Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 7 urami, skalar36 pravi:

Pomoje se strinjamo da svet vodijo psihopati.  Da ce bi polovico denarja,  ki ga namenijo za orozje,  namenili za izobrazbo in napredek druzbe, ne bi bilo lakote in revščine nikjer na svetu. Če so se lahko na Antarktiki zmenili,  da ne bo vojskovanj in izkoriščanja naravnih surovin,  bi se lahko tudi po celem svetu. 

Tule se kar v dobršnem delu tvojega komentarja strinjam s tabo. Vendar je žal tako razmišljanje dandanes utopično. Zakaj? Zato, ker stopnja zavesti zemeljske populacije še zdaleč ne dosega nivoja, ki bi omogočal realizacijo tega kar si napisal. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 3. 2022 ob 8:55, maus pravi:

Grozna vojna.. pa ne samo ta.. vse vojne so grozne :dry: 

 

pred 18 minutami, bladerunner pravi:

Poizkusi vsaj enkrat samkrat obsoditi rusko agresijo na Ukrajino, brez da vmes vpletaš USA. Si sposoben kaj takega napisat? Saj je tema pod katero komentiramo vojna v Ukrajini in ne napadi USA na druge države. Štekaš?

Lažnjivec si ... 

Dokazano... nekaj trdiš, pa ne preveriš ...  poglej dne 9.3.2022 ob 8:55, kjer sem napisal, da je ta vojna grozna in nisem omenil Amerike.

Štekaš lažnjivec ? 

Opraviči se za laž ... a si sposoben ? 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

 

Lažnjivec si ... 

Dokazano... nekaj trdiš, pa ne preveriš ...  poglej dne 9.3.2022 ob 8:55, kjer sem napisal, da je ta vojna grozna in nisem omenil Amerike.

Štekaš lažnjivec ? 

Opraviči se za laž ... a si sposoben ? 

V večini svojih postov vedno opravičuješ rusko agresijo na Ukrajino z vpletanjem USA v tuje države. Kdor zna brat poste med vrsticami mu je kaj hitro jasno, da gre pri tebi za extremnega rusofila. Jasno, tvoja leta dokazujejo, da si velik del svojega življenja preživel v totalitarni yugi z enopartijskim režimom, ki je močno koketiral z ruskim komunizmom. Po domače povedano si fasal tako močno indoktrinacijo s strani partijskih lažnivcev, da je le ta pustila močne posledice na mentalnem delu tvoje osebnosti. Tako pač je, pa ni moj namen, da te tukaj žalim. Iskreno povedano, se mi taki ljudje, ki jih je na tem prostoru še ogromno, milo rečeno smilijo s tabo vred.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

V večini svojih postov vedno opravičuješ rusko agresijo na Ukrajino z vpletanjem USA v tuje države. Kdor zna brat poste med vrsticami mu je kaj hitro jasno, da gre pri tebi za extremnega rusofila. Jasno, tvoja leta dokazujejo, da si velik del svojega življenja preživel v totalitarni yugi z enopartijskim režimom, ki je močno koketiral z ruskim komunizmom. Po domače povedano si fasal tako močno indoktrinacijo s strani partijskih lažnivcev, da je le ta pustila močne posledice na mentalnem delu tvoje osebnosti. Tako pač je, pa ni moj namen, da te tukaj žalim. Iskreno povedano, se mi taki ljudje, ki jih je na tem prostoru še ogromno, milo rečeno smilijo s tabo vred.  

A zdaj pa že v večini postov .. pol niso vsi, ko si napisal vsaj enkrat  ... spet se izmotavaš ... lažnjivec .... smiliš se mi lažnjivec 

nisi se sposoben opravičiti za laž. ki si jo napisal in potem je vse drugo krivo ne pa tisto, kar si trdil in se lagal in sem ti dokazal, da lažeš, pa kr nekaj trobiš o komunizmu in moji preteklosti, ki jo niti ne poznaš .... res se mi smiliš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

Grozna vojna.. pa ne samo ta.. vse vojne so grozne :dry: 

