Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 5 minutami, maus pravi:

Kdo me kuje :? ... eni pač znajo kulturno komunicirat, kar tebi ni ne v teli temi ne v nekaterih političnih... vse drugače misleče žališ kar je značilno za komunistično fašistično naci  ideologijo

Eni znajo ja, vendar ti nisi med njimi. Žalit ste začeli najprej vi mene, ker sem eden redkih na tem forumu, ki razmišlja drugače od ostalih. Posledično sem se samo prilagodil na vaš nivo. 

pred 5 minutami, maus pravi:

Če bi ti JJ ukazal bi takoj nosil petokrako ti ... jaz pač ne

Iskreno povedano, JJ zame ne predstavlja nič drugega, kot trenutno najmanjše zlo na naši politični sceni.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Eni znajo ja, vendar ti nisi med njimi. Žalit ste začeli najprej vi mene, ker sem eden redkih na tem forumu, ki razmišlja drugače od ostalih. Posledično sem se samo prilagodil na vaš nivo. 

Iskreno povedano, JJ zame ne predstavlja nič drugega, kot trenutno najmanjše zlo na naši politični sceni.  

Najbolj me skrbi, ker ti to resno misliš, kar si napisal ... resno mislim, da pojdi na pogovor, ker mislim, da je to že manjša duševna motnja 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2022 ob 12:34, maus pravi:

atentati Ukrajincev in napadi na Rusijo in ruske civiliste se pa smatra za upravičen povračilni ukrep ... ;) 

Še eden izmed tvojih podlih komentarjev, iz katerih se da jasno zaznati tvoje rusofilstvo. Po tvoje Rusi lahko v Ukrajini morijo kolikor jih je volja, Ukrajinci pa se nebi smeli niti braniti ,kaj šele pospraviti kakega Rusa. 

pred 3 minutami, maus pravi:

Najbolj me skrbi, ker ti to resno misliš, kar si napisal ... resno mislim, da pojdi na pogovor, ker mislim, da je to že manjša duševna motnja 

Poglej se raje sam v ogledalo. Prepričan sem, da te bo minilo nakladanje na tem forumu, ko boš videl kreaturo v njem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Še eden izmed tvojih podlih komentarjev, iz katerih se da jasno zaznati tvoje rusofilstvo. Po tvoje Rusi lahko v Ukrajini morijo kolikor jih je volja, Ukrajinci pa se nebi smeli niti braniti ,kaj šele pospraviti kakega Rusa. 

Poglej se raje sam v ogledalo. Prepričan sem, da te bo minilo nakladanje na tem forumu, ko boš videl kreaturo v njem. 

Ob 23. 8. 2022 ob 12:34, maus pravi:

s plašnicami na očeh je pogled omejen in fokusiran... ne matraj se .. nima smisla ...

treba je odprt drugo temo o Siriji, Iraku, Iranu, Afganistanu, Palestini itd itd .... jaz se ne trudim več....

Agresija Rusije na Ukrajino je neprimerna in jo ostro zavračam .... atentati Ukrajincev in napadi na Rusijo in ruske civiliste se pa smatra za upravičen povračilni ukrep ... ;) 

Napad teroristov na ameriška dvojčka je tudi povračilni ukrep za napade na njihova ozemlja na drugi strani sveta... ne ni upravičeno ;) 

manipulant in vzeto iz konteksta ... res si kreten  ... 

zmeraj znova dokazuješ, da si lažnjivec 

skrivaš se za nekimi hudimi avatarji ... bednik ... jaz se sebe ne sramujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

manipulant in vzeto iz konteksta ... res si kreten  ... 

zmeraj znova dokazuješ, da si lažnjivec 

skrivaš se za nekimi hudimi avatarji ... bednik ... jaz se sebe ne sramujem

Wow, bom raje odnehal, drugače se ti bo čisto odpulilo. Nebi rad videl, da koga šlagira zaradi mene.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Wow, bom raje odnehal, drugače se ti bo čisto odpulilo. Nebi rad videl, da koga šlagira zaradi mene.

