrodelnosti svetlobna leta pred kaksnimi desnimi tovrstnimi organizacijami, tule nima smisla izgubljati besed.

... ja in je treba dodati, da je po podatkih davkarije prejela v zadnjih 4 letih  njena NVO dobrih 230.000€ za svoje delovanje-vključevanje priseljencev v družbo. Tak "dobrodelnež" je lahko vsak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda je. Da ti da drzava toliko denarja, klub temu, da nosiš hidjab, jo moraš pač nekako prepričat. 

Lej, ta ženska je na Jesenicah center in motor dobrodelnosti. Je bila tudi pred prejetjem denarja. Tako kot je bil njen brat Ahmed, dokler mu ni pod...anje na nacionalni osnovi dopiz..lo do te mere, da je spokal. Doktor znanosti dela za multinacionalko v Singapurju, tisti pravi Slovenceljni, ki so ga najbolj podje..vali, pa še vedno rintajo za jurja evrov v železarni. S svojimi kolegi je  na Jesenicah prepleskal železnisko postajo, avtobusne, ograje na mostovih....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Tedybear pravi:

Frenk, napisano je resnica. Ampak, za oblikovanje javnega mnenja in prepričevanje volilcev, da bi spregledali, pa že prezapleteno. Je potrebno razmišljat, sklepat in iz tega povleči zaključke.

Veliko bolj enostavno je, da pod sliko Goloba in ene v hidžabu zapišeš, da je to zbliževanje z islamizmom. Na to osebe z IQ šolanega zlatega prinašalca " padejo" iz prve.

To, da je Pasićeva v dobrodelnosti svetlobna leta pred kaksnimi desnimi tovrstnimi organizacijami, tule nima smisla izgubljati besed.

Po drugi strani je pa v Sloveniji cca 100.000 muslimanov, kar ni zanemarljiva številka. Žal pa je za desne muslimanstvo takoj že islamizacija, terorizem,......

Samo za informacijo; veliko je črnogorskih muslimanov v Sloveniji, pa jih vidite njihove žene brez hidžaba in s pivom v roki. Pa tudi veliko Bošnjakov je takih in to upam da bo volilna baza Goloba..

In ti muslimani so zelo solidarni in pripravljeni pomagati z denarjem in dejanji. Veliko več kot smo mi, Slovenceljni glede na skupno število prebivalcev. 

Kolegi motoristi, spomnite se dni v Gusinju 😄

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kaldu pravi:

Po drugi strani je pa v Sloveniji cca 100.000 muslimanov, kar ni zanemarljiva številka. Žal pa je za desne muslimanstvo takoj že islamizacija, terorizem,......

Samo za informacijo; veliko je črnogorskih muslimanov v Sloveniji, pa jih vidite njihove žene brez hidžaba in s pivom v roki. Pa tudi veliko Bošnjakov je takih in to upam da bo volilna baza Goloba..

In ti muslimani so zelo solidarni in pripravljeni pomagati z denarjem in dejanji. Veliko več kot smo mi, Slovenceljni glede na skupno število prebivalcev. 

Kolegi motoristi, spomnite se dni v Gusinju 😄

 

Žan Mahnič se križa, če tole prebira. Velika začetnica v imenu in priimku je zaradi slovnice, ne pa ker bi si zaslužil

Pokaži izvirno sliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Žan Mahnič se križa, če tole prebira. Velika začetnica v imenu in priimku je zaradi slovnice, ne pa ker bi si zaslužil

Pokaži izvirno sliko

Kr nej se;

 

če se slučajno srečava z mlahetavčkom v gostilni, se bom potem tako zagovarjal:

Godpod sodnik, glih to je še falilo,
an se mi je pred očmi kr zoblačilo,
an je ku toča padalo po njemu.

"Gospod sodnik, če ne b' bli zraven drugi,
bi danes Ivo ležal u trugi.
So k sreči skočli vmes moji prjatli.
Sej oni ‘teli so pomagat možu,
ma sproti mu je vsak še kej naložu,
an je zgledalo, ko da bi vsi ga mlatli."
Ma pustmo stat, pustmo stat.

Po tisti barufi sm res fajn se skalmiru.
En cel mesc ku dojenčk spat sem reveru.
Ma zdej spet nervozen ratavam nu malo.
An dejte mi povedat, taku na samem,
samo tolko, da vem, če kredit nej uzamem.
Če še en bot ga, kolko bo koštalo?"