Lažeš ti, lažnivec! Napisal si grozna vojna, vendar nisi zmogel brez tistih besed, pa ne samo ta in zopet poskušal omiliti početje ruskih zločincev in morilcev nedolžnega ukrajinskega naroda. Preprosto nisi sposoben odločno obsoditi rusko agresijo na Ukrajino, brez da bi zraven vpletal še druge vojne in s tem poskušal omiliti ruski vdor v Ukrajino in njihov masaker nad nedolžnimi civilisti. Do sedaj še nisem zasledil nobenega tvojega posta, kjer bi odločno in nedvoumno obsodil rusko agresijo na Ukrajino, brez da bi to poskušal minimizirati z drugimi vojnami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, bladerunner pravi:

Lažeš ti, lažnivec! Napisal si grozna vojna, vendar nisi zmogel brez tistih besed, pa ne samo ta in zopet poskušal omiliti početje ruskih zločincev in morilcev nedolžnega ukrajinskega naroda. Preprosto nisi sposoben odločno obsoditi rusko agresijo na Ukrajino, brez da bi zraven vpletal še druge vojne in s tem poskušal omiliti ruski vdor v Ukrajino in njihov masaker nad nedolžnimi civilisti. Do sedaj še nisem zasledil nobenega tvojega posta, kjer bi odločno in nedvoumno obsodil rusko agresijo na Ukrajino, brez da bi to poskušal minimizirati z drugimi vojnami. 

Dj se ne izmotavi zdaj ...ti si me citiral in napisal laž ... preprosto nisi sposoben se opravičiti, ker lažeš ... 

V tej temi sem napisal, da je vojna grozna in ne samo ta... vse vojne so grozne .... 

Ti hočeš vsem vsiliti svoje mnenje ... sj si hujši kot Severnokorejski voditelj :? 

Lažnivec

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

V večini svojih postov vedno opravičuješ rusko agresijo na Ukrajino z vpletanjem USA v tuje države. Kdor zna brat poste med vrsticami mu je kaj hitro jasno, da gre pri tebi za extremnega rusofila. Jasno, tvoja leta dokazujejo, da si velik del svojega življenja preživel v totalitarni yugi z enopartijskim režimom, ki je močno koketiral z ruskim komunizmom. Po domače povedano si fasal tako močno indoktrinacijo s strani partijskih lažnivcev, da je le ta pustila močne posledice na mentalnem delu tvoje osebnosti. Tako pač je, pa ni moj namen, da te tukaj žalim. Iskreno povedano, se mi taki ljudje, ki jih je na tem prostoru še ogromno, milo rečeno smilijo s tabo vred.  

Ne vem sicer, koliko si star in koliko zgodovine poznaš, vendar je Jugoslavija koketirala z ruskim režimom le do leta 1948, ko je informbiro obsodil komunistično partijo Jugoslavije. Kasneje so vsi rusofili dobili brezplačne počitnice v bližini Rajske plaže na Rabu.

In velika večina uporabnikov Motosveta je rojena po letu 1948, oz. so vsaj začeli z motorizmom po tem letu.

Ampak vzorec tvojih objav je dokaj prepoznaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Lažeš ti, lažnivec! Napisal si grozna vojna, vendar nisi zmogel brez tistih besed, pa ne samo ta in zopet poskušal omiliti početje ruskih zločincev in morilcev nedolžnega ukrajinskega naroda. Preprosto nisi sposoben odločno obsoditi rusko agresijo na Ukrajino, brez da bi zraven vpletal še druge vojne in s tem poskušal omiliti ruski vdor v Ukrajino in njihov masaker nad nedolžnimi civilisti. Do sedaj še nisem zasledil nobenega tvojega posta, kjer bi odločno in nedvoumno obsodil rusko agresijo na Ukrajino, brez da bi to poskušal minimizirati z drugimi vojnami. 

Evo do trenutka, ko si začel napadat in sofisticirano žalit @maussem te spoštoval. 

Zakaj sem ti že v zs povedal, ko sva diskutirala. 

Celo pritoževal sem se nad moderatorjem, ker te je sankcioniral ker si začel replicirati na njihovem nivoju, saj so te žalili prvi, ti si samo vrnil... 