Če ne bi bil toliko žaljiv in če ne bi bil lažnivec, bi bilo še mogoče zanimivo s tabo izmenjevat mnenja ... tko si pa obupal ... na svidenje ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

res si kreten  ... 

 

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

da si lažnjivec 

 

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

bednik

Tole je pa po tvoje višek kulturnega izražanja? Kot sem že napisal, dedek, pometi najprej pred svojim pragom, imaš kar veliko dela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Tole je pa po tvoje višek kulturnega izražanja? Kot sem že napisal, dedek, pometi najprej pred svojim pragom, imaš kar veliko dela. 

Ampak, jaz sem pisal resnico ti si pa lagal 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Ampak, jaz sem pisal resnico ti si pa lagal 

To si samo ti tako predstavljaš. Dejstva pa govorijo drugače. Drugače pa ti uporabljaš veliko bolj žaljivo retoriko od mene. Tudi to je dejstvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

To si samo ti tako predstavljaš. Dejstva pa govorijo drugače. Drugače pa ti uporabljaš veliko bolj žaljivo retoriko od mene. Tudi to je dejstvo. 

res me skrbi, ker to resno misliš ... več kot pol foruma si označil za komije, in ne vem še kaj  ... res potrebuješ pogovor pri psihiatru .. to ti dobronamerno svetujem 

sicer pa je tema o Vojni v Ukrajini, kjer se je NATO usrau, ker ne upa sprejeti prošnje Ukrajine za članstvo ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a bomo morali spremeniti naslov tteme iz Vojna v Ukrajini v Vojna na forumu? 😉

Raje se držimo teme brez žaljenja na osebnem nivoju.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

res me skrbi, ker to resno misliš ... več kot pol foruma si označil za komije, in ne vem še kaj  ... res potrebuješ pogovor pri psihiatru .. to ti dobronamerno svetujem 

sicer pa je tema o Vojni v Ukrajini, kjer se je NATO usrau, ker ne upa sprejeti prošnje Ukrajine za članstvo ... 

Nikogar direktno nisem označil za komija. Dejstvo pa je, da se je pol foruma prepoznalo za komije v mojih postih. NATO se ni nič usral. NATO ravna zelo modro v brutalni agresiji Rusije nad Ukrajino. Kajti NATO zelo dobro ve, da bi bila direktna konfrontacija med NATO in Rusijo poguba za cel svet. 

Če pa bi prišlo do direktne konfrontacije med NATO in Rusijo in bi se uporabljalo samo konvencionalno orožje, pa vedi, da bi NATO tako nasekal ruske raztrgance, da jim nikoli več nebi prišlo na misel stopiti na tla neke druge države brez izrecnega povabila le te.  

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Nikogar direktno nisem označil za komija. Dejstvo pa je, da se je pol foruma prepoznalo za komije v mojih postih. NATO se ni nič usral. NATO ravna zelo modro v brutalni agresiji Rusije nad Ukrajino. Kajti NATO zelo dobro ve, da bi bila direktna konfrontacija med NATO in Rusijo poguba za cel svet. 

Ob 25. 8. 2022 ob 20:48, bladerunner pravi:

V večini svojih postov vedno opravičuješ rusko agresijo na Ukrajino z vpletanjem USA v tuje države. Kdor zna brat poste med vrsticami mu je kaj hitro jasno, da gre pri tebi za extremnega rusofila. Jasno, tvoja leta dokazujejo, da si velik del svojega življenja preživel v totalitarni yugi z enopartijskim režimom, ki je močno koketiral z ruskim komunizmom. Po domače povedano si fasal tako močno indoktrinacijo s strani partijskih lažnivcev, da je le ta pustila močne posledice na mentalnem delu tvoje osebnosti. Tako pač je, pa ni moj namen, da te tukaj žalim. Iskreno povedano, se mi taki ljudje, ki jih je na tem prostoru še ogromno, milo rečeno smilijo s tabo vred.  

a bejž no bejž .. z vsakim postom se bolj lažeš ... ne da se mi iskat tvojih nebuloz in žaljenja ... pojdi na partijski sestanek po nova navodila 

Na kratko povedano .. NATO se je usral ...  