(Iztok Mlakar; Ivo Balila)

Popravljeno . Popravil Kaldu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Frenk 67 said:

Sam tle mi pa Gale deluje, kot da nima vse ovce na broju.  😳

Men' zmeri tko deluje ....:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Frenk 67 pravi:

Sam tle mi pa Gale deluje, kot da nima vse ovce na broju.  😳

men VSI tko delujejo.....:P

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, VS800 pravi:

men nuben tko ne deluje......:P

Noben ali vsi? 😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Noben ali vsi? 😳

VSI VSI zajebu sm na polni črti (tolk mi dol za politko visi, da se tut izražat za te osebke ne znam)

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jebenti, no... zakaj ne potegne en skup dobre stvari od desnih in od levih, pa bi blo vsem lepo....   

... jest bom pa odločal, katere so te dobre stvari...   :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak resno, a si sploh lahko predstavljate, da vse "štima" , da se nimaš na koga jeziti, da si pri zdravniku/zobarju takoj na vrsti, da sodišča delajo sproti, da nihče ne krade, laže, poneverja, da so ljudje pravično plačani, denar (naš) se porablja za tisto kar je namenjen...

Pa saj bi bilo za znoret.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to me spominja na to, ko mi žena nič ne ugovarja.... en dan... dva dni....itd...

....in pol bo slej ko prej počilo... :lol1:

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Zivnorc said:

... to me spominja na to, ko mi žena nič ne ugovarja.... en dan... dva dni....itd...

....in pol bo slej ko prej počilo... :lol1:

K je dec tiho je mislec....

K je žena tih... mislec najebe :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem predvolilna kampanija je v polnem teku.

SDS na velko gradi, kako gre slogan: Gradimo Slovenijo....ni kaj, to jim mormo priznat :P

 

 

 

278053234_701233657733444_2731176101010821674_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/13/2022 at 11:09 AM, Kaldu said:

Kr nej se;

 

če se slučajno srečava z mlahetavčkom v gostilni, se bom potem tako zagovarjal:

Godpod sodnik, glih to je še falilo,
an se mi je pred očmi kr zoblačilo,
an je ku toča padalo po njemu.

"Gospod sodnik, če ne b' bli zraven drugi,
bi danes Ivo ležal u trugi.
So k sreči skočli vmes moji prjatli.
Sej oni ‘teli so pomagat možu,
ma sproti mu je vsak še kej naložu,
an je zgledalo, ko da bi vsi ga mlatli."
Ma pustmo stat, pustmo stat.

Po tisti barufi sm res fajn se skalmiru.
En cel mesc ku dojenčk spat sem reveru.
Ma zdej spet nervozen ratavam nu malo.
An dejte mi povedat, taku na samem,
samo tolko, da vem, če kredit nej uzamem.
Če še en bot ga, kolko bo koštalo?"

(Iztok Mlakar; Ivo Balila)

Ni vreden, plačaš kot bi namikastil dobrega človeka. Ni vreden. 
 

včeraj, prvi dan predčasnih volitev. Na volišču okrog 15:00. Pred vrati vrsta cca 10 ljudi. Gajbica pa že nabita, da je bilo glasovnico težko sklačit skoz režo. Deložacija je v teku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj na gospodarcu skoraj prazn .... jaz sem šel, obkrožu številkico in odskakljal dalje v službico :jezik: 

p.s.

lih mim grem, včeraj je bila gužva

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasci mi še niso poslali glasovnice po posti, tole bodo očitno prve državnozborske volitve na katerih ne bom volil. Spremljam na Fb-ju, eni so jih dobili v Švico ze v soboto. Očitno so hijene zasedle Pošto Slovenije.

The First Taste of Revolution is the Sweetest: Joseph Hudson

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, nejc74 pravi:

 

The First Taste of Revolution is the Sweetest: Joseph Hudson

a za ARDEČE si? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, nejc74 pravi:

Prasci mi še niso poslali glasovnice po posti, tole bodo očitno prve državnozborske volitve na katerih ne bom volil. Spremljam na Fb-ju, eni so jih dobili v Švico ze v soboto. Očitno so hijene zasedle Pošto Slovenije.

The First Taste of Revolution is the Sweetest: Joseph Hudson

Pokliči Veleposlaništvo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!