Pa sem požrl, ko si me sofisticirano žalil v tvojem citiranju mene. 

Prenehaj limati etikete ljudem, kot prvo. 

Kot drugo te bom spoštoval, kot velja tudi za vse drugo šele, ko me boš žalil na štiri oči in ne tako podlo preko interneta. 

Tako si samo dokazal, da imajo prav glede tebe. 

Tudi levičarji tukaj so me etikirali kot desničarja, pa mene po domače boli qrac za ideologije tako leve kot desne. 

Oboji imajo tiste kapljice v morju, ki so ok za ljudi oz.  delavce. 

Ampak samo kapljice, ki pa jih opranoglavci leve in desne opcije rušijo enim drugim ko nastopiji v vladi oz.  koaliciji. 

In dokler se bomo ločevali na desne, leve, bele, rdeče ne bo za navadne nepriviligirane ljudi nič drugače. 

Žalostno pa je ravno to da te delitve podpirajo tebi podobni ljudje. 

Fer bi bilo, da ne bi bil noben medij cenzuriran ali favoriziran, pa naj se ljudje sami odločijo kaj je resnica. 

Tako pa če vidim da se prikazuje samo ena stran kot packi, vem da smrdi, druga pa sploh nima možnosti to demantirat... 

Smrdi in pika. 

Lep dan ti želim čoperist😇

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je @bosa tvoj cimer @bladerunner?

Sprašujem za prjatla, ker je opazil, da ta tvoj pobratim ne objavlja nič drugega kot všečke tvojim pisnim blodnjam o krivičnem slovenskem življu, prežetem z jugonostalgijo in komijevskimi nazori😂.

Slepo sledi praviš😁... O ti mucek lažnjivi😁.

Se pa samo pogovarjam, ker se še vedno bojim kot hudič križa, da te ne bi z besedami stisnil v kot, ker takrat bi mi bil menda pripravljen hudo silo storiti😂😂😂.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je namenjena Vojni v Ukrajini in ne Obsodimo vojno v Ukrajini, kot jo nekateri hočejo prikazati. Če ne misliš kot ti nekdo vsiljuje svoje mnenje ni nič boljši kot najhujši komunist, fašist, nacist ter ti lepi etikete, te hoče diskreditirati ter kasneje celo likvidirati, če ne misliš kot on.

Smrad prileze vsake tok časa iz luknje, natrosi laži in zopet ponikne v smrdljivo luknjo. Taki vidijo črno piko, ne vidijo da je ta črna pika del nekega besedila, del nekega lista, del neke knjige, ki je v knjigarni, ki se nahaja v nekem mestu na nekem kontinentu.. Vidi črno piko in se čudi črni piki.

Ne morejo razumeti, da je vedno en vzrok za posledico... ne ... vidijo črno piko ... 

S @Kmet2 (čeprav nimava istih stališč v vseh pogledih) lahko v teli temi 100000 napiševa, da obsojava vojno agresijo na Ukrajino.... ne pomaga ... vidijo črno piko

Zakaj ne sprejmejo Ukrajino v NATO in jim raje pomagajo z orožjem ? 

 

p.s.

@Kmet2 ... včeraj sem preklel Elektro Ljubljana zraven pa še tebe, ker so od 23 do 2 imeli redni remont ... in izklopili elektriko... k v komunističnih časih ... zihr sm zgubu kar nekaj kriptic ... majku jim ... in taki se pol jezijo na zapore na avtocesti :P 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Ta tema je namenjena Vojni v Ukrajini in ne Obsodimo vojno v Ukrajini, kot jo nekateri hočejo prikazati. Če ne misliš kot ti nekdo vsiljuje svoje mnenje ni nič boljši kot najhujši komunist, fašist, nacist ter ti lepi etikete, te hoče diskreditirati ter kasneje celo likvidirati, če ne misliš kot on.

Smrad prileze vsake tok časa iz luknje, natrosi laži in zopet ponikne v smrdljivo luknjo. Taki vidijo črno piko, ne vidijo da je ta črna pika del nekega besedila, del nekega lista, del neke knjige, ki je v knjigarni, ki se nahaja v nekem mestu na nekem kontinentu.. Vidi črno piko in se čudi črni piki.