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

To samo ti misliš, ker ne poznaš strategije NATO na daljši rok. 

Ti jo poznaš ... :lol1: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Ti jo poznaš ... :lol1: 

Ljuba duša🤨 .....fajtaš se z debilom. Tu ne moreš zmagati, edino, če se spustiš na njegov nivo.

Ignore.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Tedybear pravi:

Ljuba duša🤨 .....fajtaš se z debilom. Tu ne moreš zmagati, edino, če se spustiš na njegov nivo.

Ignore.

No, ti si se s tem stavkom spustil izpod nivoja. Samo se očitno tega niti ne zavedaš, ker si preneumen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/23/2022 at 3:50 PM, Alla said:

Zavajaš.....ne Maus ne kmet nista rekla, da so Rusi OK in nedolžne ovčice....niti ne pravita, da samo zahod laže.

 

Tole dostkat opazim pri ljubiteljih lika in dela janesa janšeta. Zadnjič mi je en razložu, de on res ne mara Hojsa, delč od tega, ampak je fejst dec pa strokovnjak. Morda je celo tako neumen, da je to v njegovem svetu res. Morda se celo ne zaveda. Takisto je z iskalci “vzrokov” in opravičil Putinovga upada na suvereno državo. kakršna koli ta država že je….

Putko si misli da je v srednjem veku. Vkopan pred obzidjem, strada folk v mestu kjer je nezazeljen, in peče vole na ražnju. 


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/rusija-seziga-velike-kolicine-zemeljskega-plina-ki-naj-bi-ga-sicer-izvozili-v-nemcijo/638373

 

ne vem, meni se zdi da mu je zmanjkalo časa. To zimo bodo/bomo zahodni narodi gospodarsko (pre)trpeli. Naslednjo zimo Putin ne bo imel koga drzat za jajca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

Tole dostkat opazim pri ljubiteljih lika in dela janesa janšeta. Zadnjič mi je en razložu, de on res ne mara Hojsa, delč od tega, ampak je fejst dec pa strokovnjak. Morda je celo tako neumen, da je to v njegovem svetu res. Morda se celo ne zaveda. Takisto je z iskalci “vzrokov” in opravičil Putinovga upada na suvereno državo. kakršna koli ta država že je….

Putko si misli da je v srednjem veku. Vkopan pred obzidjem, strada folk v mestu kjer je nezazeljen, in peče vole na ražnju. 


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/rusija-seziga-velike-kolicine-zemeljskega-plina-ki-naj-bi-ga-sicer-izvozili-v-nemcijo/638373

 

ne vem, meni se zdi da mu je zmanjkalo časa. To zimo bodo/bomo zahodni narodi gospodarsko (pre)trpeli. Naslednjo zimo Putin ne bo imel koga drzat za jajca. 

Ni težava ugotovit kdo je agresor.

Težava je ugotovit komu, od tistih ki odločajo, bi ustrezalo da se to konča :?:hmm:

Ukrajinskim oligarhom,... ne, ker dobro služijo s preprodajo orožja

amerom, ...niti ne, dokler je daleč od njihovih meja in dober poligon za testiranje in predstavitev orožja ter širitev vpliva

Rusom,.... hm, ne vem, verjetno več kot prejšnjim dvem, samo ne bojo prvi in edini odnehali

EU parlament,.... ne vem če so sploh že ugotovili kaj se dogaja. :headbang:

 

Ni vse enostavno tako kot se vidi. Ja vem, spet bom en rusofil (kar nisem), ampak za rešit to, ne gre drugače, ker eni ne bodo odnehali kar tako, drugim pa tako ustreza. Morda, ... ko se interesi spremenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bladerunner pravi:

Zame je maus enak vsem ostalim komentatorjem. Čeprav ga nekateri kujete v višave, pa sploh ne vem s čim bi si lahko to zaslužil. 