Ne morejo razumeti, da je vedno en vzrok za posledico... ne ... vidijo črno piko ... 

S @Kmet2 (čeprav nimava istih stališč v vseh pogledih) lahko v teli temi 100000 napiševa, da obsojava vojno agresijo na Ukrajino.... ne pomaga ... vidijo črno piko

Zakaj ne sprejmejo Ukrajino v NATO in jim raje pomagajo z orožjem ? 

 

p.s.

@Kmet2 ... včeraj sem preklel Elektro Ljubljana zraven pa še tebe, ker so od 23 do 2 imeli redni remont ... in izklopili elektriko... k v komunističnih časih ... zihr sm zgubu kar nekaj kriptic ... majku jim ... in taki se pol jezijo na zapore na avtocesti :P 

Tud jaz te imam rad. 😘

Redne remonte se mora izvajat, če želiš imeti redno dobavo elektrike, da tehnika špila😏

Vse pravne osebe so fizično obveščene, ostali(raja😁) pa preko radia😇

Vrjetno imajo v UA isto🤪

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

Tud jaz te imam rad. 😘

Redne remonte se mora izvajat, če želiš imeti redno dobavo elektrike, da tehnika špila😏

Vse pravne osebe so fizično obveščene, ostali(raja😁) pa preko radia😇

Vrjetno imajo v UA isto🤪

Pa saj so zapore na avtocestah tudi najavljene vsaj 14 dni prej, pa se vsi pizdijo. Če se ne obnavlja pač propade...

Verjetno tudi v UA med vojno obnavljajo ceste :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Ne vem sicer, koliko si star in koliko zgodovine poznaš, vendar je Jugoslavija koketirala z ruskim režimom le do leta 1948, ko je informbiro obsodil komunistično partijo Jugoslavije. Kasneje so vsi rusofili dobili brezplačne počitnice v bližini Rajske plaže na Rabu.

In velika večina uporabnikov Motosveta je rojena po letu 1948, oz. so vsaj začeli z motorizmom po tem letu.

Ampak vzorec tvojih objav je dokaj prepoznaven.

Začeli smo res po letu 41, ampak v šoli smo dobro poslušali in si marsikaj zapomnili.

1. Dejstvo je, da se je samo rajnka juga oz recimo Tito imela jajca odcepit in odklopit od obeh nevarnih akterjev (USA in CCCP) po drugi svetovni vojni, ko sta delila plen. To je dejstvo. K sreči in še vedno smatram, da so bili neuvrščeni (čeprav sami sebi namen) dobra poteza. Žal nekaj podobnega kot EU sedaj, veliko govora pa nobene ognjene moči :D

2. Dejstvo, ki sem ga že nekajkrat omenil in to je direktno vezano z vojno v Ukrajini, moralo Ruske vojske je, da je doktrina delovanja zelo podobna doktrini delovanja v JNA.  Malo plačanih (pa še pri teh se igra na karto domolubja) in veliko prisiljenih v vojno (naborniška vojska).

Tudi JLA je gladko lagala in zavajala srednje in nižje oficirje, ter redno vojsko z informacijami, kako nas napadajo iz Italije itd..podobno je zavajal in zavaja Putana iz Kremlja.

3. Uspehi redne Ruske vojske, so podobni uspehom redne Jugo vojske...bolj tko tko in morala bolj tko tko. Potem pa vmes padejo nacionalisti, revanšisti, plačanci, oportunisti itd...in potem imaš Srebrenico...ter podobna klanja ter etnično čiščenje, ki se dogajajo tudi v Ukrajini. 

Če se vrneva na Goli otok, tja niso šli samo rusofili..ampak vsak, "ki mi ni ustrezal" ali pa tak k je mel dobro bejbo za ženo in so se ga hotel znebiti. Tule igra politična hierarhija mnogo. Se grem stavit da Rusija doktrine izsiljevanj, obsodb, političnega ali vojaškega delovanja ni menjala od hladne vojne dalje.

In da bom pošten...ker morajo biti enaki vatli...Tudi Amerika ni menjala načina delovanja tajnih služb, rušenja eksotičnih držav, medijske vojne itd...