 

Torej na nek način napeljuješ na fizično konfrontacijo z mano? Glej @Kmet2, te spoštujem kot komentatorja in menim, da si v real life dober človek. Včasih je pa vredno dobro razmisliti, koga izzivaš, da se slučajno ne opečeš. Nikoli ne veš, kdo sedi na drugi strani tipkovnice. Pa mi ni niti v najmanjšem interesu s katerimkoli članom tega foruma meriti fizične moči in spretnosti.

Lep dan želim tudi jaz tebi!

Ti imaš pri meni privilegij, ker voziš enak motor kot jaz. 

Hmmmm kako dojemaš moj post je tvoj problem. 

Pojasnim pa ti, da sem na MS večkrat neupravičeno sankcioniran in tako ne morem replicirat na istem nivoju kot sogovornik. 

Zato če me kdo žali tu gor ga bom spoštoval ko bo to počel v živo, da mu lahko žalitve vrnem, tako jih ne morem... 

Če me bo kdo po mojih replikah v živo fizično napadel pa bo to zadnje kar bo naredil s tistimi usranimi rokcami... 

Ja tako si zaupam, jih je bilo že več ko so me hoteli ugriznit in so si polomili zobe. 

Pa še to ti bom napisal, nikdar v življenju nisem nikogar prvi udaril ali če hočeš fizično napadel... 

Seveda se to lahko spremeni vse tako kaže ker me nek bebo dela bedaka tu gor, ampak to ne leti na tebe. 

In @maus ne kujem v nobene zvezde, je vase zagledan fant, kot jaz😂🤪 toda komunicira vedno na nivoju in svoje dokazuje z argumenti.

Nimava istih stališč a ko se vidiva se lahko skupaj vedno pohecava, ker je fer in ne zahrbten papak... 

Kdor se v zapisu najde naj se, nobenega nisem omenjal. 

In tako kot nam očitaš da vedno mešamo in kažemo s prstom na druge, to isto počneš ti. 

Mene ne moti da ti je desno bližje in lažje razumem tvoje zagovarjanje UA v vsakem pogledu, ker ima extra desno vlado,ki je sprovocirala in izvala to vojno.... 

Pa še enkrat, da mi ne boste lajnali eno te isto.... 

Kljub temu, da so Vojno izvali in si jo Ameri želeli ni, še enkrat NI upravičen napad Rusiije na suvereno UA. 

Če bi bil Rus malo bolj taktičen bi poizkusil kot Ameri zamenjat vlado s pomočjo tajnih služb... 

Pa še ena taka populistična floskula... vojna ni dobra za nobenega razen za tistega, ki z njo služi... 

Pa lep dan. 

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, ftp pravi:

Pa tudi "donacije" orožja niso dobrodelnost, ampak posojilo, ki se ga bo drago vračalo.

Ga že, so ameri kupili zemljišč a v velikosti Italije "Monsato" 😔

Itd bo šlo to vračanje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, ftp pravi:

Pa tudi "donacije" orožja niso dobrodelnost, ampak posojilo, ki se ga bo drago vračalo.

sj...le kdo je omogočil, da so se donacije začele? Kdo je sprožil verižno reakcijo?

Putin..do takrat je bilo sicer vse narobe ampak pat pozicija. En drucga so mal držal za jajca. 

Zajebal je, ker se je precenjeval da bo v 14 dneh opravil z Ukrajino. 

In da, tudi ameri se precenjujejo, pri svojih vpadih. In če iz zgodovine gledam, koliko let lahko traja določeno sranje, bo očitno tudi tole trajalo kar dolgo.

Tega pa nočemo mar ne?

 

Sem že pred časom zapisal, da je Putin s svojim vpadom porinil vsaj 2 državi v NATO, kateri prej nista bili članici, da je omogočil razprodaje Ukrajine na zahod mnogo hitreje kot bi se sama. Za to, da se Ukrajina zoperstavlja napadom, bo krepko plačala, kot praviš donacije. Im to ne samo v denarju, tudi v zemlji in politični neodvisnosti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

sj...le kdo je omogočil, da so se donacije začele?

Kakor pogledaš. A je rus doniral oz. zahteval zahodne donacije???  Kdo donira???  :?

Samo stvar pogleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!