 

pred 5 urami, maus pravi:

Pa saj so zapore na avtocestah tudi najavljene vsaj 14 dni prej, pa se vsi pizdijo. Če se ne obnavlja pač propade...

Verjetno tudi v UA med vojno obnavljajo ceste :? 

jebeš zapore...sej vsak dan stojim na AC med lj in vrhniko...fantomsko zaviranje se začne okrog 9.00 od Brezovice dalje :D

ps. med nama, v Ukrajini obnavljajo rusi AC...z granatami :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

 

ps. med nama, v Ukrajini obnavljajo rusi AC...z granatami :P

p.s. Pri nas pa Turki na Karavankah z dinamitom, pa tudi pri luknjanju drugega tira ... skratka ... turki pri nas gradijo z dinamitom, pa jih noben še ne obsoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

p.s. Pri nas pa Turki na Karavankah z dinamitom, pa tudi pri luknjanju drugega tira ... 

... se mi je kr zdel...   da bomo imeli naluknjan tudi drugi tir... ne samo ceste....:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

p.s. Pri nas pa Turki na Karavankah z dinamitom, pa tudi pri luknjanju drugega tira ... skratka ... turki pri nas gradijo z dinamitom, pa jih noben še ne obsoja

itak ga vedno spušijo na razpisih :P mal usmiljenja si pa zaslužijo. Vsaj dokler odpravljamo SCTjeve napake.

O kolonah pa nebi..so župani baje krivi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

Pa saj so zapore na avtocestah tudi najavljene vsaj 14 dni prej, pa se vsi pizdijo. Če se ne obnavlja pač propade...

Verjetno tudi v UA med vojno obnavljajo ceste :? 

Če bi mi za en trafo porabili, kot vi za en meter ceste, bi bil do novega leta brez elektrike😂

Tak je zdej v UA k so izklopili Zaporožje😁

Ampak so hitrejši, baje so že priklopili😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Ta tema je namenjena Vojni v Ukrajini in ne Obsodimo vojno v Ukrajini, kot jo nekateri hočejo prikazati. Če ne misliš kot ti nekdo vsiljuje svoje mnenje ni nič boljši kot najhujši komunist, fašist, nacist ter ti lepi etikete, te hoče diskreditirati ter kasneje celo likvidirati, če ne misliš kot on.

Evo, pa si si sam snel masko, pod katero podlo podpiraš rusko agresijo na Ukrajino. Nihče si ne želi likvidirati ostarelega sivega možiclja, še najmanj pa jaz.  

 

pred 10 urami, maus pravi:

Smrad prileze vsake tok časa iz luknje, natrosi laži in zopet ponikne v smrdljivo luknjo. Taki vidijo črno piko, ne vidijo da je ta črna pika del nekega besedila, del nekega lista, del neke knjige, ki je v knjigarni, ki se nahaja v nekem mestu na nekem kontinentu.. Vidi črno piko in se čudi črni piki.

S tem stavkom pa še bolj izkazuješ svojo podganjo podlost in seveda svojo "kulturo" izražanja. Za ostarelega sivega možiclja bi pa že bil čas, da odraste in se začne vesti letom primerno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Evo do trenutka, ko si začel napadat in sofisticirano žalit @maussem te spoštoval. 

Zame je maus enak vsem ostalim komentatorjem. Čeprav ga nekateri kujete v višave, pa sploh ne vem s čim bi si lahko to zaslužil. 

 

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Kot drugo te bom spoštoval, kot velja tudi za vse drugo šele, ko me boš žalil na štiri oči in ne tako podlo preko interneta. 

Torej na nek način napeljuješ na fizično konfrontacijo z mano? Glej @Kmet2, te spoštujem kot komentatorja in menim, da si v real life dober človek. Včasih je pa vredno dobro razmisliti, koga izzivaš, da se slučajno ne opečeš. Nikoli ne veš, kdo sedi na drugi strani tipkovnice. Pa mi ni niti v najmanjšem interesu s katerimkoli članom tega foruma meriti fizične moči in spretnosti.

Lep dan želim tudi jaz tebi!

pred 11 urami, GoBobi pravi:

Se pa samo pogovarjam, ker se še vedno bojim kot hudič križa, da te ne bi z besedami stisnil v kot, ker takrat bi mi bil menda pripravljen hudo silo storiti

Ti imaš pri meni privilegij, ker voziš enak motor kot jaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Darko3g pravi:

Ne vem sicer, koliko si star in koliko zgodovine poznaš, vendar je Jugoslavija koketirala z ruskim režimom le do leta 1948

Yugo komunisti so vse do razpada yuge močno koketirali z ruskim režimom. Njihovi ideološki potomci pa to počno še danes. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Evo, pa si si sam snel masko, pod katero podlo podpiraš rusko agresijo na Ukrajino. Nihče si ne želi likvidirati ostarelega sivega možiclja, še najmanj pa jaz.  

S tem stavkom pa še bolj izkazuješ svojo podganjo podlost in seveda svojo "kulturo" izražanja. Za ostarelega sivega možiclja bi pa že bil čas, da odraste in se začne vesti letom primerno. 

Ne moreš nehati podtikati in mi pripisovati podpiranje podla agresijo na Ukrajino ... res vidiš bele miši ... najdi mi stavek, kjer podpiram agresijo na Ukrajino .. spet se neki izmišljuješ ... itak sem že ugotovil in še nekateri, da si lažnivec ..dobronamerno ti priporočam, da se greš zdravit.

A si se najdu v smradu in celo spoznal ? čeprav te nisem omenjal ? ... pa ne ti meni o kulturi .... preberi kaj pišeš in kako se obnašaš

Pojdi nazaj v smrdljivo luknjo in čakaj, da ti bodo dali nova navodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Yugo komunisti so vse do razpada yuge močno koketirali z ruskim režimom. Njihovi ideološki potomci pa to počno še danes. 

JJ in še nekateri vidni člani SDS :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Ne moreš nehati podtikati in mi pripisovati podpiranje podla agresijo na Ukrajino ... res vidiš bele miši ... najdi mi stavek, kjer podpiram agresijo na Ukrajino .. spet se neki izmišljuješ ... itak sem že ugotovil in še nekateri, da si lažnivec ..dobronamerno ti priporočam, da se greš zdravit.

A si se najdu v smradu in celo spoznal ? čeprav te nisem omenjal ? ... pa ne ti meni o kulturi .... preberi kaj pišeš in kako se obnašaš

Pojdi nazaj v smrdljivo luknjo in čakaj, da ti bodo dali nova navodila.

Nič ne podtikam, pišem le dejstva. Enostavno nisi sposoben odločno in nedvoumno obsoditi rusko agresijo na Ukrajino.

Pravkar, maus pravi:

JJ in še nekateri vidni člani SDS :? 

JJ nikoli ni simpatiziral Rusijo. Če bi bil JJ in SDS komunistična stranka, bi ti bil v prvi vrsti, ki bi klečeplazil za njimi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, bladerunner pravi:

Zame je maus enak vsem ostalim komentatorjem. Čeprav ga nekateri kujete v višave, pa sploh ne vem s čim bi si lahko to zaslužil. 

Kdo me kuje :? ... eni pač znajo kulturno komunicirat, kar tebi ni ne v teli temi ne v nekaterih političnih... vse drugače misleče žališ kar je značilno za komunistično fašistično naci  ideologijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Nič ne podtikam, pišem le dejstva. Enostavno nisi sposoben odločno in nedvoumno obsoditi rusko agresijo na Ukrajino.

JJ nikoli ni simpatiziral Rusijo. Če bi bil JJ in SDS komunistična stranka, bi ti bil v prvi vrsti, ki bi klečeplazil za njimi. 

Sem jo obsodil malo poišči... napadel si me, ker zmeraj zraven tudi Ameriko vmešavam ... z enim postom sem ti dokazal, da nimaš prav in da lažeš

JJ ti je to osebno povedal, kajne .. niti takrat, ko je bil z njim na Bledu in se objemal ????

Če bi ti JJ ukazal bi takoj nosil petokrako ti ... jaz pač ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!